Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

35 Yaşındaki Bayanın Ölümüne Sebep Olan Motorize 65 Gündür Kayıp..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Vicdansız Sürücü Kadına Çarpıp Kaçtı...o Anlar Kamerada

İSTANBUL - Küçükçemece'de yolun karşısına çalışan Selda Çıvak'a çarparak hayatını kaybetmesine neden olan motosiklet sürücüsü 65 gündür bulunamıyor. Acılı ailenin bulma çabaları sürücünün olay yerinden kaçması ve plakasının bilinmiyor olmasından dolayı sonuçsuz kaldı. 35 yaşındaki kadının hayatını kaybettiği feci kaza ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.Olay, 65 gün önce akşam saatlerinde Küçükçekmece Halkalı'da meydana geldi. İddiaya göre, bir mobilya mağazasından muhasebeci olarak çalışan 35 yaşındaki Selda Çıvak iş çıkışı otobüse binip evinin bulunduğu adrese geldi. Yol üzerinde inen Selda Çıvak, yolun karşısına geçmek istediği sırada hızla gelen motosikletin çarpması sonucu havaya takla atarak yola düştü. Kaza sonrası motosiklette bulunan üç kişiden bir tanesi gelerek Selda Çıvak'ın durumunu kontrol ederken, diğer iki kişi olay yerinden kaçtı.Yaralı kadın dakikalarca yardım beklediHızlı bir şekilde gelen motosikletin çarpması sonucu havada takla atarak yola düşen Selda Çıvak, dakikalarca yardım bekledi. Olayı gören vatandaşlar sağlık ve polis ekiplerini arayarak haber verdi. Selda Çıvak yerde yattığı sırada trafikte akışın devam etmesi ve sürücülerin yardım etmemesi pes dedirtti. Ambulansın gecikmesi üzerine yoldan geçen bir sürücü, yaralı kadını alarak çevrede bulunan en yakın hastaneye götürdü. Hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen Selda Çıvak kurtarılamayarak hayatını kaybetti." Bir ipucu bekliyoruz kardeşime çarpan sürücüyü arıyorum"Olayı anlatan Selda Çıvak'ın acılı kardeşi Soner Çıvak, "İş çıkışı otobüse biniyor ve Avrupa konutlarının orada iniyor. Karşıdan karşıya geçerken motorun biri geliyor üzerinde üç kişinin olduğunu söylüyorlar. Motorun çarpması sonucu kız kardeşimiz sürükleniyor. Biri kalkıp sitelerin önündeki güvenliğin oraya giderken diğer iki kişi olay yerinden kaçıyor. Güvenliğe daha sonra vuran motosikletin plakasını sorduğumuz da bilmediklerini söylediler. Çok üzgünüz bir yerden gören biri plakasını söylerse ya da gören işiten birileri yardımcı olursa rica ediyoruz ya bizlere ulaşsınlar ya da gereken yerlere bildirsinler. Bir ipucu bekliyoruz kardeşime çarpan sürücüyü arıyorum" dedi.Bir kişinin hayatını kaybetmesine neden olan feci kaza kameradaGüvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde karşıdan geçmeyen çalışan bir vatandaşa motosiklet çarparak savuruyor. Savrulan vatandaş yol üzerince dakikalarca yardım beklerken trafik akışının devam etmesi görülüyor. Çevreye saçılan eşyaları toplanan vatandaş daha sonra başka bir vatandaşın yardımıyla hastaneye kaldırılıyor.

Kaza videosu ve kaynak : https://www.sondakika.com/haber/habe...nlar-10354135/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:12 ----------

Ya yanlış yere açmışım şunu taşıyın bi zahmet..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    MOTOSİKLET ARABA DEĞİLDİR YAKININDAN GEÇİLMEZ ölene yaradan rahmet eylesin

günde 10 tane karşılaşıyorum üstüme üstüme geliyor amaçları nedir anlamıyorum ruh gibi üstüme üstüme geliyor elimle işaret eyapıyorum bide tersliyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOTOSİKLET ARABA DEĞİLDİR YAKININDAN GEÇİLMEZ ölene yaradan rahmet eylesin

günde 10 tane karşılaşıyorum üstüme üstüme geliyor amaçları nedir anlamıyorum ruh gibi üstüme üstüme geliyor elimle işaret eyapıyorum bide tersliyor
    Katılıyorum size hocam , araç yerine koymuyorlar sonuçta olan oluyor.

çarpan kişiler yüksek bir ihtimalle suriyeli.

tamam bizim vatandaşlarımız da bazen 3 kişi binebiliyor ama son zamanlarda 3 kişi motora binmiş bu şekilde motosiklet süren görsem çoğu suriyeli...

Motosikleti
    Duke 200
    Artık her Kaza haberinde duymaya başladım

“Selda Çıvak yerde yattığı sırada trafikte akışın devam etmesi ve sürücülerin yardım etmemesi pes dedirtti. ”

Nasıl bir ülke oluyoruz? Barkının dediği gibi Hindistan’da adam ölmüş biri de gelip lootlamış ‘ lara doğru gidiyoruz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)