Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

İdlib'de durumumuz kötüye gidiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    NATO destek verecek dediniz. Böyle bir karar mutlaka resmi yollardan duyurulur. Ama yok. Böyle bir kararın gizli tutulmasının mantığı da yok. Hani nerede karar?

Kılıçdar veya Akşener az tebessüm etse "bu üzücü günde gülecek kadar küstahlar" deyip lanet okuyacak milyonlar var ülkede. İşte adaletten saptığımız için Allah'ın bu milleti himaye etmeyi bıraktığını düşünüyorum artık. Allah'ın bir toplumu cezalandırması sadece gökten taş yağmasıyla olmuyordur herhalde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    @ sayın lucecu bey
    di-li geçmiş zaman kullandım, evvelki bir temennimin varlığından bahsediyordum
    çabuk oldu ama geçti o devir

sahaya bakın diyorum, ahabere bakıp geliyorsun, olmaz böyle
    bir ara farazi güçle fiziksel gücün ne olduğunu anlatmam gerekecek
    çok sonra

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    NATO destek verecek dediniz. Böyle bir karar mutlaka resmi yollardan duyurulur. Ama yok. Böyle bir kararın gizli tutulmasının mantığı da yok. Hani nerede karar?
    Kılıçdar veya Akşener az tebessüm etse "bu üzücü günde gülecek kadar küstahlar" deyip lanet okuyacak milyonlar var ülkede. İşte adaletten saptığımız için Allah'ın bu milleti himaye etmeyi bıraktığını düşünüyorum artık. Allah'ın bir toplumu cezalandırması sadece gökten taş yağmasıyla olmuyordur herhalde.
    açıklamayı haber sitelerinden okuduğumuzda anlayabileceğimiz tek manası öyleydi
    isra 16 ya çokça atıfta bulunduğum olmuştur
    ama bilemem

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

kabul edilmeli diye düşünüyorum

Motosikleti
    speederbike
    Madem Suriye'yle masaya oturulacaktı, niye 7 sene bekledik ve bunca şehit verdik?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şu güzelim memlketin şanlı TÜRK ASKERİ nin düştüğü duruma bak
    kafayı yiyeceğim
    suriye karışı TÜRK ASKERİ ŞEHİT OLUR ırak karışır TÜRK ASKERİ ŞEHİT OLUR lübnan karışır TÜRK ASKERİ ŞEHİT OLUR
    yaw bizim ne işimiz var buralarda askerimiz neden boşuna ŞEHİT oluyor neden anneler ağlıyor ocaklarına ateş düşüyor
    haberleri izledikçe sinirden çılgına dönüyorum
    bizim orda olmamız stratejik hamle diyenlerin çocukları yeğenleri torunları orada mı?
    benim kuzenim kardeşimden daha değerli arkadaşlarım TÜRK BAYRAĞINI ğöhsünde taşıyan ASKERİM orada neden?
    bi ideoloji uğruna bop başkanı olma hırsından dolayı ne ocaklar sönüyor
    orada arada kaynayan geberen bi arap rus iranlı fas lı benim ASLAN ASKERİMİN SAÇININ TELİNDEN DAHA DEĞERSiZ

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem Suriye'yle masaya oturulacaktı, niye 7 sene bekledik ve bunca şehit verdik?
    fikirdi, sanmıyorum fikirlerime değer verildiğini
    bu bölgenin halkı, süper güçlerin çanağına birbirini doğramasaydı ne iyiydi
    rusya bir süre için aradan çekildi, onların yaptığının intikamı başka yerde aranıyor

