Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Haberiniz Yok Ölüyorum ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Unutmak diye birşey yok dostum şehir değiştirme filanda işe yaramaz.
    Ben 29 yaşıma basmak üzereyim onyedimde bir kızı çok pis sevmiştim dünya bir kenara o bir kenaraydı. aradan 10 yıldan fazla süre geçti hala yüzü, gülüşü, gözleri, konuşması, ses tonu, mimikleri gözümün önünde aklımın bir köşesindedir. Ergenlik falan filan derken atlatmam mı dersin kafamdan atmam mı dersin 2 seneden fazla sürdü anca toparlanıp günlük yaşantıma devam edebildim. Ondan sonra sayısız ilişkim oldu ama kimseyi onun gibi sevmeyi bırak onda biri kadar sevemedim. 10 yıldır hiç görmek istemedim çünkü onu bugün görsem 12 yıl önce ki ilk günkü gibi tekrar tutulurum. Şuan nerde ne yapıyor hiç bilmiyorum ama merakta ediyorum ama merakıma yenik düşmüyorum. Bir kere fotoğrafını açıp bakmadım. Her erkek benzer senaryoları yaşar hayatın bir parçası gibi düşün
    Huseyin9595 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unutmak diye birşey yok dostum şehir değiştirme filanda işe yaramaz.
    Ben 29 yaşıma basmak üzereyim onyedimde bir kızı çok pis sevmiştim dünya bir kenara o bir kenaraydı. aradan 10 yıldan fazla süre geçti hala yüzü, gülüşü, gözleri, konuşması, ses tonu, mimikleri gözümün önünde aklımın bir köşesindedir. Ergenlik falan filan derken atlatmam mı dersin kafamdan atmam mı dersin 2 seneden fazla sürdü anca toparlanıp günlük yaşantıma devam edebildim. Ondan sonra sayısız ilişkim oldu ama kimseyi onun gibi sevmeyi bırak onda biri kadar sevemedim. 10 yıldır hiç görmek istemedim çünkü onu bugün görsem 12 yıl önce ki ilk günkü gibi tekrar tutulurum. Şuan nerde ne yapıyor hiç bilmiyorum ama merakta ediyorum ama merakıma yenik düşmüyorum. Bir kere fotoğrafını açıp bakmadım. Her erkek benzer senaryoları yaşar hayatın bir parçası gibi düşün
    Aynen öyle valla bende biliyorum unutamicam ama yapacak bişeyim de yok sen ölsen de karşında ki görmek istemedikten sonra görmüyor benim hatam devamlı bakmam sanırım ama daha 3-4 ay anca oldu bide devamlı senaryo kuruyorum aklımda beni heryerden engelledi sadece twitter hariç bazen öyle şeyler beğeniyor ki birisiyle konuşuyor açılamıyor sanki başkasından hoşlanıyor gibi geliyor bazen eskiye laf atan paylaşımlar yapıyor benim beğendiğim şeyleri birgün sonra onun beğendiğini görüyorum.

Dün tekrar bakayım dedim bi tweet beğenmiş '' artık kimseyi beklemem yazmazsa 3-4 sene daha beklerim daha fazla beklemem'' şimdi uzaktan bakınca ben bunu üstüme alınıyorum ama ayrılırken ben aramaya çalıştıkça engelledi beni sadece twitter dan engellemedi bende devamlı senaryo kuruyorum böyle işte.

Bide dediğim gibi bizim ayrılmamız şöyle oldu ben ayrılalım dedim kavga ettik bikaç gün sonra yazdım karşımda duvar vardı her zaman ki olaylardan yine tartışmıştık halbuki ama onu tanıyamadım arıyorum açmıyor mesaj atıyorum cevap atmıyor anlayamadığım değişik şekilde bitti tamam ayrılalım konuşalım bitsin diyorum telefonumu bile açmıyor üstüne engelliyor neyse ben yine başladım....

