Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Düşünsenize ayda 74 bin TL kazanıyorsunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    ayda 74 bin tl 400-500 bin tl'lik kendi evinizde oturmak, fiyatı 150 bin tl civarında gezen arabaya binmek demektir. otopark parasını düşünmeden aracınızı otoparka bırakır, aracınızı yıkatır, keyfinize bakarsınız. sürekli olarak konforunuzun peşinde olursunuz.

yıllık spor salonu, havuz üyeliğiniz bulunur. yılda en az bir kere yurtdışına çıkabilirsiniz. aylık düzenli kitaplar alır, sinemaya gidebilirsiniz. ot, kafa, atlas, esquire, uykusuz, penguen veya hobilerinize göre diğer dergileri düzenli takip edebilirsiniz.

spotify premium kullanıcısı; digiturk ve tivibu'nun full paket üyesisinizdir. şampiyonlar ligi, formula 1, süper lig, euroleague gibi pek çok spor olayını ülker link dilenmeden izlersiniz. ps4 için ergenler gibi çok oyun almak yerine gerçekten istediğiniz oyunu alır oynarsınız.

her ay takımınıza destek olmak amacıyla forma, atkı, t-shirt, kupa, hediyelik eşya alabilirsiniz. stada gidip diğer taraftarlarla atmosferi soluyabilirsiniz.

her haftasonu en az 1 balık rakı geceniz vardır. sürekli yeni mekanlar keşfedebilirsiniz. içki köşeniz vardır, duty free'den toparladığınız çeşit çeşit puro, cigar ve içkiler bulunur. viski sever ama çoğunlukla şarap tercih edersiniz.

arada zevkine online kumar oynarsınız. kaybedeceğinizi bile bile.

sağlık konusunda kafanız rahattır. liv, acıbadem, amerikan, john hopkins'e gidersiniz. yılda 2 kere diş kontrolüne gidersiniz.

kullandığınız her ürün marka ve orjinal olur.; donunuz ve çorabınız bile. marka takıntısından değil, kalite ve kafa rahatlığı için. artık sabitleşmiş 2-3 parfüm markanız vardır. kozmetiğe epey bir para bayılırsınız. giyim kuşam için eğer çok beğenirseniz indirim filan beklemeden alırsınız. zevkinize göre ilginç takıntılarınız olabilir. kol düğmeleri, saat, ayakkabı, ceket, çakmak, pipo gibi aksesuarları koleksiyona varacak şekilde alabilirsiniz.

kafanız eserse akşamın bir saati rivaya, sarıyere, bebeğe, caddeye gidebilirsiniz. gecenin 2'sinde kokoreçin dibine vurabilir, ıslak hamburger için kilometreleri umursamaz taksime gidebilirsiniz.

orman yürüyüşleri, deniz, kaykay, bisiklet için haftasonu bir an önce gel dersiniz. arkadaşlarla toplandığınızda düşünmeden aldığınız pek çok şeyi sonra bir kenara atıp gidersiniz (uefa futbol topu, star wars ışın kılıcı gibi)

hava atmak gibi bir amacınız olmaz çünkü bilirsiniz ki insanca yaşamak budur, çok abartı şeyler de değildir. sizden çok daha fazla kazananlar vardır. bu işin sonu yoktur. maddiyattan kopar gidersiniz bir süre sonra.

bu yazıyı, hayalleri olan ve hayallerinin peşinde koşan benden daha genç arkadaşlarım için yazdım. umarım siz de insanca yaşayacak paralar kazanırsınız. ama hayalinizi asla bırakmayın. ve çalışmayı da..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Neden 75 değilde 74 bin ?😀

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    74 bin kazaniyosan o bahsettiklerine ayiracak zamanin olmaz.
    Bide ayda 74 bin kazanip 150 binlik arabaya niye biniyim milyonluk arabaya binerim.Hatta onuda calustigim sirket alir yakitini koyar bakimini yapar.

Yani 74 kazaniyosan bunlari dusunmezsin 🤣

Motosikleti
    Artık Yok...
    okuyamadım çok uzun özet ne .. ayda 74 bin tl kazansam .. her çeşit hacim tarzda scooter motordan birer tane alır kapıma çekerdim..
    espresso bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaliteli yaşam herkesin hakkı.

keşke herkes kaliteli yaşam sürse. o zaman herkes mutlu olur.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Benden yanası zehir zıkkım olsun..

