Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yalova Ucuz Pansiyon / Konaklama

Motovento
    REKLAM ALANI
    ragnarokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8
    bu pazar günü kız arkadaşımla yalova'ya gitmeyi planlıyoruz. 1 hafta kalacağız ucuz bir pansiyon arıyoruz içinde duşu olması yeterli ve bir yatak.. var mı bildiğiniz özellikle çınarcık taraflarında ucuz yolla konaklanacak bir yer ? yada çadır alıp mı gitsek ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Google amcaya sor Çınarcık pansiyon diye arat çıkıyor bir sürü. Orada gidince daha hesaplı bulursunuz bence.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı ragnarokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek istiyorsun arkadaşım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

google'de çıkan sonuçlarda günlük 100'tl nin altında fiyat yok.. küçük işletmeler genelde google'da ilan vermez burada konuyu açmamın sebebi belki birisi öyle bir yere gitmiştir de bana tavsiye eder diye açtım.
    google örnek olarak verdim. internetten 100TL ise yerinde 80TL ya falan bulursunuz. Görmeden de karar vermeyin tavsiye olsa da. Ben çınarcık'a hiç gitmedim birşey diyemem.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:   Saçmaladığınız tüm mesajlar silinmiştir
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    ousi ve ragnarokkk bunu beğendiler.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Çadır ihtimal dahilindeyse düşünülebilir; Çınarcık tarafında pek bir yer bilmiyorum ama, birkaç yıl önceye kadar Termal/Gökçedere tarafındaki pansiyonlar oldukça uygun oluyordu. Bu aralar oraların da bol yıldızlı hotellerle dolması pansiyon fiyatlarını etkilemiş midir emin olamadım.
    Doğa olarak oldukça rahat hissettirecektir; denize çok yakın olduğu söylenemez ama motosikletle, Çınarcık ve Yalova'ya ulaşım da zorlamaz.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Denize girmeyi de düşünüyorsanız, Çınarcıktan minibüs ile ulaşımı olan esenköy'e geçmenizi tavsiye edebilirim. Limanda pansiyoncular mevcut ama biraz sorup soruşturursanız ilk tekliflerden dha uygun fiyatlara günlük ve haftalık kiralamalı daireleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Not: Yazlığım orada.

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Yalova'da ikamet ediyorum cınarcıkta önerebileceğim bir kaç pansiyon var özelden ulaşabilirseniz reklam içerikli olamaması açısından yardımcı olmaya çalışırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)