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu güzelim memlketin şanlı TÜRK ASKERİ nin düştüğü duruma bak
    kafayı yiyeceğim
    suriye karışı TÜRK ASKERİ ŞEHİT OLUR ırak karışır TÜRK ASKERİ ŞEHİT OLUR lübnan karışır TÜRK ASKERİ ŞEHİT OLUR
    yaw bizim ne işimiz var buralarda askerimiz neden boşuna ŞEHİT oluyor neden anneler ağlıyor ocaklarına ateş düşüyor
    haberleri izledikçe sinirden çılgına dönüyorum
    bizim orda olmamız stratejik hamle diyenlerin çocukları yeğenleri torunları orada mı?
    benim kuzenim kardeşimden daha değerli arkadaşlarım TÜRK BAYRAĞINI ğöhsünde taşıyan ASKERİM orada neden?
    bi ideoloji uğruna bop başkanı olma hırsından dolayı ne ocaklar sönüyor
    orada arada kaynayan geberen bi arap rus iranlı fas lı benim ASLAN ASKERİMİN SAÇININ TELİNDEN DAHA DEĞERSiZ
    O stratejik hamle diyenlerin kaçı çocuğunu şehitler tepesine göndermiş mesela? Hadi şehitler tepesine göndermesin, kaçının çocuğu o bölgelerde askerlik yapmış?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Ducati 797
    bir kaç saat önce suriye uçağı vuruldu haberlerinden sonra, düşenin ordumuza ait anka drone olduğu ortaya çıktı
    muhaliflerin kazara yaptığı iddia edilse de rejime ait rus yapımı orta irtifa hss lerinin (bulk22) vurduğu düşünülüyor
    ancak aynı anda su24 uçak vurulduğu haberleri de dolaşımdaydı
    1 saat önce 2 adet su24 uçağın vurulduğu da belli oldu, birinin düşüş görüntüleri var diğeri yara aldıktan sonra üsse dönerken düştü deniyor
    MSB nin açıklamalarına göre dronu vuran hss de imha edildi
    esad kontrolündeki bölgelerden de ayaklanma haberleri geliyor

Motosikleti
    speederbike
    Kendi dronumuz vuruluyor ve biz bunu farketmeyip Suriye uçağı mı düştü sanıyoruz?

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kendi dronumuz vuruluyor ve biz bunu farketmeyip Suriye uçağı mı düştü sanıyoruz?
    Dronumuz!
    derken bir de şunlar var.

Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karadelik yutsa geri tükürür bunları

Motosikleti
    Ducati 797
    devlet bazında hayır. muhalif kaynaklar tekbir eşliğinde bir hava aracının düşme videosu yayınlıyor
    sahadan da uçak vurulduğuna dair bilgiler geliyor, sosyal medyadakiler de bu oymuş gibi atlıyor, sonuç hüsran; video drona aitmiş
    ancak çok geçmeden uçak vurulduğu bilgisi kesinleşiyor

@coq
    ikilik çıkarıyor edepsizler.
    paket edilirlerse şaşırmayın
    düşen dron tai nin geliştirdiği anka; rus hhs vurulma videosu (muazzam başarıdır) bu aletin eseriymiş

bu şımarıklıklar hayra alamet değil, o kadar şehit verdik, Allah muhafaza
    rejim güçlerini perişan etmiş olsak ta halen şehitlerimizin asıl müsebbiplerinin -hss lerinin caydırıcılığına gölge düşürmemiz dışında- kaybı yok

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Yazacak,söyleyecek çok şey varda..
    Düşünmek yoruyor..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış bilmiyorsam bunların hepsi AKP'ye bağlı troll hesaplar.Son bir kaç günden beri MSB'nin yayınladığı İHA nın rejim askerlerini vurma görütülerinde bahsi geçen Anka.Yerli üretim İHA nın üstünde Atatürk imzasını görünce kanları dokunda herhalde şerafsizlerin.İki yüzlü yavşak hainler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet bazında hayır. muhalif kaynaklar tekbir eşliğinde bir hava aracının düşme videosu yayınlıyor
    sahadan da uçak vurulduğuna dair bilgiler geliyor, sosyal medyadakiler de bu oymuş gibi atlıyor, sonuç hüsran; video drona aitmiş
    ancak çok geçmeden uçak vurulduğu bilgisi kesinleşiyor

@coq
    ikilik çıkarıyor edepsizler.
    paket edilirlerse şaşırmayın
    düşen dron tai nin geliştirdiği anka; rus hhs vurulma videosu (muazzam başarıdır) bu aletin eseriymiş

bu şımarıklıklar hayra alamet değil, o kadar şehit verdik, Allah muhafaza
    rejim güçlerini perişan etmiş olsak ta halen şehitlerimizin asıl müsebbiplerinin -hss lerinin caydırıcılığına gölge düşürmemiz dışında- kaybı yok
    Anka,TEİ ve TAİ ortak üretimidir.Motor ve vites kutusu komple Eskişehir merkezli TEİ de tasarlandı ve üretildi.TEİ ve TAİ Tusaş'ın alt kuruşu kardeş kuruluşlar sayılır.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    Ducati 797
    putinin açıklamları
    dün: Rusya dışındaki tüm ülkelerin askerleri, Suriye’de uluslararası hukuka aykırı olarak bulunuyor.
    bugün: Rusya'nın kimseyle savaşa girmeye niyeti yok, kimsenin aklına da savaş fikrinin gelmemesi için elimizden geleni yapıyoruz.