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ekonomik problemlerin, söylenmesinin yasaklanması gündemde olan "ekonomik kriz" ile ilgili olduğunu belirterek başlayayım.
    sana özgü değil, toplumun genelinin, özellikle tabanın hissetmeye başladığı bir açmaz.
    bugün işsizlik rakamları açıklandı, gittikçe artıyor.
    daha iyi olacağına dair işaretler yok.
    planlarını buna göre yapın.

aşk, konularında fazla ahkam kesemeyeceğim, sizlerin yaşlarında nasıl olduğunu unuttum.
    gerçi "ömür geçer ama gönül kocalmaz" derler.
    her dönemde yakıcı oluyor, nahoş tarafı ise ilerleyen zaman içerisinde yaşadığın üzüntülerin, karşı taraftan değiş kendinden kaynaklandığını anlayacaksın, belki de anlamayacaksın.

"her şey akıp gider, bir katı hüzün kalır" (turgut uyar)

"Aşkın kötü tarafı insanlara verdiği zevki eninde sonunda ödetmesidir. Şu veya bu şekilde. Fakat daima ödersiniz. Hiçbir şey olmasa, bir insanın hayatına lüzumundan fazla girersiniz ki bundan daha korkunç bir şey olamaz." (ahmet hamdi tanpınar)

belki de ;
    "aşklar da bakım istiyor, bir türlü öğrenemedin gitti." (süreya)

her şey unutulur, unutulmaz ise saplantı haline gelmiştir ve hoş değildir.

aşk acısının ilacı bellidir.
    kolay gelsin.
    kendinizi fazla yıpratmayın, ailenize ve etrafınıza sahip çıkın.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle valla bende biliyorum unutamicam ama yapacak bişeyim de yok sen ölsen de karşında ki görmek istemedikten sonra görmüyor benim hatam devamlı bakmam sanırım ama daha 3-4 ay anca oldu bide devamlı senaryo kuruyorum aklımda beni heryerden engelledi sadece twitter hariç bazen öyle şeyler beğeniyor ki birisiyle konuşuyor açılamıyor sanki başkasından hoşlanıyor gibi geliyor bazen eskiye laf atan paylaşımlar yapıyor benim beğendiğim şeyleri birgün sonra onun beğendiğini görüyorum.

Dün tekrar bakayım dedim bi tweet beğenmiş '' artık kimseyi beklemem yazmazsa 3-4 sene daha beklerim daha fazla beklemem'' şimdi uzaktan bakınca ben bunu üstüme alınıyorum ama ayrılırken ben aramaya çalıştıkça engelledi beni sadece twitter dan engellemedi bende devamlı senaryo kuruyorum böyle işte.

Bide dediğim gibi bizim ayrılmamız şöyle oldu ben ayrılalım dedim kavga ettik bikaç gün sonra yazdım karşımda duvar vardı her zaman ki olaylardan yine tartışmıştık halbuki ama onu tanıyamadım arıyorum açmıyor mesaj atıyorum cevap atmıyor anlayamadığım değişik şekilde bitti tamam ayrılalım konuşalım bitsin diyorum telefonumu bile açmıyor üstüne engelliyor neyse ben yine başladım....
    Bu umut bitirir seni. Umut etme hayal kurma. Onun sırf komik bulup beğendiği birşey senin düşüncelerini allak bullak ediyor.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekonomik problemlerin, söylenmesinin yasaklanması gündemde olan "ekonomik kriz" ile ilgili olduğunu belirterek başlayayım.
    sana özgü değil, toplumun genelinin, özellikle tabanın hissetmeye başladığı bir açmaz.
    bugün işsizlik rakamları açıklandı, gittikçe artıyor.
    daha iyi olacağına dair işaretler yok.
    planlarını buna göre yapın.

aşk, konularında fazla ahkam kesemeyeceğim, sizlerin yaşlarında nasıl olduğunu unuttum.
    gerçi "ömür geçer ama gönül kocalmaz" derler.
    her dönemde yakıcı oluyor, nahoş tarafı ise ilerleyen zaman içerisinde yaşadığın üzüntülerin, karşı taraftan değiş kendinden kaynaklandığını anlayacaksın, belki de anlamayacaksın.

