Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yurtdışında kaldım Çok ACİL yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    N/A
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet olup whatsapp olmaması nasıl oluyor?
    hadi whatsapp giremiyon. viber ve skype e de mi bağlanamıyorsun?

hadi hepsinni geçtik ailenle iletişime geçip onlar senin yerine konsolosluğu, dışişleri bakanlığını arayamıyor mu?

yani o kadar yer varken gel motosiklet forumunda yardım iste. peh...
    Daha yazdığımı okuyup anlayamıyorsunuz boşyere yormayın kendinizi sizin gibilere ihtiyacım yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğru yanlış okumuşum. pardon..

güzel gardeşim. viber uygulamasını yüklüyorsun. kredi kartından 5 dolar atıyorsun vibera. sonra da viber out ile sabit hattı cep teli fark etmez. tüm dünyayı arayabiliyorsun çok ucuza internet üzerinden...

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Problem nedir anlatmayı deneseydin keşke.

Afrikada Namibyanın/Walvis bay şehrinde limandayız gemide bazı problemlemlerimiz var can güvenliği boşa sayılıyor o yüzden gemiden kaçıp türkiyeye gelmek istiyorum ( şikayet durumları sıkıntı 3. Dünya ülkesi olduğu için hak hukuk yok )

Muhittin amerikan başkanı dahil herkesi alarma geçirin, uzaylılar tarafından kaçırıldım. Evet tarafından.
    Dr.Aequitas bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Gemi den kaçmak , hele ki yurt dışında... Gemi adamı sicilini bozacaksın bu da başka şirketlerde iş bulmanı zorlaştıracaktır.

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 yıllık motosiklet.net üyesiyim. Böyle troll görmedim. Helal!
    Bir gün aziz nesin i Japonya'da bir hayranı görmeye gelmiş , adam saygıdan yerlere yatıyormus ayaklarına kapanıyormus. Üstat yapma etme diyormuş bir hafta sonra ayrılırken güle güle diye el sallayarak ayrılmış ,

Bu olayı görenler sormuş yav bir hafta önce yerlere kapanıyordun şimdi ne oldu diye .

Ben adamı çok zeki birisi zannediyordum , müthiş yaratıcı ,marisem öyle değilmiş adam sıradan birisi gördüğü yazıyormuş .

Gerçekten bu toprakların insanı müthiş yartacı .

Motosikleti
    N/A
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gemi den kaçmak , hele ki yurt dışında... Gemi adamı sicilini bozacaksın bu da başka şirketlerde iş bulmanı zorlaştıracaktır.
    Gemici olduğun herhalinden belli kusura bakma ama sizin gibi aptal zihniyetler yüzünden bu meslek bitti armatörün götü kalktı herkesi paraya muhtaç zannedip üç kuruşa çalışmaya muhtaç ediyor gemide sizin gibilere acımıyorum herşeyi para zannedip fare gibi çalışıyorsunuz keşke çalıştığım gemiye gelsende sana kaçacak delik aratsam bu arada saçma sapan yorum yapan gerizekalı zihniyete sesleniyorum türkiyede askeri ücrete elalemin kölesi olmaktan çok mutlusunuz sanırım bana gelecek olursak sağolsun büyükelçilik mailime cevap verip yardımcı oldular burdanda beni anlayıp yardımcı olmaya çalışan sayıdeğer insanlara sonsuz teşekkür ediyorum hala içinde iyi niyet barındıran insanların olduğunu görmek güzel duygu..
    kovboy03 ve ARAL70 bunu beğendiler.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Asgari ücret o, askeri değil. Konsolosluğun attığı maili de paylaşır mısınız?

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet evet askeri ücret , baya böyle tsk tarafından ödeniyor .
    Geçmiş olsun ama inan böyle birşey başıma gelse aklıma gelecek en son şey herhalde buraya konu açmak olurdu .
    Eminim yapılması gerekeni sen benden iyi bilirsin ki , beraber denizler aşıp aynı yemeği paylaştığın , şarkılar söylediğin arkadaşlarını hiçe sayıp sadece kendini düşünmen ne kadar doğru ? Neyse olan olmuş basın agrimadan kurtulmussundur umarım .

İşin gücün rast gele .

