Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Denizli'de 14 Yaşındaki Kız Çocuğuna 10 Suriyelinin Tecavüz Etmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı chtcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trakyada küçük bir kız çocuğuna tecavüz edip öldürmekten yargılanan sanık tam 9 yıl içeride kaldıktan sonra yapılan dna testi sonucunda masum olduğu ortaya çıkmıştı. 9 yılın bedeli elbet hakkıyla ödenmez ama idamın bedeli yoktur.Hele ki Allaha emanet işleyen yargı sistemimizde, hiçbirimizin bir güvencesi olmadığını da hesaba katarsak, ülkemizde idam cezasının uygulanması ciddi mağduriyetler yaşatır.
    Nasıl yani bir DNA testi yapmak 9 ( dokuz ) yıl mı sürmüş?

Hakim bu sürede tıp fakültesine girse doktor olup çıkar kendi baktığı davanın DNA testini yapar be!
    drtayfun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani bir DNA testi yapmak 9 ( dokuz ) yıl mı sürmüş?

Hakim bu sürede tıp fakültesine girse doktor olup çıkar kendi baktığı davanın DNA testini yapar be!
    Abicigim bu kadar yaşamısın ama ülkeyi anlamamışsın..
    Hırsızsan soysuzsan , sorun yok ..NE kadar çalar isen o kadar tepeye çıkarsın en çok çalan en başa gelir..

Bu ülkede Adet değigin olay (bir kadın adından ibaret )
    Candaşların finosu CEM küçük bile diyor , Ahmet altan ,Mehmet altan ,Nazlı ılıcak aynı suçtan yargılanıyor , birisi dışarda ikisi mühebbet...Ya hepsini sal ya hepsini tut diye..
    6,3 ay vermişsin adam 2, sendir içerde cezsası kesinleşse yatarı 1 sene 1,5 sene kalamış , benzer suçtan mühebbet almış adam dışarda...

İki şey ile hukkun anasını avradı ,..................ettiler.
    Birisi makul şüphe dünyanın hiç bir zerrece demokratik ülkesinde böyle garabet yasa yok (ancak africada ki kabililerde var böyle bir yasa)
    İkinisi de ben devletimi koruyorum diye vatandaşa adam öldürme yetkisi vermesi ..

Bu iki yasada çok masum görünsede ,kötüye kullanıldıgında hiç bir şekilde mevcut iktidarı seçim ile indiremezsiniz(bkz. Saddam ve havız esad aldıgı oylara) herkes potansiyel suçlu , makul şühe var ne de olsa ben senden makul şüphe ediyorum der bitti...Candaş muhalif öldürdümü devletin bekası için der devlete baş kaldırdı der bitti..
    İtlik mesai ili bir iştir , sabah erken kalkmak gerek.

If you try and fail, congratulations. Most people don't even try.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Yalnız adamlardaki yasalara bakar mısın ? Tecavüz suçuna 30 yıl hapis ! Bizde devlet de tecavüz etmeye çalışır ....

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız adamlardaki yasalara bakar mısın ? Tecavüz suçuna 30 yıl hapis ! Bizde devlet de tecavüz etmeye çalışır ....
    Aman aman biz deki daha iyi biz de DNA testi 9 ( dokuz ) yıl onlarda 30 ( otuz ) yıl sürüyor.

DNA test sürelerini okuyunca beynim resmen cinsel istismara uğradı.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kriz derinleştikçe millet saracak yer arıyor. burada en kırılgan nokta 'suriyeli' din kardeşlerimiz. ekonomik krizle beraber suriyelilere saldırı artacaktır diye tahmin ediyorum.

muhafazakar kesimin suriyelileri tanıdıkça laikçi diye alay ettiği insanların aslında ne kadar değerli olduklarını anlayacağını tahmin ediyorum.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ne'ye itiraz edildiğini çok anlamadım,
    sanki konu tecavüzden ziyade yükselen Suriyeli düşmanlığı ile ilgili,

kanuni olarak reşit olmayan kızların "gelin" yapıldığı memleket burası değil mi ?
    bu durum için kanun çıkarılmaya çalışıldığında destek verilmedi mi ? (hatta bir konu açılmıştı)
    bu durumu gelenek ile açıklamaya çalışmadılar mı ?
    sürekli olarak cinsiyet fark etmeksizin çocukların toplu ve sistemli olarak tecavüze uğradığı haberlerine maruz kalmıyor muyuz ?
    bu tecavüzlerin çoğu belirli bir kesim tarafından yapılmıyor mu ?
    bu olayların üstü örtülmüyor mu ?

