Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hobimiz var mutluyuz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    3 çocuk bakıyom. Ufak bir sirk sahibi olmakla eşdeğer ;)
    okanbagiscan, YasinC, F54 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam kardeşimin adamısın oda model uçak konusunda kontrolden çıkmış vaziyette.
    Odanın bu görünen yüzü bir baza ve pc masası anca sığar hale geldi

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    elektro gitar - bilgisayar oyunları - motor sürmek - kitap okumak gerçi bu aralar bilgisayar oyunları benim için hobiden çıktı tam zamanlı iş gibi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Gencligimde pul koleksiyonu yapardim cok ekmegini yedim.
    ²Merve hadi gel bize gidelim sana pul koleksiyonumu gostereyim² lafi favori lafimdir.
    Gerci Merve sozun gelisi.
    Bizim zamanimizda kizlar Merve olmazdi.
    Ya Fadime olur ya Hatce.
    Kisaca pul biriktirmek disinda bir hobiyi hobi bile kabul etmem.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Motosiklet, şiir, edebiyat, tiyatro, havalı tüfek, dremel ile ağaç işleme..
    bursalıali bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Öncelikle vasıta tamiri ile uğraşmak. Motor kamyon vs. Olmayan birşeyi yapmak yada olanı daha ucuza yapmak en büyük zevkim. Hatta bu çocukluğumdan beri hiç değişmeyen hobim diyebilirim. Vasıtalar değişti sadece.

Onun dışında doğal yada tarihi yerleri görmeye sık sık çıkıyorum. Ve tabiki öyle yerlere gidip mangal yapmak. Kışın akşamları boş vakitlerimde ise yabancı film/dizi izlerim veya roman okurum.
    bursalıali bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zıpkın ile serbest dalış
    Bisiklet
    Motosiklet
    Doğa yürüyüşü
    Spor (koşu)

Hedefim :Elektro gitar ve rusça öğrenmek ve çevrem olursa dağcılık

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Olta ve zıpkınla balık avı ancak çok nadir yapabiliyorum. Yılda 4-5 kere ancak. Çocukken yabancı bozuk para koleksiyonu yapmıştım halen saklarım, eski Yugoslavya parası, Alman markı vs var.
    Şimdilerde de maket yapasım var ama yapıştırıcı ile aram iyi değil, başlayamadım bu yüzden.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    hobi olarak günlük hayatımda hamallık yapıyorum kakaolu kek kıvamında çimento kum harcı yaparım, ustalar benimle çalışabilmek için genelde araları açılır

günün hamallığı bittikten sonra eve geliyorum ve hobi olarak kanepeye sızıp kalıyorum, tabi öncesinde el yüz v.s. iyice yıkıyoruz ve bir kaç lokma bir şey artık ne bulursak çiğnemeden yutuyoruz.

veeee sonra sızdığım yerde 1 saatlik uykunun ardından gözümü bir açıyorum ve yemek hazır. yemeği yedikten sonra pc başına oturuyorum ve önce facebook sonra motosiklet forum takılıyorum. yeterince haber ve konu gördükten sonra geçiyorum "world of tanks" oyununa(henüz tier 9 tank ve 2200 maç yapmış bir oyuncuyum. reiting 3600).

.......... bunların dışında pazar günleri motorumun patlayan ampullerini yağını filtrelerini değiştiriyorum hobi olarak. motorumu yıkamak ve parlatmak benim için pek keyifli değil ama tertemiz gıcır gıcır gezmek inanılmaz huzur verici oluyor.

........ hobi olarak bruce lee videoları izliyorum.

ÖZET: motorumu yıkarım, pc de oyun oynarım(wot), yüksek ses müzik dinlerim, bruce lee izlerim.

