Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Baş Tacımız Olmalı.. Türkiye ampute milli takımı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Finale çıkarlarsa arena da olsun stad dolsun..

http://www.ntv.com.tr/galeri/spor/am...mUeGt7IRg_5bhA

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Finale çıkarlarsa arena da olsun stad dolsun..

http://www.ntv.com.tr/galeri/spor/am...mUeGt7IRg_5bhA

Konunun 0 yorum alması Türkiye deki engelli kardeşlerimize verdiğimiz değeri gösterıyor bence, ayrıca gs-fb derbisinde arenadaydım, devre arası milli futbolcularımız kupa ile beraber sahaya çıktı taraftarlar ayağa kalkıp alkışlama zahmetinde bile bulunmak istemedi, futbolcular 3 lü çektirme tarzı taraftarı selamlıyor ses bile çıkmıyor, yazık
    çok yazık..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    futbol ile aram yok yaa, kusura bakmayın :(

ama hakikaten insanlık ölmüş diyorum bazen, kaza yaptığım gün bir sürü insanın tepkisiz kalması beni daha da vahşi biri yaptı. şimdi durup dururken yolda grantuvalet giyinimli insanlara sert davranmak için bir sebebim daha oldu.

lanet olsun bu gösteriş merakına. yediği yemeğin lezzetini almaktan ziyade resmini çekip paylaşanlardan tutun da gezdiği yerlerin tadını çıkarmak yerine bol bol resim çekinip paylaşanlara.

kimin nerede olduğu ve ne yediği benim niye umurumda olsun ki? insanlar en aşağılık yaratıklar ve aynı zamanda yüce yaratıklar.

insanı aşağılık ve yüce yapan şey ise davranışlarıdır.

Motosikleti
    .
    Maalesef ülkemizde spordan çok özel hayatı, spordan arabaları ve yengeler ile ilgili konularla gündeme gelen futbolcular baş köşeye koyulduğu için bu başarı ilgi çekmez.
    Oysa dünyaya gelen her insanın engelli veya kader mahkumu olma ihtimali vardır.

Kadın kokusu filmini düşünün
    Al paçino o filmde oscarda en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.
    Nasıl mı?
    Dört ay körler okuluna gitmiştir,bir görme engelliyi dört dörtlük oynayabilmek için.

Benim için görme engelli birinin canlandırıldığı o rol,birçok filmden daha çok,isminin aksine erkek tasvirini ve gücü ve hukuku simgeler.Adaleti ve hayatı anlatan en iyi filmdir...

"taç giyen baş akıllanır"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)