"her şey akıp gider, bir katı hüzün kalır" (turgut uyar)

"Aşkın kötü tarafı insanlara verdiği zevki eninde sonunda ödetmesidir. Şu veya bu şekilde. Fakat daima ödersiniz. Hiçbir şey olmasa, bir insanın hayatına lüzumundan fazla girersiniz ki bundan daha korkunç bir şey olamaz." (ahmet hamdi tanpınar)

belki de ;
    "aşklar da bakım istiyor, bir türlü öğrenemedin gitti." (süreya)

her şey unutulur, unutulmaz ise saplantı haline gelmiştir ve hoş değildir.

aşk acısının ilacı bellidir.
    kolay gelsin.
    kendinizi fazla yıpratmayın, ailenize ve etrafınıza sahip çıkın.
    Teşekkür ederim abi tavsiyelerin için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu umut bitirir seni. Umut etme hayal kurma. Onun sırf komik bulup beğendiği birşey senin düşüncelerini allak bullak ediyor.
    Keşke bunu yapmasam becerebilsem keşke. Ama devamlı bakıyorum bişeylere yoruyorum kötü olan da yemin ederim her gece bin tane rüya görüyorum.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Teşekkür ederim abi tavsiyelerin için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Keşke bunu yapmasam becerebilsem keşke. Ama devamlı bakıyorum bişeylere yoruyorum kötü olan da yemin ederim her gece bin tane rüya görüyorum.
    İrade meselesi. Sık kendini yapma bu kadar zor değil bence. Bide psikoloğa yada psikiyatriye görünmende fayda var. Passiflora diye gıda takviyesi var reçetesiz oda rahatlatır kafayı.

Motosikleti
    CBR650R 2020
    Ben 38 yaşındayım geçen sene 9 yıllık bir ilişkiden çıktım. Çok çok seviyordum. Aileler yüzünden bitirmek zorunda kaldık. Severek ayrılmak inan daha zor. Ama geçecek emin ol geçecek. Motor kullanıyorsan kafan bulanıkken çıkma. İyi hissettiğinde motor ilaç gibi gelecek sana yardım edecek. İnsanoğlunun unutamadığı acı yok. Ama dersler de alıyorsun tabi bunları yaşarken. Artık tek ciddi ilişkim motor gerisini koy ver gitsin.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrade meselesi. Sık kendini yapma bu kadar zor değil bence. Bide psikoloğa yada psikiyatriye görünmende fayda var. Passiflora diye gıda takviyesi var reçetesiz oda rahatlatır kafayı.
    Psikolog ve psikiyatriye gitmeyi düşünüyorum ama bu olaylardan değil sağlıktan ötürü

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:09 ----------

Alıntı Umut_1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 38 yaşındayım geçen sene 9 yıllık bir ilişkiden çıktım. Çok çok seviyordum. Aileler yüzünden bitirmek zorunda kaldık. Severek ayrılmak inan daha zor. Ama geçecek emin ol geçecek. Motor kullanıyorsan kafan bulanıkken çıkma. İyi hissettiğinde motor ilaç gibi gelecek sana yardım edecek. İnsanoğlunun unutamadığı acı yok. Ama dersler de alıyorsun tabi bunları yaşarken. Artık tek ciddi ilişkim motor gerisini koy ver gitsin.
    ''Önce severek ayrılmak inan daha çok '' cümlesini okuyunca vay be dedim biraz koydu bana Bizde ilişki içerisinde devamlı severek ayrıldık felan diyorduk çünkü kafalarımız o kadar tersti ki mesela kıyafet konusunda o kadar rahat ki anlatamam bana ters geliyor belli bi yerden sonrası bide bizde de aile konusu vardı o aleviydi ve ailesiyle daha yüz yüze tanışmamış olmama rağmen beni istemedikleri belliydi ve devamlı aile mevzusunu açıyordu düşünüyordu.

Ama şunu öğrendim kendi adıma konuşayım severek ayrıldık gibi bişey olduğuna inanmıyorum.