geçenlerde de sanırım urfada benzer olaylar olmuştu,
    Suriyelileri sevdikleri için değil,
    kadınları, kızları seks oyuncağı olsun, kuma olsun, hizmetçi olsun diye getirdiler,
    kalanları da ucuz iş gücü.

o sebepten Avrupa süzgeçten geçirip kalanları bize postaladı,
    demografik yapının Araplaştırılması,
    belirli bir mezhep yapılanmasına dönüştürülmesi de dışsal faydalarındandır.

konuya daha geniş bakınız.

tecavüz edenlerin hukuk karşısında,
    hem hukuku hem de kamu vicdanını tatmin edecek şekilde cezalandırılması gerekir.
    hepsinin Suriyeli suriyesiz fark etmez.

elemanların memleketleri iyi kötü yoluna girdi,
    yollayın gitsinler.
    ama olmaz,
    zira memleket değil güruh ya da kişisel çıkarlar var işin içerisinde.
    Nasate, Cloud ve Alper_tim bunu beğendiler.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bu araplar zamanında bizi arkamız dan bıçakladılar.Üsttekiler ülke içine soktu. Bizim gerizekalı vatandaşımız sigortadan kaçmak ve maaşı az ödemek için iş verdi. Ayrıca normal ev kirası 700 TL olan bir yere bunlara 1000 TL ye verdi. İyice beslediler. Adamlar hersene bir çocuk yapıyor. Bu gidişle 10 sene içinde Türkiye nüfusu ikiye katlanır. Aferim böyle devam edin. İçine ettiniz ülkenin...
    arndiol ve Alper_tim bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adamlar haberi siteye yükleyene kadar yayın yasağı çıkıyor. Bu yayın yasağı nedir arkadaş?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada idam isteyenler boşuna heveslenmesinler. Tayyip iktidarda olduğu sürece idam filan gelmez. Anayasaya " cumhurbaşkanı geçmişteki suçlarından yargılanamaz( veya yargılanması imkansız denecek kadar zor) " diye madde koyduran adam -hele ki Adnan menderes gibi bir örnek varken - idam cezası getirir mi ? O da biliyor ki , gün olur devran döner, kendi getirdiği idam cezası ile darağacına gidiverir.
    O madde de değişir millet isterse.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Bakın halk artık son dayanma noktalarında. Bu suriyelilere karşı ufacık bir olay olsun linç edelim e döndü. Çünkü artık acımıyoruz Nefret ediyoruz. Bunların kendi ülkelerine dönmeleri gerek. Basına yansımayan yüzlerce olay var. 6-7 Çocuk yapıyorlar ve cocuk başına para alıyorlar. Bu çocuklar ileride büyüyecek ve eğitim sistemi böyleyken onların hali ne olacak ? Serseri veya hırsız olabilirler. Suç oranı Türkiyede büyük oranda arttı. Sevgili dostlar geçmişte savunan varsa gelmelerini, şimdi tekrar düşünsün..
    Bakınız;

http://www.hurriyet.com.tr/gaziantep...u-5-y-40869600
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu olaydan bağımsız olarak,
    Memleketteki Suriyeli sorunu gelecek yıllarda çok daha sıkıntılı olacak. Şimdi siyasi yardakçılığı sebebi ile, din kardeşi ayağına bu vatan satıcılarını savunanlar, kendi başlarına bir olay gelene dek anlamayacaklar bunu.
    (Kadın, yaşlı ve çocuklar istisnadır)

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tarih tekerrürden ibarettir...Bu sözü kim söylediyse bilgeliği karşısında saygı ile eğiliyorum.90 ların başında Özal'ın yediği haltı,Saddam'ı ve bu olayın sonuçlarını hatırlayan var mı?90 ların başında birden bire ne olmuştu da PKK bu kadar güçlenmişti.Şimdi aynı denklemi günümüze uygulayın ; Saddam yerine Esad'ı,Irak yerine Suriye'yi,Kürtler yerine Suriyelileri koyun.PKK yerine koyacağınız örgütü çok yakında sahnelerde görürüz.Yada belkide ÖSO,İŞİD adı altında zaten faaliyet gösteriyordur...

