Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Ucuz Et Afiyet Olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz alacağınız kadarını almissiniz. Bize bulastirmayin yeter..
    Bu lise muhabbetini devam ettirmeyeceğim elbette ama siz kimsiniz, kaç kişiyle muhattabım?
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @chaotic tam bir sticker atatürkçüsü. evde k. atatürk imzalı rakı bardağı da vardır kesin

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence memleketi hepimiz bu hâle getirdik. Başka bir başlığa "vatandaş olarak ne yapabiliriz" sorusuna bu cevabı yazmıştım:

1. Once ayrimciligi birakmamiz lazim. Turk, kurt, alevi, dindar, komunist, laikci, Kemalist, herkes bizim vatandasimiz, hic biri vatan haini degil. Bir işi kim iyi yapiyorsa, ona verilmeli.*

2. Kimden gelirse gelsin, dogruya dogru, yanlisa yanlis diyebilmemiz lazim, ön yargilarimiza ters olsa, sahsi cikarimiza ters dusse bile.

Bence sorunlarımızın temelinde bunlar var. Eğer bunları yapmıyorsak, içinde bulunduğumuz durumun sorumluluğunu paylaşıyoruzdur.
    MSMorkan bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Apache
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence memleketi hepimiz bu hâle getirdik. Başka bir başlığa "vatandaş olarak ne yapabiliriz" sorusuna bu cevabı yazmıştım:

1. Once ayrimciligi birakmamiz lazim. Turk, kurt, alevi, dindar, komunist, laikci, Kemalist, herkes bizim vatandasimiz, hic biri vatan haini degil. Bir işi kim iyi yapiyorsa, ona verilmeli.*

2. Kimden gelirse gelsin, dogruya dogru, yanlisa yanlis diyebilmemiz lazim, ön yargilarimiza ters olsa, sahsi cikarimiza ters dusse bile.

Bence sorunlarımızın temelinde bunlar var. Eğer bunları yapmıyorsak, içinde bulunduğumuz durumun sorumluluğunu paylaşıyoruzdur.
    akp yandaşlarının ortak özelliği benim gözümde karakter bozukluğudur o kadar. sorgulayan insanlar akp yandaşı olmaz ve sorgulamayanlarda ise kişisel gelişim ne derece olgunluktadır bu mechul.

gözlemlediğim bir olay ise akp yandaşlığından zamanla vazgeçen insanlar oluyor fakat iş işten geçmiş olacak tam uyanış için.

....edit: yanlış anlamayın ak partili olupta sevdiğim insanlar mevcut ama eskisi kadar fanatik olmamaya başlayanlar var aralarında. hatta bazıları oturup düşünmeye başlamış kendi kendilerine, bende eski bir ak partiliyim. aklım ermeye başladı ve kendi kendime vazgeçtim.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @chaotic tam bir sticker atatürkçüsü. evde k. atatürk imzalı rakı bardağı da vardır kesin
    Laflara bak.. bu ülkenin kurucusuna dogrudan saldiramadiginiz icin, sözüm ona karikatürize ederek insanları soğutmaya çalışıyorsunuz.

Benim evimde ne olup olmadığını bilmediğiniz gibi, bu ülkenin gerçek vatanseverlerini yok "heykele tapiyorlar" yok"imzalı rakı bardağı" filan gibi saçmalıklarla aşağılamaya çalışıyorsunuz.

Yalnız üç kuruşluk algı oyunlarınızla kimseyi etkileyebildiginizi sanmıyorum. Zira okuyan, düşünen, öğrenen, dünyayı takip eden insanlar üzerinde hiçbir etkiniz yok.

Bugünkü konjonktür gereği kendinizi dev aynasinda görüyor olabilirsiniz. Ama herkes sizin gibi değil. Bu ülkede vatanını seven, cumhuriyetini seven, atasini seven modern düşünceye sahip milyonlarca insan var.

Bir gün bu ülke yeniden ayağa kalkacak elbet. Yeniden muasır medeniyet yılında ilerleyecek, yeniden evlatlarına güzel bir gelecek için çalışacak, yeniden rasyonel düşünceyi baştacı yapacak elbet.

Size rağmen yapacak bunu bu vatan.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laflara bak.. bu ülkenin kurucusuna dogrudan saldiramadiginiz icin, sözüm ona karikatürize ederek insanları soğutmaya çalışıyorsunuz.

Benim evimde ne olup olmadığını bilmediğiniz gibi, bu ülkenin gerçek vatanseverlerini yok "heykele tapiyorlar" yok"imzalı rakı bardağı" filan gibi saçmalıklarla aşağılamaya çalışıyorsunuz.

Yalnız üç kuruşluk algı oyunlarınızla kimseyi etkileyebildiginizi sanmıyorum. Zira okuyan, düşünen, öğrenen, dünyayı takip eden insanlar üzerinde hiçbir etkiniz yok.

Bugünkü konjonktür gereği kendinizi dev aynasinda görüyor olabilirsiniz. Ama herkes sizin gibi değil. Bu ülkede vatanını seven, cumhuriyetini seven, atasini seven modern düşünceye sahip milyonlarca insan var.

Bir gün bu ülke yeniden ayağa kalkacak elbet. Yeniden muasır medeniyet yılında ilerleyecek, yeniden evlatlarına güzel bir gelecek için çalışacak, yeniden rasyonel düşünceyi baştacı yapacak elbet.

Size rağmen yapacak bunu bu vatan.
    sakin ol şampiyon. atatürk sevgim ölçülemez. her ortamda onun düşüncelerini savunurum. yanlışlarını da eleştiririm. sadece atatürk'ü putlaştırmaya karşıydım, hadi dostum sen benden daha iyi biliyorsun!

bu dünyada elestirilemeyecek sistem ve insan yoktur! herkes hata yapar, herkes eleştirilir. hepsi bu.

Hep kitap okuyun denir mesela, vallahi billahi saçmalık. Lazım olan okuduğunu anlamak
    Az silindir, çok iş

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep kitap okuyun denir mesela, vallahi billahi saçmalık. Lazım olan okuduğunu anlamak
    Sırayla olduğu için.
    Okuduğunu anlamak için, önce okumak lazım.
    Kitap okuyun.
    bektanist, BatuhanK ve The Dude bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Geçen pazardı sanırım gündem özelde eğitim sosyal medya tartışıyorlardı.Serdar kuru bir şey söyledi ingiliz biri söylemiş.

Türkiye istikbali parlak bir ülke,ve öyle kalmaya devam edecek.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    bim ve a101 in sattığı etlerden sürekli olarak tüketen var mı ?

Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bim ve a101 in sattığı etlerden sürekli olarak tüketen var mı ?
    Yanımda çalışan arkadaş aldı zehirlenmiş, bozuktu dedi. Geçen gün ablam aldı fena değil normal et işte dedi

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanımda çalışan arkadaş aldı zehirlenmiş, bozuktu dedi. Geçen gün ablam aldı fena değil normal et işte dedi
    kalitesini ciddi olarak merak ettiğimden sordum,
    1 kez "nedir ?" diye aldım,
    yiyemedim dahi.
    sadece ismi et gibi geldi.
    umarım size problemli bir ürün denk gelmez.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Bim ve a101 dekki bi çok ürün kalitesiz, eti bilmiyorum.
    Bu uygulamadan sonra migrosta da kıyma ve kuşbaşında indirim oldu, orayı tercih ediyorum.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)