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gemici olduğun herhalinden belli kusura bakma ama sizin gibi aptal zihniyetler yüzünden bu meslek bitti armatörün götü kalktı herkesi paraya muhtaç zannedip üç kuruşa çalışmaya muhtaç ediyor gemide sizin gibilere acımıyorum herşeyi para zannedip fare gibi çalışıyorsunuz keşke çalıştığım gemiye gelsende sana kaçacak delik aratsam bu arada saçma sapan yorum yapan gerizekalı zihniyete sesleniyorum türkiyede askeri ücrete elalemin kölesi olmaktan çok mutlusunuz sanırım bana gelecek olursak sağolsun büyükelçilik mailime cevap verip yardımcı oldular burdanda beni anlayıp yardımcı olmaya çalışan sayıdeğer insanlara sonsuz teşekkür ediyorum hala içinde iyi niyet barındıran insanların olduğunu görmek güzel duygu..
    Medet umup hayal kırıklığına uğradığın yer bir motosiklet forumu. Yani ne bekliyordun ki. Sorunun ne olduğunu dahi anlatmadan gemiden nasıl kaçarım diye soru sorarsan olacağı bu. Büyükelçilik sana cevap verince problemin çözülmüş oldu mu? ne şekilde dönüyorsun şimdi anlat bari de en azından sana empati yapanlara bari bilgi vermiş olursun. Öyle sağa sola küfür edip rahatladıysan can güvenliği sorunun falan yok demek ki.
    Daha geçen ay İzmir'den Hakkariye gideceğim diye konu açmıştın.
    11 ekimde de ekipmanla alakalı bir konu açmışsın. Taa Afrika'dan gemiden kaçıp geldiysen bu ne rahatlık? İnsan öyle bir macera yaşamış olsa 1-2 ay kendine gelemez di mi?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı capt.ooz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarı ile sen yük gemisinde 3. kaptan değil aşk gemisinde şezlong da bir elinde viski bir elinde puro güneşlenecek adamsın. Yanlış gemiye binmişsin.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    N/A
    Tekrar tekrar dillendirmeyeyim diyorum ama neyse son olsun herkes armatör kesilmiş. Bırakın gemiciliği falanda benim asıl sormak istediğim ve bu foruma bu konuyu açma nedenim belki aranızdan birileri motor ile yurtdışına çıkıpta orda istenmeyen bir durumla karşılaştıysa bu durumda konsolosluk vs gibi çözümler ve sonuçlarının neler olduğu araştırmaktı. Hep bi kargaşa hep bi artniyet hep bi atışma ruhumuza işlemiş. Kendi işini kendin hallet diye boşa dememişler.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Hepiniz süper zekasınız be maşallah, hele "asgari o askeri değil" diyen adamlar varya bravo ya.
    Varya sizin gibi boş insanları gördükce ülkenin neden buralara geldiğini çok iyi anlıyorum, adam yazmış işte zor durumda, yok biri yazım yanlışı arar biri dalga geçer. Birgün daha beterini yaşarsınız kimse sizi dalgasına takmaz o zaman bunları çok iyi hatırlarsınız beyefendiler. Asgari o asgari, valla bravo harcamışlar seni ya

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepiniz süper zekasınız be maşallah, hele "asgari o askeri değil" diyen adamlar varya bravo ya.
    Varya sizin gibi boş insanları gördükce ülkenin neden buralara geldiğini çok iyi anlıyorum, adam yazmış işte zor durumda, yok biri yazım yanlışı arar biri dalga geçer. Birgün daha beterini yaşarsınız kimse sizi dalgasına takmaz o zaman bunları çok iyi hatırlarsınız beyefendiler. Asgari o asgari, valla bravo harcamışlar seni ya
    Kardeşim çok zeki gözüküyorsun bizim yapamadığımız yardımı sen bi zahmet ediver arkadaşa. Bak yerini yurdunu yazmış. Arkadaşının yazdığını oku ama önce sonra millete taş at.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Liman aynı, gemi de mi aynı yoksa? :/

https://twitter.com/erselkosen?s=08

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Can güvenliği diyorsun bilet fiyatı 3.500 TL diyorsun, mesajın elle tutulur yanı yok. Canın tehlikedeyse bilet fiyatı mı düşünüyorsun?

Buradan yazacağına vaktini konsolosluğa ulaşmaya çalışmakla harcasaydın daha mantıklı olurdu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Canının derdine düşmüş arada siyasi propangasından da geri kalmamış. Hulusi akar iyiymiş.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı Surinam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canının derdine düşmüş arada siyasi propangasından da geri kalmamış. Hulusi akar iyiymiş.
    Vallahi aynı şeyi yazıcakdım.. adam canının derdinde evine çoluk çocuğuna kavuşıyım derdinde olucağına paylaştığı şeylere bak çok ilginç..

Motosikleti
    N/A
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Liman aynı, gemi de mi aynı yoksa? :/
    https://twitter.com/erselkosen?s=08
    Aynı değil fakat aynı bölgede çalışıyoruz o gemi ile bundan 5 ay önce telsizden konuştum hatta konuştuğum kişi daha önce başka gemide beraber çalıştığımız bir arkadaş çıktı durumu anlattı fakat bir daha haber alamadım uzun süre okyanusta telefonum çekmedi aynı problemin bir farklısını ben yaşadım burdan atıp tutanlar oldu ve görüyorum ki atıp tutmaya devam edenler var insanlar neler yaşıyor gerçekten çok korkunç zamanlardı.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Hikayeyi bırak da konsolosluğun mailini paylaş, bak yukarıda yazmışlar sallamamışın.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    ADam hayati tehlikem olabilir demiş bizim yorumlara gülmedim değil gayri ihtiyari
    inş ciddi bir durum yoktur ve kötü durumdan bir an önce kurtulursunuz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)