Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Böyle Şansın İçine..... Motor Pert, Telefon Kırık, Dükkanın korkulukları da kırık..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Gece tuzladan geliyorum , dükkanın önünde baktım elektrik direği devrilmiş, Ana dedim ne olmuş buna indim arabadan , lan elemanın birisi bonzai çekip araba ile önce dükkanın önündeki sarı arabaya sonra benim motora oradan elektrik direğine en son benim dükkanın merdivenlerine çıkıp korkuluklara çarparak durmuş sonra kaçmış arka sokakta sürdüğü aracın jantı kırılığı ve radyatörü patladığı için durabilmiş sonra kaçmış..Şİmdi dükkanın merdivenleri pert korkuluklar gitti motorda en az 7 bin liralık masraf var torpidodaki telefonda kırılmış..Şimdi ifade vermekten geliyorum..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    çok geçmiş olsun iyi ki motorun üstünde değilmişsiniz

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Geçmiş olsun hocam. Para yerine koyulur, malın yenisi alınır. İyi ki siz orada değilmişsiniz. Allah korumuş, ya siz motora binerken falan gelseydi...

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    geçmiş olsun, Allah beterinden korusun
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun.Malum başkasının malına zarar verip kaçmak artık ülkemiz insanı tarafından iyicene kanıksandı hatta bir gelenek oldu.Eski arabam kapımın önünde 3 yıl boyunca yaklaşık 20-30 kere hasara uğradı.Kimi zaman çizildi,kimi zaman işten geldiğimde arabanın üstünde,sağında solunda hatta tavanında ezikler buluyordum,kimi zaman tamponda çarpa sıyırma izleri buluyordum,kimi zaman birileri balkondan pis su ıvır zıvır atılmış olarak buluyordum.Liste bu şekilde uzar gider.Araba da öyle ortalık yerde değil sitenin oto parkı.İşlek yol falan da değil.Ama bir kere bile birisi de gelip "abi pardon yanlışlıkla arabana zarar verdim yaptırmak istiyorum demedi."Soran olursa ultra dürüst,süper ahlaklı,başkasının malına canına saygılı Müslüman ülkeyiz.
    Shrieker, devindeger, Lucas ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Daha iki gün önce araba yüzünden motosikletini garajından çıkaramayan arkadaşa taktikler veriliyordu. Şöyle çiz, böyle yamult diye.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun siz orada yokmuşsunuz en azından. Çarpan kişinin sigortası karşılamıyor mu?

Motosikleti
    F 650 GS (2005)
    Çok geçmiş olsun.
    Üzüldüm.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    teksas - dilovası
    geçmiş olsun.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Geçmiş olsun hocam.
    Weak are prey

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Geçmiş olsun haciko

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Oraya çarpan hayvanda ehliyet-sigorta yoktur ya neyse geçmiş olsun.
    Oluyor böyle şeyler, 4 ay önce arka parselde hafriyat yaptıran müteahhitin kepçesi benim müştemilata duvar parçaları düşürüp motor-bisiklet el arabası içerde ne varsa pestil etti. Tınlayıp gidip herifi keserim diye girip bakamıyorum hasara. YAPICAZ deyip gitti şerefsiz. Bekliyoz.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    geçmiş olsun hocam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun.Malum başkasının malına zarar verip kaçmak artık ülkemiz insanı tarafından iyicene kanıksandı hatta bir gelenek oldu.Eski arabam kapımın önünde 3 yıl boyunca yaklaşık 20-30 kere hasara uğradı.Kimi zaman çizildi,kimi zaman işten geldiğimde arabanın üstünde,sağında solunda hatta tavanında ezikler buluyordum,kimi zaman tamponda çarpa sıyırma izleri buluyordum,kimi zaman birileri balkondan pis su ıvır zıvır atılmış olarak buluyordum.Liste bu şekilde uzar gider.Araba da öyle ortalık yerde değil sitenin oto parkı.İşlek yol falan da değil.Ama bir kere bile birisi de gelip "abi pardon yanlışlıkla arabana zarar verdim yaptırmak istiyorum demedi."Soran olursa ultra dürüst,süper ahlaklı,başkasının malına canına saygılı Müslüman ülkeyiz.
    Aynen katılıyorum. Tek bir olay geldi başıma söylediklerinizin aksi yönde, 98 model yumurta kasa tabir edilen hurdaya yakın bir accent arabam vardı, biri geri geri gelirken kapıya tıklamış, beni aramış, bulamayınca telefon numarasını sileceğe koymuş. Aradım, geldi, özür diledi, masrafını ödeyim abi dedi, baktım ödeyim derken eziliyor, belli ki parası yok, canın sağ olsun deyip yoluma gittim. 100 kere park halinde hasar görmüştür araçlarım, dürüstçe ben çarptım diyen tek örnek buydu.
    Motosikletime geri geri yaslayıp ayaklıktaki motoru itekleyen minibüsçüye "hemşerim derdin ne?" dedim, "dokunmadık bile, ne artislik yapıyon?" dedi.

Güzel yurdumun insanları yapar inkar eder, kaçar, sonra sorsan en dürüst en namuslu onlar...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Geçmiş olsun... Acaip işler.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Geçmiş olsun, akıllısı bizi bulmaz, nerede bir şerefsiz var başımıza bela olur.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Teşekkürler arkadaşlar foğtoraf koyacağım telefon kırık..Size sorularım şu olcak bu süreç nasıl işler kaç ayda sonuçlanır..Motorun ön kafa, torpido kısmı aynalar farlar , farın üstündeki sakal , çamurluğun üstündeki davlumbaz değişecekler şimdilik gözüken..Düşen elektrik direği hala kaldırımda boylu boyuna yalnız..Dükkanın merdivenleri ve korkuluğu değişecek..Telefonumun da ekranı..Görenler 3-4 kere motora çarptığını söylüyor..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Çok büyük geçmiş olsun
    Tez zamanda zararların karşılanır inşallah

Motosikleti
    MT-07
    Geçmiş olsun. Polis gelip olay yerinin tutanaklarını alıp dosyaya işleyecek, arabayı bulurlarsa onunda tutanaklarını işleyecek, sonra aracı kullananı bulup ardından kamu davası açılacak. Senin zararların ve kamu malına verdiğin zararları bilirkişi hesaplayacak ve mahkeme masrafları ile birlikte, hem ceza hem parasal işlem hükmü verecek ve bunları yaparken süre uzayacak maalesef. Karşı taraf mahkemeye gelmezse süre uzatılacak ve zorla getirilme kararı vs vs çıkarılacak. Ne yazıkki güzel bişeyler söyleyemiyorum. Biraz şans işi. Sen yaptırsan, paramı fatura ile isteyeyim dersen de bilirkişinin biçtiği para kadar verilir. Sonra ona itiraz edersen gene bilirkişi rapor hazırlar. Yemin ediyorum yazarken benim içim şişti. Her bir maddenin eksikilği mahkemenin süresini daha ileri tarihe erteler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)