.... müzik dinlemek benim için olmazsa olmaz. mesela "the new law - get your gun" müziğinin 22. saniyelerinde başlayan darbuka sanırım, aşırı keyif veriyor. 44. saniyede başlayan "vuu, vuu" şenklinde bas uğultusu ve daha serileşen darbuka ve 1.38 de başlayan gitar bambaşka.

müzik dinlemekten benim kadar keyif alan ne kadar insan vardır merak etmiyor değilim. bateri, keman, piyano müziklerinide severim.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    bu ülkede bir hobinin olması bile çok para.

-rc oyuncaklara hastayım, dedim alayım birtane uğraşıyım, en kötü nitro motorlu kit 1600 tl
    -antalyada yaşıyorum, okculuk filan o işlere merak sardım ok ve yaylar cidden pahalı. ucuzları bir işe yaramıyor. hadi ucuza aldın birtane, geliştin, illa ki sana yetmeyecek 2000tl ve üstü fiyatlarda ok arayışına gireceksin.
    -tuning işlerine çok meraklıyım, amerika da bu işi hobi olarak yapan çok insan var. atmosferik motoru turbolayıp yazılımlamak gibi. yada 1500 dolara hurda bir M5 e39 alıp motorunu başka bir araca takıp onunla uğraşmak gibi.. ülkemizde ahı gitmiş vahı kalmış e39 lara bile 100.000 lira istiyorlar. tuning işi nereye harcayacağını bilmediğin kadar çok paran yoksa türkiye de hayal. hatta hayal bile değil sadece bir düşünce olabilir.
    -eski model r6 bulup karenaj yaptırayım, hafta sonu piste çıkayım diyorsun, pist yok!
    -r1 ile otobanda gazlamaya bile çıkmıyorum artık. benzin olmuş 5.70, agresif kullanımda motor 11-12 litre yakıyor.
    -arkadaşım klarnete merak sardırdı, kaliteli başlangıç klarneti 1000tl

kısacası; hobi çok, para yok. bizim milletimize hobi bile haram

şuan evde bilgisayar başında oturmuş, nescafemi yudumluyorum. kışın gelmesiyle işlerde düştü, tek hobim evde pc başında nescafemi yudumlarken saçma haberler okumak oldu

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Futbol-masa tenisi oynamak, Hi-Fi dinlemek,tamirat işleri (sıfırdan ev yaparım bence),Bilgisayar.

Motosikleti
    Ktm Duke 390 2017,Honda NC 750X 2019
    Briç oynamak,kış aylarında kara avı(Ocak ve Şubat)diğer tüm aylarda ise yelken,serbest dalış zıpkın avcılığı ve bol bol teknelerim ile balık avları,kesinlikle sinema izlemek sezonun tüm filmleri.....Temmuz ayından itibaren ise DUKE 390'IMLA birlikte motosiklet dünyası veeee artık herşeyim motosiklet....Öyleki kullanmadığım gün yaşanmamış bir gün sayabilecek kadar. Meğer ne kadar geç kalmışım,meğer neler kaçırmışım..Belki de yeni gelmiştir benim de vaktim..Hepinize bol hobili uzun sağlıklı bir ömür dilerim

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Boş vakitlerimde,tabi bulabildiğim kadar....
    Uyuyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre

bende de bu var baya yüksek amper pil yakınca esc kaldırmadı cazır cuzur yandı siapriş ettim yenisini bekliyorum

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Sınıf öğretmeniyim.Öncelikle en büyük hobim mesleğim.Çünkü çok ama çok eğleniyorum.Okul saati nasıl bitiyor anlamıyorum.Çocuklar bile ne çabuk okul bitti derler. Hoş bu sene idareciliğe başladım.Bu da farklı güzel bir hizmet.Bütün okulu kucaklıyorum ve daha büyük bir kitleye hitap ediyorum.Bunu da sevdim

Yan hobilerim: Eşimle;Bisiklet,yazın kamp,balık tutma,playstation, halısaha haftada 2,motosiklet,arkadaşlarla sohbet muhabbet...Hamdolsun şükürler olsun.

