Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2004 model 12000 tl hasar kayıtlı yamaha r1 alınırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Meraba arkadaslar nette buldum gıcırgıcır ama 12000 tl hasar kaydi beni uzak tutuyor 2004 model 2007 çıkışlı yamaha r1 almalımıyım alinca nelere dikkat etmeliyim şimdiden teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

alma
    on karakter

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alma
    on karakter
    Ney anlamadım?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Kanın kaynadıysa al kullanacak olan sensin.

Kendimden örnek vereyim ilk arabam tempraydı oto pazarına gittim bütün pazarı dolaştım baktım bu orada kanım kaynadı verdim parayı aldım arabayı göbekten vurmuşlar içindeki cam parçalarını bile ben temizledim. Severek kullandım. Son arabam focus hiç aklımda yoktu gönlümde albea almak vardı albeayı almaya gittim cebimde para baktım bu kenarda duruyor hemen sevdim verdim parayı anında, kafadan kazalı olsun senelerdir severek kullanıyorum beni hiç üzmedi.

Para benim zevk benim kime ne dedim. Aynı şeyi sanada tavsiye ederim baktığında kanın kaynıyorsa hiç düşünme para senin binecek olan sensin el alem ne derse desin fatih üreğin dediği gibi. Sevmedikten sonra sıfır bilmem ne olursa olsun.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanın kaynadıysa al kullanacak olan sensin.

Kendimden örnek vereyim ilk arabam tempraydı oto pazarına gittim bütün pazarı dolaştım baktım bu orada kanım kaynadı verdim parayı aldım arabayı göbekten vurmuşlar içindeki cam parçalarını bile ben temizledim. Severek kullandım. Son arabam focus hiç aklımda yoktu gönlümde albea almak vardı albeayı almaya gittim cebimde para baktım bu kenarda duruyor hemen sevdim verdim parayı anında, kafadan kazalı olsun senelerdir severek kullanıyorum beni hiç üzmedi.

Para benim zevk benim kime ne dedim. Aynı şeyi sanada tavsiye ederim baktığında kanın kaynıyorsa hiç düşünme para senin binecek olan sensin el alem ne derse desin fatih üreğin dediği gibi. Sevmedikten sonra sıfır bilmem ne olursa olsun.
    r1 den bahaediyoruz bu alet +200 250 km/h lere çıkıyor süspansiyon ve şaside bir dengesizlik olursa affı olmaz
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben olsam almazdım, dün her konuda anlaştığım vfr800ün 2010 yılından 1300 liralık hasar kaydı çıktı. Arkadaş serviste değişen parçaların listesine ulaşabilirse alıcam yoksa almıyorum.

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r1 den bahaediyoruz bu alet +200 250 km/h lere çıkıyor süspansiyon ve şaside bir dengesizlik olursa affı olmaz
    Abi motoru ustalara fln götürücem cok sukur maddi sıkıntım yok ama şaside sıkıntı olduğunu nasıl anlarım bu arada sitede yeniyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Abi sahibiyle konustum şaside sorun yokmus eğer varsa nasıl anlarım bi arada sitede yeniyim

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam almazdım, dün her konuda anlaştığım vfr800ün 2010 yılından 1300 liralık hasar kaydı çıktı. Arkadaş serviste değişen parçaların listesine ulaşabilirse alıcam yoksa almıyorum.
    Zaten hasar kaydı serviste değişen parçaların toplam değeri olmuyor mu?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı Zeek007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi motoru ustalara fln götürücem cok sukur maddi sıkıntım yok ama şaside sıkıntı olduğunu nasıl anlarım bu arada sitede yeniyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

Abi sahibiyle konustum şaside sorun yokmus eğer varsa nasıl anlarım bi arada sitede yeniyim
    şaside bir işlem var mı gözle görülmeden pek anlaşılmaz motorun yolda dengesi nasıl en fazla ona bakılır çekme var mı vs
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten hasar kaydı serviste değişen parçaların toplam değeri olmuyor mu?
    Parçaların toplam değeri oluyor ama ben yaptığım sorgulamalarda neler değişmiş bulamadım, 5664'e

PARCA S şasino hasartarihi şeklinde mesaj atınca değişen veya tamir edilen parçaların gözükmesi gerekiyor. 2010da 1300 lira fena para değildi aklım o hasarda kalır benim keyifle kullanamam öğrenmezsem.

Motosikleti
    falcon flash 100

Bu tip makineleri kullanmak herkesin harcı değil o yüzden serviste en ufak tamirat ile ilgili kuşkulu bir şey bırakmazlar. Sağda solda kurcalattıysa onu bilemem.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Boldpilot un dediği gibi ne değişmiş bunları öğren bence motorda bişey yoktur belkide fardır grenajdır bunlar değişmiştir belkide

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)