Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kediye işkence eden şeref yoksunu Hakan G.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    denk geldimi bilmiyorum ama şöyle bir haber var

ve kendisi şu oluyor.

içeri girsem bana bakarmısınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şerefsiz.

bu insanlar elinde güç olduğu zaman insan hayvan fark etmeksizin herkese zarar verir.

bence forumda "küfür serbest" diye bir alan olmalı

Brileri kötü diye bizde mi kötü olmalıyız. Bu adama işkence etsen ne olur etmesen ne olur. Küfür etsen ne olur etmesen ne olur.

Bilimsel olarak incelenip tedavi edilmeli ve bu tip vakaların önüne geçme çalışması yapılmalı. Doğuştan işkenceci olarak doğmuyorlar bunlar. Çevre ve yanlış eğitimin sonucudur bu.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem katılıyorum hem katılmıyorum.

Mükemmel bir aileden gelen seri katiller tecavüzcüler var.

Aile %90 etkiler ama %10 insanın ic kişiliği sonucta.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Abi ben izleyemiyorum böyle videoları.Aciz hayvanların acı çektiği videolar derinden yaralıyor beni.Allah cezalarını versin.
    Umarım bir gün acı çektirdiği hayvanlar parçalar o şerefsizi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar ben biraz kitap okurum .. özellikle criminal suçluların biografilerini çok okumuşluğum var.. amerikadaki avrupadaki seri katil, çocuk tecavüzcüleri falan filan..

Bunların biografilerini okursanız hepsinin ortak bir kaç yanı var en başda hepsi işkence yada tecavüze tacize hayvanlardan başlıyor, psikologlar bunun nedenini hayvanların karşılık verememesi savunmasız olması ve yani ağızlarının dillerinin olmaması konuşamaması ve hukuki açıdan bir karşılığı olmamasından ötürü bu tür insanların başlangıç noktası olduğunu söylüyorlar.. yani bir nevi eğitim alanı kendilerini hayvanlar üstünde eğitiyorlar..

bir sonraki adım ise insanlar oluyor çünkü haz duyguları yetersiz gelmeye başlıyor ve insanlara geçiyorlar. insanlardada önce ufak çocuklardan başlıyorlar yada çok yaşlılardan yani onlara çok kuvvetli bir karşılık veremiycek insanlardan başlıyorlar ve çıtayı ufak ufak yükseltiyorlar..

o yüzden hayvana işkence eden insan bu işin giriş sınıfındadır ve ciddi anlamda tehlikelidir.. ve yüksek oranda suça şiddete vahşete potansiyeli eğilimi vardır.. bu çok ciddi bir şey ama bizim insanımız bunu anlamıyor..

avrupa amerika bunu idrak etti bakın çok ciddi hayvan hakları yasaları getirdi.. Maksat aslında burda hayvanlarda değil dertleri o değil asıl amaçları geleceğin potansiyel katil tecavüzcü criminal suçlularını erkenden hiç bir insana zarar vermeden henüz hayvanlar üstünde şiddet uyguluyorken yakalayıp içeri tıkmak cezalandırmak... tabii bunun iyi yanı bu yasalar otomatikman hayvanlarıda koruma altına aldı..
    gitaristgkn ve Vista86 bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    https://www.google.com/search?q=haka...hrome&ie=UTF-8

dükkan adresi de burada google yorumlarına yazın biz akşamdan beri yazıyoruz yalnız silinmiş sanki..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    kendisinin silme yetkisi varmı

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendisinin silme yetkisi varmı
    50nin üzerinde yorum vardı öğlen..

Motosikleti
    Artık Yok...
    canım ya yavruda bir kedi içim parçalandı..

Motosikleti
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım ya yavruda bir kedi içim parçalandı..
    şu pire torbasını rüyamda kaybolduğunu gördüğümde bile göz yaşıyla uyanıyom. sen bide beni düşün videoyu izlerken sanki başımda bi karıncalaşma oluşuyordu

hachiko bunu beğendi.
    since 1987

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Geçenlerde ciddi psikopat birinin küçücük bir köpeği bıçakladığı videoya denk geldim, gelmez olaydım. Ondan beridir temkinliyim. Bunu da öyle bir şey zannettim. Herif küçücük bir değnekle vuruyor kediceğize, ama öldüresiye falan değil. Olayı küçümsemek için değil de, millet çocuğuna karısına bin beterini yapıyor ülkemizde.

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde ciddi psikopat birinin küçücük bir köpeği bıçakladığı videoya denk geldim, gelmez olaydım. Ondan beridir temkinliyim. Bunu da öyle bir şey zannettim. Herif küçücük bir değnekle vuruyor kediceğize, ama öldüresiye falan değil. Olayı küçümsemek için değil de, millet çocuğuna karısına bin beterini yapıyor ülkemizde.
    öyle olsada kedilere karşı aşırı zaafı olan insanlar "bende dahil" aşırı tepki gösterebilir.
    karşılık veremeyen yavru kediye defalarca vurduğunu görünce kimi insan çıldırabiilyor.
    since 1987

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    ben de facebookta gördüm. İçimden edebildiğim tüm küfürleri saydırdım, bu adam hakkında hemen suç duyurusunda bulunulmalı videoda kanıt var. Aksi halde birileri cezasını verecek adı belli adresi belli.