rusya; bir false-flag operasyonla, bir kaç gündür, esad- rusya- iran koalisyonunun karadaki asıl gücü olan iran milislerini bize dövdürdü, esad tarafına da "bak benim desteğim olmadan ne hale getirirler"i yaşatarak gösterdi.
    iranın, milislerini bölgeden çekmek için bizden müsade istediği iddia ediliyor
    geçen paylaştığım, iranın "rusya olmadan toplanalım" açıklamasını hatırlayalım
    serakib te iki taraf feci halde birbirine girdi
    büyük resim:
    muhaliflerle esad yerde birbirini döverken, muhalifleri rusya, rejim ve iranı biz dövüyoruz
    bir de altına horoz yazmamı beklemeyin

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    putinin açıklamları
    dün: Rusya dışındaki tüm ülkelerin askerleri, Suriye’de uluslararası hukuka aykırı olarak bulunuyor.
    bugün: Rusya'nın kimseyle savaşa girmeye niyeti yok, kimsenin aklına da savaş fikrinin gelmemesi için elimizden geleni yapıyoruz.

rusya; bir false-flag operasyonla, bir kaç gündür, esad- rusya- iran koalisyonunun karadaki asıl gücü olan iran milislerini bize dövdürdü, esad tarafına da "bak benim desteğim olmadan ne hale getirirler"i yaşatarak gösterdi.
    iranın, milislerini bölgeden çekmek için bizden müsade istediği iddia ediliyor
    geçen paylaştığım, iranın "rusya olmadan toplanalım" açıklamasını hatırlayalım
    serakib te iki taraf feci halde birbirine girdi
    büyük resim:
    muhaliflerle esad yerde birbirini döverken, muhalifleri rusya, rejim ve iranı biz dövüyoruz
    bir de altına horoz yazmamı beklemeyin
    Tiger reis yanlış anlama ama sana bir kaç gün önce söylemiştim Rusyanın bu zamanda birerbir başka bir ülke ile savaşa girecek kadar salak olmadığını.Büyük devletlerin yiğitçe kahramanca dişe diş kana kan çarpışma dönemleri bitti.Direk işgal yada ölüm kalım mücadelesi olmadıkça hiç kimse savaşa girmez.Bu dönemde savaş kazansan bile ekonomik bedeli çok ağır olur o ülkenin sonunu getirebilir.

https://tass.com/politics/1125431

Şu kayndak Putin'in açılamalarının orjinali var.

"We are not going to fight against anyone. We are going to create conditions so that nobody wants to fight against us,"
    Yani Putin ayısı diyor ki Biz kimse ile savaşa girmeyiz ama öyle koşullar yaratırız ki kimse bizimle savaşmaya cesaret edemez.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger reis yanlış anlama ama sana bir kaç gün önce söylemiştim Rusyanın bu zamanda birerbir başka bir ülke ile savaşa girecek kadar salak olmadığını
    yanlış anlamam, ben de başta şunu demiştim
    bu iradeyi ortaya koyduğumuz anda da bu kadarlık bir isteğe karşı çıkıp, Türkiyeyle ciddi savaş riskine girebilecek kadar aptal bir ülke yoktur sanıyorum

Motosikleti
    speederbike
    Savaşmasına gerek yok. Domates ve turist trafiğini durdurduğu an bizi vuruyor, "Emri ben verdim"den "Fetö vurdu"ya geçiyoruz.

Bize ait Anka-S in düşürülme videosunu az önce izledim.Kim yada nasıl düşürüldüğüne dair net bilgi yok.Ama başka bir videoda ÖSO denilen şeriatçı çöl maymunlarının bizim iha nın enkazı başında Allahu Ekber diye bağıra bağıra sevinç çığlıkları atıyor.Yanlış anlamadıysam ÖSOlu mahluklar bizim İHA nın düştüğüne seviniyor.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Araplar bizimkilerin onları sevdiğinin onda biri kadar sevmiyor bizi.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamadıysam ÖSOlu mahluklar bizim İHA nın düştüğüne seviniyor.
    yanlış anlamışsın, anlamıyorlar bize ait olduğunu. yıllardır kafalarına bomba yağdıran ve başedemedikleri şeylerden biri sandıkları şey vurulunca seviniyorlar işte böyle

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)