Aklı başında bütün toplumlar tarihten ve hatalarından ders çıkartır.Ama bizim toplumumuz geçmişte bedeli ağır olmuş hatalarını tekrarlamakta resmen inat ediyor.Çok yakında Türkler bu topraklarda azınlık kalacak ve Türkiye,Ortadoğu denen b.k çukurunun bir parçası olacak.Bu dış güçlerin suçu mu?Hiç sanmıyorum.Bu halk kaderini kendi seçti.İnatla da Türkiye'yi bu duruma getirenleri seçmeye ve kahraman ilan etmeye devam ediyor.
    Alper_tim, Cloud ve drtayfun bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Nasate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakın halk artık son dayanma noktalarında. Bu suriyelilere karşı ufacık bir olay olsun linç edelim e döndü. Çünkü artık acımıyoruz Nefret ediyoruz. Bunların kendi ülkelerine dönmeleri gerek. Basına yansımayan yüzlerce olay var. 6-7 Çocuk yapıyorlar ve cocuk başına para alıyorlar. Bu çocuklar ileride büyüyecek ve eğitim sistemi böyleyken onların hali ne olacak ? Serseri veya hırsız olabilirler. Suç oranı Türkiyede büyük oranda arttı. Sevgili dostlar geçmişte savunan varsa gelmelerini, şimdi tekrar düşünsün..
    Bakınız;

http://www.hurriyet.com.tr/gaziantep...u-5-y-40869600
    istanbul/büyükçekmece kumburgaz semtinin merkezinde bir üst geçit var, E-5 yolundan karşıya geçmek için seneler önce yapılmış yılların üst geçidi...

genç bir suriyeliyi öldürmüşler ve bu köprünün tam ortasından yola doğru boynuna ip bağlayıp sallandırmışlar gece yarısı...

yani E-5 den geçen herkes görmüştür ama benden başka bahseden yok internet ortamında... olayı bizde tanıdık polislerden öğrendik...

pek şaşırmadım ama yapanlarda artık ne cesaret var ise ulu orta köprüden sallandırmışlar şerefsizi.

Motosikleti
    speederbike
    Yapanlar şerefsizmiş.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapanlar şerefsizmiş.
    esenyurtta abimlerin karşısında suriyeliler oturuyor nasıl pislik insan olduklarını görmen için komşu olman lazım.

ayrıca o karşıda oturan suriyelilere kanepe ve fırın bile vermiştik acıyıp ama işler değişti. defolup gidecek bu şerefsizler.

yapanların elleri dert görmesin.

Motosikleti
    speederbike
    Pis olmaları öldürülmelerini haklı göstermez. Sizin bu mantıkla dazlakların zamanında Türkler'e saldırması normaldi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Türkler pislik miymiş ? Öyle mi anlamalıyız ? Almanya da iken burada Suriyelilerin yaptıklarını mı yapıyorlarmış?

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    aga ne saçmalıyorsunuz ya? bu ülkenin vatandaşı akıllısıyla salağıyla ayırt etmeksizin yıllarca bu topraklar üzerinde yaşamış, suriyeliler dış kapının dış mandalı ama geldi geleli yaşatımızı mahfettiler.

gidecekler tabi, dilencisinden katıllerine kadar biz bunlara katlanmak zorunda değiliz..

evet kaldıki kendi insanımız medeni değil birde suriyeliler eklendi üzerine.

ben ne diyorum siz ne anlıyorsunuz hayret bir şey... öyle gebertik köprüden sallandıracaksın. o dilden anlıyor bunlar.

..."Pis olmaları öldürülmelerini haklı göstermez"... hiçte öyle değil. bunlar başka dilden anlamaz

Motosikleti
    speederbike
    Pis ayrı, pislik ayrı. Tekrar baktım da, fatih.met pislik demiş, ben hijyen olan pis anladım.
    Her neyse, gitsinler tabii de, adam öldürmek neyin nesi (fatih.met'in anlattığı olay için söylüyorum)? Savunulacak bir tarafı yok. Gitmiyorlarsa da kim çağırdıysa ve çağıranı desteklediyse onlar baksın.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bunlara acıyıp birde eşya falan veriyoruz allahım deli oluyorum... içimde acıma duygusunu yok ediyorlar... ben eskiden beri kavga ettiğim insanlarla özür dileyip sonradan barışan birisiyim, birine vurduktan sonra niye vurdum diye vijdan azabı çeken biriyim ama şu suriyelilere karşı hiç acımıyorum.

türkiyede ülke yönetimi kötü ve ne diyoruz? "bu yönetimi biz istemedik ama ceremesini çekiyoruz, kurunun yanında yaşta yanıyor" diyoruz... şimdi bende suriyeliler için aynını söylüyorum, arada iyi olanları varsada umurumda değil hepsi def edilmeli, kurusu yaşı komple gitsinler...

daha ne bekliyorlar türkiyede? hükumetin bir çıkarı vardır kesin neden olacak başka?
    Alper_tim bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)