Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ah Nerede HD Tek Parça (film izleyelim)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

Ah Nerede (1975)

İstanbul'a babaları tarafından okumaları için gönderilen 3 kardeş, okullarını ihmal ederler. Kardeşlerden biri kumar oynar, biri siyasi olaylara karışır, diğeri ise çapkınlık peşinde koşar.
    Ferit, kızlarla gününü gün ederken aynı anda birkaç sevgiliyi idare etmektedir. Bir gün, bir mağazada tezgahtarlık yapan bir kızla tanışır ve onu da tavlamak ister. Ancak, kız çetin cevizdir ve Ferit'in işi zordur. Ne yapıp, ne edip kızı ikna eden Ferit, eski sevgililerinin ortaya çıkmasıyla zorda kalır.
    Kardeşlerin Bursa'daki ailesi de çocuklarının okumadığını öğrenince işler karışır.

Oyuncular;
    Tarık Akan, Gülşen Bubikoğlu, Adile Naşit, Halit Akçatepe, Hulusi Ketnmen

bu filmde kim olmak isterdiniz çok güzel bir klasik tarık akan kumes horozu gibi hayallerimdeki rol de oynuyor helal be

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ben sinemada beleşe izliyorum istediğim kadar hemde..Beğendiysem tekrar beleş bilet alıp izliyorum hoşuma gitmediyse çıkıyorum..Beleeeeş...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bende almakk istiyorumda uzak orası bana sinemaya gidicem diye 25 km gitmek çok

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende almakk istiyorumda uzak orası bana sinemaya gidicem diye 25 km gitmek çok
    Adamların ücretsiz servisi var.. Ayrıca sadece sinema değil orası, rüya gibi biryer orası go karta kadar herşey ücretsiz..İçeride turnike jeton vs hiçbirşey yok başına buyruksun.. Mesela lunaparkta bir makineye gidiyorsun , hemen çalışan "hoşgeldiniz nasılsınız " diyip kimse olmasa da çalıştırıyor koca makineyi (kaç kere tek başıma makinelere bindim )sonra yine teşekkür edip iyi eğlenceler ile yolluyor.. Atış poligonları var oda beleş herşey beleş :D Akvaryum beleş..Akvaryumda birşey dikkatimi çekti orada balık besliyon , şerefsizler alışmışlar lan kedi gibi geliyor o koca vatozlar sevdiriyorlar kendini şok oldum :D Hayvanat bahçesi beleş ..Sinema beleş sınırsız.. Oyun salonu beleş..Belli noktalardan ulaşım da beleş..Lan müşteri hizmetlerini çaldır onlar arıyor oda beleş.. Rüya gibi yer la.. Bowling 10 lira 20 atış..Maxi boy mısır ve iki içecek 15 lira..Sadece bunlar paralı oda olsun..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Onu birakta galataya gelcenmi

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamların ücretsiz servisi var.. Ayrıca sadece sinema değil orası, rüya gibi biryer orası go karta kadar herşey ücretsiz..İçeride turnike jeton vs hiçbirşey yok başına buyruksun.. Mesela lunaparkta bir makineye gidiyorsun , hemen çalışan "hoşgeldiniz nasılsınız " diyip kimse olmasa da çalıştırıyor koca makineyi (kaç kere tek başıma makinelere bindim )sonra yine teşekkür edip iyi eğlenceler ile yolluyor.. Atış poligonları var oda beleş herşey beleş :D Akvaryum beleş..Akvaryumda birşey dikkatimi çekti orada balık besliyon , şerefsizler alışmışlar lan kedi gibi geliyor o koca vatozlar sevdiriyorlar kendini şok oldum :D Hayvanat bahçesi beleş ..Sinema beleş sınırsız.. Oyun salonu beleş..Belli noktalardan ulaşım da beleş..Lan müşteri hizmetlerini çaldır onlar arıyor oda beleş.. Rüya gibi yer la.. Bowling 10 lira 20 atış..Maxi boy mısır ve iki içecek 15 lira..Sadece bunlar paralı oda olsun..
    orası neresi ya
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)