Motosikleti
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de facebookta gördüm. İçimden edebildiğim tüm küfürleri saydırdım, bu adam hakkında hemen suç duyurusunda bulunulmalı videoda kanıt var. Aksi halde birileri cezasını verecek adı belli adresi belli.
    şuan ceza evinde. ama bu gün yarın tekrar çıkıcak zaten. keşke karşılama süprizi yapacak arkadaşlar olsaydı
    since 1987

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklı sıra eğitim vermeye çalışıyor mal. Hayvanın canını acıtıyor, hayvanda onun canını acıtıyor doğal olarak. Sonra da canımı acıtma diye tekrar vuruyor.

Çocuğuna ağlamasın diye vuran anneler misali. Çocuk ağlıyor anası ağlamasın diye vuruyor, çocuğun canı yanıyor daha çok ağlıyor anası daha da çok vuruyor. Çocuk ağlıyor anası vuruyor çocuk ağlıyor...

Kendi eğitimini de bu şekilde almış sanırım, yaptığını eğitim sanıyor. Halbuki biraz sert şekilde hayır diye bağırmak yeterli.

Ellerinizden öper profilimde ki sarı oğlan hayır kelimesini iyi bilir, mutfağa adımını atmaz.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Gietti17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklı sıra eğitim vermeye çalışıyor mal. Hayvanın canını acıtıyor, hayvanda onun canını acıtıyor doğal olarak. Sonra da canımı acıtma diye tekrar vuruyor.

Çocuğuna ağlamasın diye vuran anneler misali. Çocuk ağlıyor anası ağlamasın diye vuruyor, çocuğun canı yanıyor daha çok ağlıyor anası daha da çok vuruyor. Çocuk ağlıyor anası vuruyor çocuk ağlıyor...

Kendi eğitimini de bu şekilde almış sanırım, yaptığını eğitim sanıyor. Halbuki biraz sert şekilde hayır diye bağırmak yeterli.

Ellerinizden öper profilimde ki sarı oğlan hayır kelimesini iyi bilir, mutfağa adımını atmaz.
    Ayni sarı yumaktan iki tane vardi,yemegini,mama kabina koyulmasini beklerdi,tuvaleti gelince ya kuyrugu diker yada wc kapisinin önünde beklerdi.hayvan resmen gözümün içine bakardi.mübarek kediler evin bereketini arttirir.candır ciğerdir..

Sınırı koyacaksin,fazla içli dışlı olmayacaksin,yeri gelince sevgi gostereceksin ama dozunda..

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hakan göt?
    Gietti17 bunu beğendi.

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni sarı yumaktan iki tane vardi,yemegini,mama kabina koyulmasini beklerdi,tuvaleti gelince ya kuyrugu diker yada wc kapisinin önünde beklerdi.hayvan resmen gözümün içine bakardi.mübarek kediler evin bereketini arttirir.candır ciğerdir..

Sınırı koyacaksin,fazla içli dışlı olmayacaksin,yeri gelince sevgi gostereceksin ama dozunda..
    Akıllı hayvanlar. Öğretince öğreniyorlar. Her insanda bulunmuyor bu özellik..

Severken dozu kaçırınca kendisi ayarlıyor. 'Yeter hadi şımarma!' dercesine tırnakları çıkarmadan yapıştırıyor bir tane.

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar yukarda yazdığım şeyler psikologların tıp insanlarının yaptığı analizler.. hayvana işkence eden öldüren insanlar, potansiyel geleceğin suçluları katilleri,tecavüzcüleridir..

bu iş bizim ülkemizde çok hafife alınıyor ama bu insanlar acemiliklerini bu hayvanlar üstünde atıyorlar ve ustalık zamanlarını insanlar üstünde yapıyorlar..

Yani çevrenizde gördüğünüz hayvana şiddet gösteren işkence eden tipler varsa çoluk çocuğunuzu, eşinizi aile fertlerinizi arkadaşlarınızı o insanlardan uzak tutun.. çünkü fırsat bulurlarsa ellerine imkan geçerse insanada çok rahat zarar verme potansiyeli imkanı olan insanlardır bunlar..

şu anlattığımın tam tersinden basit bir örnek veriyim...

casusluk filmlerini izlerseniz küçük yaşda ,genç yaşda eğitime alınan casuslara yavru bir köpek verirler ve o köpeğe bakmalarını isterler o çocuk köpekle duygusal bir bağ kurar hatta bazı görevlere beraber çıkarlar beraber bir yandan büyürler ve 3 sene 5 sene sonra o köpeği öldürmelerini isterler.. çünkü o duygusal bağ kurduğu köpeği öldürdüğü an içindeki insanı sevgiyi,duyguları değer verdiği hayata dair ne varsa her şeyi öldürücekdir.. tam bir duygusuz emirlere itaat eden robota dönüşücekdir.. pek çok casus filmlerinde bu olay işlenir..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)