Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bankalar Kredi Kart vermiyor..!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Benimde vakıfbanktan sözde ögrenci kimli karti diyerek verilen kredi kartim var. Selam.verdigim banka kredi karti vermeye calısiyor, bence siz gidip direk bankaya basvurun internetten onaylamiyor olabilirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    3 aydır deniz banktan maaş çekiyorum 3 4 günde bi 30000 tl kredi verelim diye mesaj geliyor
    kredi kartı için en az 5 defa aramışlardır
    kredi kartı aidatı yoksa 5 tane yollayın diyorum yıllık 100 miş o zaman kalsın diyorum ve telefonu kapatıyorum
    bi tane kartım var oda kuveyttürk aidat yok limit 1000 tl netten alışveriş için kullanıyorum
    yoksa onuda almazdım

Motosikleti
    MT-07
    1-2 ay bekle sonra tanıdık bir müşteri temsilcisi bul. O sana halleder. 4000tl ye yakında limit açar. Tanıdık bulmak meselesi tamamen

Motosikleti
    Duke 200
    Devlet memuruyum. Garanti bankası ile anlaşmıştı kurum. Hesap açtırmaya gittim 2 saat dil döktüler kredi kartı alın ücretsiz cart curt. Almadım inat ettim. 3 ay sonra lazim oldu, aradım kredi kartı talep ettim vermediler. Maaş aldığım banka bordro fln talep etti vermediler

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı ahmetakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maaş bodrosu istedim firmadan. 1 haftaya anca gelir dedi
    maaş bordronu vermemişsin ondandır.

Çevremde çok var o şekilde bugüne dek bankayla hiç işiniz olmamışsa çok zor veriyorlar biri vermeyince öbürü red yediğini görüp oda vermiyor. Birde her red yediğinde kredi notun düşüyor. Bizim arkadaş bankaya 2 bin tl yatırdı ve dediki bana Kart verin ama limit vermeyin kendi paramı harcayacam yinede vermediler parasını geri çekti.

Benide hergün arıyorlar yok kredin hazır yok kart sağlam bi kartım var yetiyor.32 bin kaymecik )

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    ben vakıfa gittim öğrenci kredi kartı dedüm hiç maaşım yok 1000 liralık vermişlerdi

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Bir sure hicbir basvuru yapma örneğin 3 ay. Sonrasinda maas bankanla gorus subeden 500 tl filan ek hesap actir.o hesabi birkac ay kullan ve düzenli ode .sonrasinda rahatlikla heryerden alırsın

ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    şubeden de basvuru yapmıştım onuda onaylamadılar yarın bidaha gidicem hayır anlamıyorum yahu ben senin müşterinim 1 yıldır maas müşterinim anında hemen red ediliyorum saçma bi olay. benim babam calısmıyor hic sigortasi olmadi geliri yok, 3 tane banka aninda onaylayip verdi ona cok sacma bi olay

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çalışmadığım banka kalmadı.Sevgilimden çok bankalar beni arıyor.Bıktım.
    Bence boşver maaş kartıyla istediğini yapabilirsin zaten.Bir ay paranı biriktir.Bir sonraki aya çılgınlar gibi harca zaten paran bitince harcayamazsın.Mis gibi işte niye uğraşıyorsun boşuna.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Çok ilginç. Maaş Asgari ücret gözüküyor. 6500 tl'lik kredi kartım var. Hali hazırda Yapı Kredi'den 15000 Kredim var ve kredi kartı vermek için çabalıyor.
    Kredi kartı özenilmesi ve olması gereken bir şey değil bence. Bir süre sonra yavaş yavaş kapatmak istiyorsunuz. Siz maaş kartınızı kredi kartı gibi kullanın. Para varsa kullanırsınız.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl vermiyorlar?
    maaş alıyoruz diye yanında kakaladıkları kredi kartını kapatmak istedim geçen, kullanmıyorum, zarfından çıkmadı
    güvenlik için soru soruyorlarmış
    ilk 2 soruyu cevapladım hemen, 3. ye validenin doğum tarihini sordu
    la bunu kim bilir ezberden dedim, başka soru sor
    sormadı
    kapatamadık kartı
    Ara kayıp çalıntı birimine bağlan, kartımı kaybettim de. Mecbur kapatacaklar, yenisini de istemiyorum dersin.
    ilkerabi bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hiç kart kullanmadığınız için bankalar vermekte nazlanıyor.Benim biraderde senin durumdaydı maaşı yüksek olmasına rağmen vermiyorlardı.O iş bir bankadan bir kart almaya bakıyor biri verdimi birbirlerinle yarışırlar vermek için.
    aquarist4 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Bende ilk zamanlar garanti bankasından kart vs. alamıyordum.Şubedeki müşteri temsilcim referansı ile bölgeye yazı yazdı ve ilk olarak kredi kartı aldım 750 TL olarak.Düzenli olarak kullandım ve ödedim.Ondan sonra hayvan gibi krediler çıkmaya başladı.Kullandıkça kullandım şimdi arada gözlerim uzaklara dalıyor.
    ilkerabi bunu beğendi.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Bir zamanlar İş bankası da bana kredi kartı vermemişti. Kredi borcu yok, kullanılan kredi yok, kredi kartı yok, borç yok . Üstelik devlet memuruyum. 3-5 yıl sonra ,istemeden defalarca adıma kredi kartı çıkardılar, hepsini iade ettim. Tuhaf tuhaf işler