Herkese tavsiyeleri için destekleri için teşekkür ederim kafa yapımın hiçbir cümleyle tavsiyeyle düzelmediğine karar verdim sizden rica daha da bu konuya yazılmasın kendinizi yormayın tekrardan tavsiye verip destek olduğunuz için teşekkür ederim.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı
    bide bizde de aile konusu vardı o aleviydi
    Erbakan'ın deyimiyle "patates dininden" Cem Yılmaz'a göre "krem peynire tapan" biri olarak diyorum ki iyi yapmışsınız. Kurcalamayın.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    var ya beyinsizin tekiyim ben bugün gidip twitterımı kapattım unutmak için oyuna bi girdim devamlı oyunda maşallah oyunda birisini sevgilim diye kaydetmiş nasıl oluyor bu kadar kısa sürede oyuna bak ya gidip ordan sevgili yapmış kendine bu kadar mı kaşardın sen ben 5 sene koynumda kimi besledim ulan ne kahpeymiş arkadaş ya elim ayağım titriyor bana attığı o fotoğrafları şeytan diyor git kardeşine at

Ama artık bu saatten sonra ben kendimi küçültmeyeyim ben onun gibi kalitesiz birisi değilim işin kötü tarafı ayrılalı bikaç gün olmuş bakıyorum sabahın köründe 5-6 gibi oyundaydı

neyse abi düşünmemeye çalışman lazım. arkadaşlarıma mesaj attım hepsi uyumuş içimde yangın var tıkıldım evde

Motosikleti
    MT 25
    var ya beyinsizin tekiyim ben bugün gidip twitterımı kapattım unutmak için oyuna bi girdim devamlı oyunda maşallah oyunda birisini sevgilim diye kaydetmiş nasıl oluyor bu kadar kısa sürede oyuna bak ya gidip ordan sevgili yapmış kendine bu kadar mı kaşardın sen ben 5 sene koynumda kimi besledim ulan ne kahpeymiş arkadaş ya elim ayağım titriyor bana attığı o fotoğrafları şeytan diyor git kardeşine at

Ama artık bu saatten sonra ben kendimi küçültmeyeyim ben onun gibi kalitesiz birisi değilim işin kötü tarafı ayrılalı bikaç gün olmuş bakıyorum sabahın köründe 5-6 gibi oyundaydı

neyse abi düşünmemeye çalışman lazım. arkadaşlarıma mesaj attım hepsi uyumuş içimde yangın var tıkıldım evde
    Merhaba kardeşim, bu forumda yeniyim ve farklı şekillerde aynı olayları yaşadığım için hayatımda kökten değişim yapmak istediğimden dolayı hayatıma bi motosiklet katmak istedim.
    Forumdaki ilk yorumum bu konunun altına.
    Aramızdaki iki fark, benim hem ilk hem de 2 senelik bir ilişkim olması.
    Seninde yaşadığın gibi her zaman yanındaydım, o da benim.
    Diğer fark ise senin yapmadığın salaklığı benim yapmam. Hala konuşuyorum, konuşmadan duramıyorum.
    Sürekli başım ağrıyor düşünmekten.
    En iyisi kestirip atmak pekala evet.
    iyi düşünce, hatta sağlıklı düşünce ama;
    Geriye dönüp bir bakınca, insanın boğazı düğümleniyor be kardeşim!
    Beni taşıyacak birisine ihtiyacım var düşüncesiyle bir motosiklet istedim.
    En büyük korkularımdan birisi de,
    kullanırken kafam dağılırsa?
    ve ben kafamı dağıtırsam!