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

şimdi burda konuşmak gibi olmasın ama öyle dediğin gibi olmuyor

aslında biraz yaşam tarzı / doygunluk meselesi. İstediklerine erişiminin kolay olması doğru ama kazanç büyüdükçe stress, baş ağrısı, zevklere zaman ayıramamak, standartların düşmesi korkusu gibi 2. bölümü de var...

hayatta en önemli şey çok para değil, yeterli para, mutluluk, huzur ve zaman.

yani kısaca 74 bin kazanan adam yerine pasif gelir ile sabit garanti 15 bin kazanan, motoru ile dünya turuna çıkan, konserve yiyen, çadırda kalan adam daha mutlu olabilir...
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    ekşiye başlık açmışlar. e benimde üyeliğim var ben açmayı bilmez miydim? benim sempatim buradaki 30luk amcalara ki buraya açtım.

https://eksisozluk.com/ayda-74-bin-tl-kazanmak--5935893

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekşiye başlık açmışlar. e benimde üyeliğim var ben açmayı bilmez miydim? benim sempatim buradaki 30luk amcalara ki buraya açtım.

https://eksisozluk.com/ayda-74-bin-tl-kazanmak--5935893
    yalnız, yazın çalıntı çıktı aga. yazıyı olduğu gibi ekşideki bir başlıktan çalmışsın? gerçeklerin de bir gün ortaya çıkmak gibi köyü bir huyu var ama değil mi? en azından alıntı yaptığını belirtseydin. aha itibarın iki paralık oldu şimdi!
    yamtareroglu bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız, yazın çalıntı çıktı aga. yazıyı olduğu gibi ekşideki bir başlıktan çalmışsın? gerçeklerin de bir gün ortaya çıkmak gibi köyü bir huyu var ama değil mi? en azından alıntı yaptığını belirtseydin. aha itibarın iki paralık oldu şimdi!
    itibar mı? o ne olaki. içerikteki bir kaç kelimeyi değiştirerek yeterince emek verdim bence. siz 30luk amcalar fenasınız başa belasınız karrrşim.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Zuhaha lan akşama şovhaberdesiniz ... Ver elini oradan silivri..

Alıntı evo8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi burda konuşmak gibi olmasın ama öyle dediğin gibi olmuyor

aslında biraz yaşam tarzı / doygunluk meselesi. İstediklerine erişiminin kolay olması doğru ama kazanç büyüdükçe stress, baş ağrısı, zevklere zaman ayıramamak, standartların düşmesi korkusu gibi 2. bölümü de var...

hayatta en önemli şey çok para değil, yeterli para, mutluluk, huzur ve zaman.

yani kısaca 74 bin kazanan adam yerine pasif gelir ile sabit garanti 15 bin kazanan, motoru ile dünya turuna çıkan, konserve yiyen, çadırda kalan adam daha mutlu olabilir...
    EDIT: şimdi burda kazanıyor gibi konuşmak gibi olmasın ama öyle dediğin gibi olmuyor

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı melez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllık spor salonu, havuz üyeliğiniz bulunur. yılda en az bir kere yurtdışına çıkabilirsiniz. aylık düzenli kitaplar alır, sinemaya gidebilirsiniz.
    Pfft. Evin yuzme havuzu olur. Alta kattaki genisce bir oda da spor salonu olur. Fakirin biri yazmis yaziyi herhalde
    MrMud bunu beğendi.

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    EN ÖNELİSİDE : Plansız bir şekilde yarın motor alacam deyip bayii den sıfır motor alabilirsiniz. Veya saatler içinde karar verip parayı basıp alabiliriniz.

Bu dediklerini ayda 700 kazansam yapmam. Bence hayata bakış açınızı değiştirin.
    evo8 bunu beğendi.

Başlığı okudum ve düşünemedim.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MrMud bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Buzlu badem atlanmış

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7.4 bin tl olmasın o

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Sarayı vardır onun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)