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bankalar artık sadece kredi notuna bakıyorlar. Hiç kredi kartı olmamış olan ve hiç kredi kullanmamış kişinin kredi puanı olmaz. 3 aylık geri ödemeli 1500 tl ihtiyaç kredisi çek maaşının yattığı bankadan. Onu sorunsuz ve zamanında öde. Dördüncü ay sonunda kredi notun ortaya çıkar , kredi kartını verirler.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    çek defteri, kredi vb bankacılık ürünlerini verirken de önceki zamanlardan daha temkinli davranıyorlar,
    zaten kredi oranları da epey arttı.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çek defteri, kredi vb bankacılık ürünlerini verirken de önceki zamanlardan daha temkinli davranıyorlar,
    zaten kredi oranları da epey arttı.
    Doğru. Mortgage onaylama oranı eskiden %97 iken şu anda %60. Yani konut kredisine başvuran her 100 kişiden anca 60 ına konut kredisi veriyorlar. Üstelik faizler de yüksek. Bunun iyi tarafı, bizde abd'deki gibi subprime risk grubuna bol keseden kredi dağıtıp batacak bankacılık sektörü yok. Kötü tarafı bütün ekonomi borç ile dönüyor, krediler kesilirse piyasalar kontak kapatır. Tayyip boşuna " EYYY bankacılar" deyü kükremiyor. Vekalin bütün bankalar yabancı sermayeli. Tayyip'i devlet bankaları bile takmıyor.

ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    bankaya tekrardan gittim, 1yıldır maaş hesabım oldugunu söyledim. baktılar daha önce kredi kart almadığım icin vermiyorlarmış orada olan bayan yardımcı oldu 300tl limitli ek hesap açtı bunu kullan 23 Mart'ta beni ara kredi kartını hemen onaylatalım dedi

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    4 bankanın kredi kartlarını kullanıyordum ve ödemelerim ay sonu görünen ekstre şeklindeydi. Sırayla 3 tanesini değişik sebeplerden kapattım, gel zaman git zaman derken birine arkadaşımın ev eşyaları için ihtiyacım oldu. İkea'daki deskinden başvuruda bulundum, 15 dakika sonra 16.000 TL. başlangıç limitli platinyum kart verdiler. Taksitler bitince tekrar kapattırdım. Garanti Bonus'un gold kartını kullanıyordum, kol gibi yıllık üyelik ücreti geçirip, itiraz sonrası hesabıma iade etmeyince onu da kapattırdım. 1 ay sonra arayıp 75 TL.lik bonus verelim kartınızı tekrar açalım dediler ben de "ben size 100 TL vereyim beni bir daha aramayın" dedim. Tahminimce artık aramazlar. Yaklaşık 1 sene kadar önce üyelik ücreti olmayan Fix Card almıştım, ilk limiti 2.000 TL. ydi. Şimdi limiti 9.600 TL. ve onu kullanıyorum.

Kredi kartlarını dikkatli kullanın ki bankalar sizi kullanmasın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)