Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bim Bey Ne Yapıyorsunuz..Domestos ile Güldal Karşılaştırması..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Geçen de bunlar coca cola ile lecolayı karşılaştırıp % 50 daha ucuzuz öyleyiz diye broşür basmışlardı..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    abicim, fiyat odakli ve satisa adapte teknik olaram dusunun ve diyor ki( en eski satis politikalarindan biridir ) markaya para vermeyin, ayni isi goruyor! oysa marka olmak, sadece is gormek degil, iztemedigin sonuclarla karsilasmYi da onlemektir.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Tam komedi ya [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------
    Yanlız çikolataların tadını merak ettim.

Komik falan ama bim olmazsa olmaz pozisyonunda.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim, fiyat odakli ve satisa adapte teknik olaram dusunun ve diyor ki( en eski satis politikalarindan biridir ) markaya para vermeyin, ayni isi goruyor! oysa marka olmak, sadece is gormek degil, iztemedigin sonuclarla karsilasmYi da onlemektir.
    Ama aynı işi görmüyor ki abi :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/5Q0gdz.jpg

Geçen de bunlar coca cola ile lecolayı karşılaştırıp % 50 daha ucuzuz öyleyiz diye broşür basmışlardı..

Dostlar bim dar gelirli dostudur, öyle aşağılamayın hemen bakiim (ahanda bim savunucusu geldi)

Listede sadece fiyat kıyaslaması var ve bize saçma geliyor olabilir. ama bir aile hayal et baba asgari ücretten az yüksek maaşla çalışıyor, anne ev hanımı, 2 de okuyan çocuk var ve bu aile kirada yaşasın.
    Çok afedersin de bu aile tuvalete dökmek için gidip de dağ esintili diye en kalitelisinden domestos alır mi? (daha doğrusu alabilir mi?)

Yani her ucuz malın bir alıcı kesimi vardır. Haaa domestos kadar iyi temizler mi? elbette temizlemez veya domestos kadar güzel kokar mı? elbette hayır. ama iş görür mü? evet hiç kullanmamaktansa elbet iş görür.

Olaya birde bu açıdan bakın. Bim her pahalı ürüne alternatif ucuz ürün sunmasıyla ünlü zaten. Kalite odaklı değil kıyaslaması.

Örnek tamek meyve suyu pahalı geldiyse jucy var. Sütaş yoğurt pahalı geldiyse Dost yoğurt var. Kuruyemişte tadım veya peyman pahalı diyorsan ucuz alternatif simbat var. Daha da sayabilirim

Haaa dersen ki benim işim kaliteyle, o zaman bim aktüel sayfasıyla senin ne işin var? Git süpermarketlerin bültenlerini takip et

Bimden öğrencilik yıllarında üniversite zamanlarında az alışveriş yapmadım, resmen öğrenci dostu mağazadır Bim.

Yani uzun lafın kısası Bim iyidir iyi
    xterkan bunu beğendi.

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Hoop bim e laf yok öğrenci olarak en büyük kankalarimdan olur kendisi 5 liraya karın doyurur ucuz temizlik ürünleri var la deterjan 2.5-3 lira çok güzel yıkıyor pringles bile var ekler ise efsane tavsiye ederim ����
    SuleymanE bunu beğendi.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Bim candır.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    yine mi fakirler ?
    something123 bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karayel diye bir kolonya satıyorlar.Tersten okuyunca hiç hoş olmuyor.Bir de Le Cola diye bir kola sattığını hesaba katarsak.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    1997 yılında üniversitede öğrenciyken İzmit'e açılan ilk mağazasına mahalle bakkalına görünmeden gidip geliyorduk. O zamanlardan beri bende yeri ayrıdır.

HayabusaJR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman UH200 (HayabusaJR)
    Muhtemelen ürünler de çok benzer zaten, bilindik markaların üretici firmaları BİM gibi zincirlere spot üretim yapıyor diye tahmin ediyorum.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim işime yarayan üç adet ürünü vardır.
    1)en ucuz kağıt tabak bardak burada
    2) waffle diğer yerlere kıyasla kaliteli ve ucuzdur.
    3)kampanya zamanında 20 liraya iş görür çakı almıştım.farklı bir yerde 40-50liradan aşağı sayılmayacak bir üründü.
    F54 bunu beğendi.

Greenut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karayel diye bir kolonya satıyorlar.Tersten okuyunca hiç hoş olmuyor.Bir de Le Cola diye bir kola sattığını hesaba katarsak.
    Puhahaha hakkaten varmış hocam

''hatırlamak üzere yola koyulmadan önce sahip olmadıkları bir anının izini sürmek..''

W.S.Merwin

Motosikleti
    falcon flash 100
    Diğer markaların ürününü de koymaları bunlar sizi kazıklıyor imazı oluşturmuş. O markaların yerinde olsam bu reklama itiraz ederdim. Oğlumun söylediği bir söz - Bim öğrenci dostu-. Not: Bu sözü suleymanE rumuzlu arkadaşta kullanmış demek ki öğrenciler bim den gayet memnun.

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Bim'de gerçekten ucuz ama kaliteli bir çok ürün mevcut. Ama dediğiniz gibi bu afiş belli bi kesime hitap etmiş.. Zaten Bim'in de odak noktası ve amacı bu. Sıkıntı yok yani
    “Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok.”

Gofreti güzel

Motosikleti
    MT-25
    Ogrenciler bimden gayet memnun tabiki... hele dost yogurt diye bir yogurdu var. Kafan mi guzel demezler... dost yogurt mu yedin derler

Hem öğrenci dusunur. Onu da tuvalete dokecez bunu da dokecez . Daha ucuzu doker ;D

Motosikleti
    .
    Wow gofret ve Güldal çamaşır suyu firmasının yerinde olsam bu reklamı düşünen akıllıyı hakaretten mahkemeye veririm.

Resmen kıyaslama yapmış.Düşkün göstermiş

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    nihahah konu dışı ya yine koptum!

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine mi fakirler ?
    çok iyiydi gene..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)