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

belki farkında değilsin,
    belki de farkındasın.

kendi aranızdaki özel ilişkinin içeriğini, bitse dahi, kendine saklaman gerektiğini anlamayacak kadar geri zekalı mısın?
    ne yapacaksın?
    elindekiler ile tehdit mi edeceksin?
    kendine gel.
    şerefsizliğin gereği yok.
    olmuş, bitmiş.

akıllı, karakterli, onurlu bir insan ol, kabullen, yoluna devam et.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı Nefeskar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kardeşim, bu forumda yeniyim ve farklı şekillerde aynı olayları yaşadığım için hayatımda kökten değişim yapmak istediğimden dolayı hayatıma bi motosiklet katmak istedim.
    Forumdaki ilk yorumum bu konunun altına.
    Aramızdaki iki fark, benim hem ilk hem de 2 senelik bir ilişkim olması.
    Seninde yaşadığın gibi her zaman yanındaydım, o da benim.
    Diğer fark ise senin yapmadığın salaklığı benim yapmam. Hala konuşuyorum, konuşmadan duramıyorum.
    Sürekli başım ağrıyor düşünmekten.
    En iyisi kestirip atmak pekala evet.
    iyi düşünce, hatta sağlıklı düşünce ama;
    Geriye dönüp bir bakınca, insanın boğazı düğümleniyor be kardeşim!
    Beni taşıyacak birisine ihtiyacım var düşüncesiyle bir motosiklet istedim.
    En büyük korkularımdan birisi de,
    kullanırken kafam dağılırsa?
    ve ben kafamı dağıtırsam!
    Motosiklet kullanırken aman dikkat kafa dağınıklığı malesef kötü sonuçlar doğurabilir en ufak tereddüt sıkıntı yaratır.

Valla bende hala düşünmeden edemiyorum ama azalttım en son bir mesaj atmıştım ben twitterdan içeriğini söylemicem seçenek sunmuştum seçeneklerden birisi beni engellemesini istemek oldu ve beni twitterdan engelledi. Bende bakamadım haliyle fotoğrafları sildim. Onunda bildiği ondan önceki eski sevgilim buluşmak istedi ve ardından twitter ve instagramdan beni takip etti bende onu daha sonra bi bakayım dedim diğeri benim engelimi kaldırmış whatsapa baktım ordan da kaldırdı engeli daha sonra alkış emojisi koydu büyük ihtimal gördü. Denemek için gittim whatsaptan story attım direk ordan story me baktı bu hareketi anlayamadım ne güzel aklımdan silmeye başlıyorken yani silmek değil de beklentimi umudumu kaybetmişken şimdi tekrar geldi böyle bir hareket yaptı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki farkında değilsin,
    belki de farkındasın.

kendi aranızdaki özel ilişkinin içeriğini, bitse dahi, kendine saklaman gerektiğini anlamayacak kadar geri zekalı mısın?
    ne yapacaksın?
    elindekiler ile tehdit mi edeceksin?
    kendine gel.
    şerefsizliğin gereği yok.
    olmuş, bitmiş.

akıllı, karakterli, onurlu bir insan ol, kabullen, yoluna devam et.
    Size saygı duyduğum için yaşça benden büyük olduğunuz için ve kalp kırmak istemediğim için size nazik cevap vericem.
    Tam olarak okusaydınız şu kısmı görürdünüz mesajımda ''Ama artık bu saatten sonra ben kendimi küçültmeyeyim ben onun gibi kalitesiz birisi değilim...'' gerçi benim bunu bile yazmamam gerekiyordu ama çok ağır geldi o sinirle yazdım ama dediğim gibi yazmamam gerekiyordu.

Motosikleti
    MT 25
    [QUOTE=Huseyin9595;4518808]Motosiklet kullanırken aman dikkat kafa dağınıklığı malesef kötü sonuçlar doğurabilir en ufak tereddüt sıkıntı yaratır.

Valla bende hala düşünmeden edemiyorum ama azalttım en son bir mesaj atmıştım ben twitterdan içeriğini söylemicem seçenek sunmuştum seçeneklerden birisi beni engellemesini istemek oldu ve beni twitterdan engelledi. Bende bakamadım haliyle fotoğrafları sildim. Onunda bildiği ondan önceki eski sevgilim buluşmak istedi ve ardından twitter ve instagramdan beni takip etti bende onu daha sonra bi bakayım dedim diğeri benim engelimi kaldırmış whatsapa baktım ordan da kaldırdı engeli daha sonra alkış emojisi koydu büyük ihtimal gördü. Denemek için gittim whatsaptan story attım direk ordan story me baktı bu hareketi anlayamadım ne güzel aklımdan silmeye başlıyorken yani silmek değil de beklentimi umudumu kaybetmişken şimdi tekrar geldi böyle bir hareket yaptı.[COLOR="Silver"]

