Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Saat Kaç Ya..

Motovento
    REKLAM ALANI

sayfa 2

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu sevda bitmez :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    sabah 07:30 alarm kurdum gerizekalı android telefon saati geri almış çalmadı. Ayarlar şebekede de olsa manuel de de olsa farketmiyor. HTC saat problemli. Şu an GMT+3 Moskova saati yapıyorum ne saçma.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Operatörler bir türlü altyapılarını düzenleyemedi. Şebeke ayarlı saat kullanıyorum. 3 senedir hala bir ileri bir geri alıyor saati.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Saatleri kurmasan olmaz mı"

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan'ın Ankara'nın ünlü restoranında yaşanan saat kaç krizinin ayrıntıları netleşti. Taraf gazetesinden Hüseyin Özay’ın haberine göre, Çağlayan'a, “Sayın bakan saat kaç” diye soran kişinin, özel bir hastanede müdür olduğu ve olayın ardından da Hasan isimli müdür ile yanında bulunan ekip arkadaşlarının işten atıldığı ortaya çıktı. Ayrıca olayın yaşandığı sırada, Çağlayan ile korumaların “saat kaç” sorusunu yönelten vatandaşa sert tepki gösterdiği, hatta mutfakta kısa süreli bir sorguya aldıkları öğrenildi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan'ın Ankara'nın ünlü restoranında yaşanan saat kaç krizinin ayrıntıları netleşti. Taraf gazetesinden Hüseyin Özay’ın haberine göre, Çağlayan'a, “Sayın bakan saat kaç” diye soran kişinin, özel bir hastanede müdür olduğu ve olayın ardından da Hasan isimli müdür ile yanında bulunan ekip arkadaşlarının işten atıldığı ortaya çıktı. Ayrıca olayın yaşandığı sırada, Çağlayan ile korumaların “saat kaç” sorusunu yönelten vatandaşa sert tepki gösterdiği, hatta mutfakta kısa süreli bir sorguya aldıkları öğrenildi.
    araştırmacı gazeteci the dude. naptin lan garaj işini?

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Saatin kaç olduğunu boşver.Asıl sorun pazartesi tatil diye alarmları kapadık her zamanki gibi bu sabah yine işe geç kalıyorduk.Yokmu bu alarmları bizim tatil günlerine göre düzenleyecek bi aplikasyon.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saatin kaç olduğunu boşver.Asıl sorun pazartesi tatil diye alarmları kapadık her zamanki gibi bu sabah yine işe geç kalıyorduk.Yokmu bu alarmları bizim tatil günlerine göre düzenleyecek bi aplikasyon.
    Tam tersi alarmı kapatmayi unutup pazartesi sabahın köründe kalktım ben de

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Pazar günü bende geç kalktım sinemayı kaçırdım bit pazarına gidecektim oda gitti..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araştırmacı gazeteci the dude. naptin lan garaj işini?
    zemin için 1200 lira civarı bir fiyat verdiler, (kilit taşı benzeri bir malzeme kullanılacak)
    konuya son eklediğim fotoğraftakine benzer bir sistem için fiyat bekliyorum,
    branda için bir yer ile görüştüm,
    aksiyoncu bir arkadaş çıktı,
    sana özel bir şey hazırlayayım dedi,
    bir kaç güne ona da bakacağım.

şimdilik bir problem yok,
    sadece yekun tahminimden fazla çıkar ise erteleyebilirim.

saat kaç denildiğinde aklıma bir tek bu mevzu geliyor,
    boru değil türkiye cumhuriyeti tarihinin en büyük (bildiğimiz) rüşvet çarkının ortaya dökülme olayıdır. alanlar ortalıkta gezmekle beraber verenlerin ne olduğu henüz belli değil.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    hiçte öyle küçümsenecek bir konu değil, sabah uyandım ve duvara bakıyorum, saat 08:10 ve telefonun zili niye çalmıyor diyorum, sonra telefonu bir aldım baktım saat telefonda 07:10

hemen telefonu otomatik saatten çıkardım ve kahvaltıda patates kızartacak iken sadece kuru bir nescafe ile geçiştirdik.

yine şalterlerim atmaya başladı, allah belanızı versin be, hayatımı allak bullak ediyorsunuz cehennemin en dip noktasına gidersiniz işallah.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Konuyla ilgisi yok ama Ahmet Hamdi Tanpınar ın saatleri ayarlama enstitüsü adlı romanını okumanızı öneririm.
    The Dude bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arabanın saati geri..Telefonu düzelttim ileri pcdeki geri evdeki alaturka başına buyruk..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla ilgisi yok ama Ahmet Hamdi Tanpınar ın saatleri ayarlama enstitüsü adlı romanını okumanızı öneririm.
    acemi birliğinde mümkün olmayabilir ama usta birliğinde mesai saati bittikten sonra çok zamanım olacak. şimdilik listemde 2 kitap vardı birde "saati ayarlama" olabilir.

"das kapital" okumak istiyorum öncelikle ve sonra "Nietzsche'nin biyografisi" isimli kitabı okumak istiyorum ama bu nietzsche kitabı pahalı biraz. das kapital 15 lira öbürü 55 lira.

neyse şöyle bir gidekte artık askerden ağrı telefon açar babama söylerim, "baba oradan bir tane saatleri ayarlama enstitüsü isimli kitaptan alın yollayın bana" derim.

gazete bile okumayan babam benim için bir şekilde bulur alır yollar bana.

yada dağıtıma geldiğimde bunları alayım sonradan kargoya verir onlar, nereden alacaklarını bilemezler kitapları.

iki yıl oldu, aramızda hala otomatik geri almayı iptal etmeyen tembeller var. kimse kusura bakmasın, ben buna en hafif tabirle vurdumduymazlık derim, aymazlık derim, adamsendecilik derim. derim de derim.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    iki yıl oldu, aramızda hala otomatik geri almayı iptal etmeyen tembeller var. kimse kusura bakmasın, ben buna en hafif tabirle vurdumduymazlık derim, aymazlık derim, adamsendecilik derim. derim de derim.
    Ben tembelim

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tembelim
    yapma canım, yapma yiğidim. bak benim gibi saatini trt saati ile aynı anda saniye saniye senkronize eden adamı üzüyorsun.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tembellik değil amirim, telefona güncelleme geliyor, kuruyorsun güncelliyorsun ve ilk saat değişikliği (değişemeyikliği yada) muhabbetinde meşin topu ağlarında görüyorsun.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Koreliler bu işi biliyor elimi sürmüyorum telefona yapıyor kendi kendine bir şeyler :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)