Tavsiyem iş dışında mutlaka başka uğraşlarınız da olsun.İyi hisseder,farklı uğraşlar mutlu eder.

Allah sağlık sıhhatler versin hepimize

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Dur bende bir kaç kare paylaşayım.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçek bir simülatör galiba.Oyun değil.Üstteki dosyalar bir oyun için tutulmaz heralde

Harika.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Falcon BMS. Üstteki klasörlerin sağdan ikisi hariç diğerleri eğitim dokümanı.

Motosikleti
    .
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınıf öğretmeniyim.Öncelikle en büyük hobim mesleğim.Çünkü çok ama çok eğleniyorum.Okul saati nasıl bitiyor anlamıyorum.Çocuklar bile ne çabuk okul bitti derler. Hoş bu sene idareciliğe başladım.Bu da farklı güzel bir hizmet.Bütün okulu kucaklıyorum ve daha büyük bir kitleye hitap ediyorum.Bunu da sevdim

Yan hobilerim: Eşimle;Bisiklet,yazın kamp,balık tutma,playstation, halısaha haftada 2,motosiklet,arkadaşlarla sohbet muhabbet...Hamdolsun şükürler olsun.

Tavsiyem iş dışında mutlaka başka uğraşlarınız da olsun.İyi hisseder,farklı uğraşlar mutlu eder.

Allah sağlık sıhhatler versin hepimize
    Şükür forumda bir sınıf öğretmenine denk geldim.
    Hocam yaş grubunuz vesilesi ile sınıfta ne tür eğitici ektinlikler düzenliyorsunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Bana çocuk eğitimi ile ilgili etkinlik,görsel hazırlama gibi tavsiyeleriniz olabilirmi.İşyerimde eğitim hazırlıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Başlığada hobileri yazayım bu arada.

-Ben araştırmayı çok severim,bu huyum ödüllendirilmişti hatta.

-Bir iş,sınav,plan,proje öncesi hazırlanmayı üretmeyi çok severim.Hatta o hazırlık sonuçtan daha heyecanlı geçer.

-Müzik dinlemeyi çok severim.Teması olan müzikler daha çok o etki alanına sokar beni.

-Okumayı severim ama öykü,roman değil,araştırma inceleme yazıları,düşünce yazıları,siyasi ve biyıgrafik kitaplar,kültür sanat dergileri.Özellikle siyasi biyıgrafi kitapları ve sanatçı biyıgrafi kitapları favorim.Aykırı,dünyayı değiştirmeye çalışan insanların hayatları çok ilgimi çeker.Girişimcilerin ve fikir adamlarınında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

-Modayı daha doğrusu,günlük klasik tarzı takip ederim.Kıyafetlerin anlamı,mesajı olduğuna inanırım.70-80 lerim hem dişi,hem gündelik hemde klasik-zarif tarzı beni büyüler.
    -Yine biyografik filmleri severim.
    -Kitapevi (kahve,müzik varsa süper)çok severim.Rahat 3 saat kalabilirim.
    -Birde alışveriş.Ben yeni bir not defteri bile alsam iki gün sevinen biriyim.
    -Yabancı Yemek programları ve tedx konuşmaları gibi bağımlılık yapan alışkanlıklarım var bide.

Ne yazıkki usta olduğum müzik,dans,fotograf gibi bir uğraşım yok.
    Arkadaşın simülatör odasını çok beğendim mesela.Şifre kıran ajan gençlerin oda tipi gibi hatta Birazdan silahlı adamlar tarafından basılıp oda patlatılacak gibi his var

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş vakitlerimde,tabi bulabildiğim kadar....
    Uyuyorum...
    he walla uyku gibisi yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 çocuk bakıyom. Ufak bir sirk sahibi olmakla eşdeğer ;)
    sorma kardeş, insanı sinir hastası ediyorlar. yakında bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine müracaat etmeyi düşünüyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)