Ben herşeyi sildim. ne kadar düğümlense veya hasret kalsa da o eski anlar geri gelmeyecek.
    İlişkileri bile diplomatlar gibi yaşıyoruz. Zamanı gelince engelle, zamanı gelince kaldır bir bak. Hayır hayır.
    Söylediğin sözleri unutma.
    ''Ama artık bu saatten sonra ben kendimi küçültmeyeyim ben onun gibi kalitesiz birisi değilim...''
    Ve sende bu sözlerin daha fazlası var. Benim gibi anlatmadığın kısımları. İyi veya kötü.
    Ne kadar iyi olursa olsun. konuşsan bile her zaman aklında aynı şüphe olucak.
    Bir zaman sonra herşey iyi olsa bile,
    Ya bir gün yine aynı şeyleri yaşarsam düşüncesi ile baş başa kalıcaksın.
    O düşünceyle uzun süre yaşanmazmış. Bunu da yaşadım.
    Yaşadığın her şeye rağmen seçim sundun, ve o seçimini yaptıysa.
    Yaptığı seçimi geri alamadığından emin ol.
    O engeli kaldırdıysa sen engelle.
    Hayattaki ilişkileri pamuk ipliğine bağlı kurmak iyi birşey değil.
    Bu başka tanışacağın insanlara haksızlık olur.

Motosiklet konusuna gelince, ufak bir antrenman yapayım dedim kendi kendime.
    Ehliyet sınavından sonra sürekli otomatik kullandığım için debriyajlı sisteme alışkın değilim.
    Motorda da kalkış çalışmaları yaptım ufaktan.
    Sonra yokuş indim çıktım. Yokuşta kalkmayı beceremedim. 4-5 kere stop ettirdim.
    öğlen 2 den akşam 6-7 ye kadar mahalle arası dolandım öyle.
    Sonra mahallede atacağım son turda 30 la giderken fukara sümüğü gibi yapıştım.
    Sürekli gittiğim yol olmasına rağmen her gittiğimde yolun farklı kısımlarından gidiyordum.
    En sonda ortadan gideyim demiştim. yol yapboz taşlardan oluşuyor.
    Yolun tam ortasında da başlangıcından sonuna kadar su yolu var.
    yolu ortalayım derken onu farketmedim ve ön tekerin hallenmesinden sümük gibi fırlattı.

Bu ilk düşüşüm, ve motosikletteyken anda olmak gerek.
    90-100 km hızlarda gidiyorken anlık olarak güneşin parlamasından oluşan sabah manzarasına kafa giderse,
    katil doblolar kapar sonra :D

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Motosiklete binip gazlayınca hiçbir şey sana yetişemiyor ...Bazen radar bile

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    1. Onu hiiiiiç bir zaman unutamayacaksın. Ama yerini dolduracaksın ve bir süre sonra hep onu değil başka şeyleri de düşüneceksin.
    2. Onunla alıştığın şeyleri alışkanlıklarını heeeeeep arayacaksın. Ama farklı alışkanlıklara da sahip olacaksın ve onunla yaptığın şeylere benzer bir şeyler yaptığında tekrar onu hatırlayacaksın.
    3. Hayatına girecek kişiyi ondan daha çok sevsende daha çok özlesende Bu 2 madde sen ölene kadar hep hayatında olacak.

Burada yazılanlar da hiç bir zaman silinmeyecek ama sen bizim söylediğimiz her şeyi unutacaksın. Yada bir kulağından girecek öbüründen çıkacak.

Gerçekten ve gerçekten bu üzülmelerin sana ileride sadece minik bir tebessüm olacak. Biz ne desek boş "ZAMAN HER ŞEYİN İLACI"

Bütün yazışmaları okumadım. Kusura bakma.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)