Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sevdiği Erkeğin Başka Biriyle Nişanlandığını Öğrenen Genç Kız Falezlerden Atladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    https://www.haberler.com/genc-kiz-fa...300x250_Manset

https://www.dailymotion.com/video/x5...en-atladi_news" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Nasıl dünya nasıl adalet ben 31 yaşıma geldim selam verdiğim kız ikametini başka ile alıyor tc sini değişirip sırra kadem basıyor ...

millet için kız kendini denize atıyor
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşk bu adamı rezilde eder vezirde, ama alkol girdimi o psikolojiyle birlikte genelde rezil eder.
    Genelde intihar vakalarında kişi kurtulsada tekrar deniyor deneyecektirde.
    Kafasında bitirmiş hayatı. Umarım akıllanmıştır.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Allah yardımcısı olsun, şans kesesinden yemiş resmen. İlaveten amatörlükte sınır tanımıyoruz resmen.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadınlar yanlış erkeğe aşık olur, Erkekler ise doğru kadına yanlış yapar diye bir söz var.

Motosikleti
    .
    O yükseklikten atlamak intihar değil sinir krizidir.Yaralanmıştır.
    112 personeli var ayrıca en kötü senaryo kafası çarparsa ağır yaralanır.112 personeli kurtarmıştır diye umuyorum.

Herneyse,biri için intihar etmek,çözüm mü?
    Değil aslında.

Başlığı açan kimse bnm için hiç bir kız böyle davranmadı der gibi birşey demiş.

Şahsen bnm için kimse ihtihara yada kendine zarar vermeye kalkışsın istemem.

Kız olsun,erkek olsun güçlü durmak olmaz o.

Tomris Uyar'dı sanırım tam hatırlayamadım şimdi,aşık olacağım erkek benden daha erkek olmalı demiş zamanında.

Nişanlısı varken mutlu,o yokken canına kıymaya teşebbüs.
    Kişiye göre şekil almak hata bence.
    Birkaç kız tanıyorum çalıştığım yerlerden askerle birlikteyken açılır,imamlayken kapanır,avukatla iken okur. .Bu mantık varken sonunun intihar olması kaçınılmaz.
    Ağlayan annesi olucak,ailesi olucak,nişanlısının ağlayacağını sanmam,onu düşünse başkasını tercih etmezdi.O kız oradan atlarken o çocuk,nişanlısıyla düğün dernek hazırlıklarına devam ediyormuştur.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    https://youtu.be/q92L5xu-xHw
    Geçer geçer daha öncekiler gibi
    Buda geçer neler neler geçmediki
    Yine düşer deli divane gönlüm aşka... aşka...
    Aşka vurgunum ben

Lütfen bekarlar karı boşamasın..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    İşin aslı 4stir..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.haberler.com/genc-kiz-fa...300x250_Manset

[video]https://www.dailymotion.com/video/x5...en-atladi_news[/url]

https://foto.haberler.com/haber/2017...768_1610_o.jpg

Nasıl dünya nasıl adalet ben 31 yaşıma geldim selam verdiğim kız ikametini başka ile alıyor tc sini değişirip sırra kadem basıyor ...

millet için kız kendini denize atıyor
    Sesli güldüm en alttaki yoruma.
    Hatunların efendi erkek yerine ... tercihi vakası gibi duruyor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sınanmadığız günahın masumu sanmamalıyız kendimizi.

Kim bilir ne düşüncelerle bu hale gelmiştir.

Allah yardımcısı olsun..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bizim hatun iki kere intihar etti benim için birisinde ben farkettim ( manyak ip bağlamıştı tavana boynuna dolamıştı).. İkincisinde bileklerini kesmişti..Gecenin 2si kapıda 2 polis arabası bi ambulans ömrümde öyle korktuğumu bilmem..

Üniversitedeyken böyle bir kişilikle ilişkim olmuştu. Ne zaman ayrılsam ilaç içiyordu, mide yıkaması vs uğraşıyorduk. Birgün yine içti, bende annesine durumu bildirdim ve hiç gidip ilgilenmedim.
    Neyse şimdilerde evli ve bir çocuğu var. Allah bağışlasın çokta tatlı kerata geçenler de gördüm. Bende yıllardır başka biriyle beraberim ve çok mutluyum. Yani demem o ki kimse kimsenin vazgeçilmezi değildir. Özellikle intihar gibi yollar bir ilişkiyi ayakta tutmaz, öldürür. Ayrılık acısı geçmiyor sanıyorsun ama geçiyor. Siz siz olun kendi karakterinizden baskası icin ödün vermeyin.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    bipolar disorder

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Değer mi böyle bir sebepten canından vazgeçmeye..

Allah der ki; kimi benden çok seversen onu senden alırım…
    Ve ekler; “Onsuz yaşayamam” deme, seni onsuz da yaşatırım.
    Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur, aklın şaşar.
    Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya.
    Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur…
    “Düşmem” dersin düşersin, “Şaşmam” dersin şaşarsın.
    En garibi de budur ya; “Öldüm” der durur, yine de yaşarsın.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Kimseye üzülmedim kimseyi umursamadım. Böyle şeyler hep aptalca gelmiştir bana.
    VECİHİ bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Buhran anina denk gelmis olmali . Yoksa baskasi icin canindan vazgececek birini daha gormedim ben.

Hayatında hiç gerçek aşka düşmemişler yorum yazmasın lütfen

Şaka bir yana aşk gerçek anlamda kara sevda denilen aşk, bir esrime durumudur, bir delirme halidir, elini tutarsan dizlerinin bağı çözülür, bayılacak gibi olursun, tutamazsan çıldıracak gibi olursun. Bunu hayatında genellikle bir kez yaşarsın zaten ve ne hikmetse genellikle de sonu kötü biter. Bu sebeple hayatında bir insana, kadına ya da adama bir kez olsun aşkla bağlanmadıysan bilemezsin neler neler yapacağını. Burada eğitim, aile, kitaplar, filozofi her şey devre dışı kalır, ortada bir deli ve bir de onun delice sevdiği vardır.

Gelelim işin akıl mantık yönüne, kimse için intihar etmeye değmez, hiç bir şey için değmez, asıl olana bitene rağmen hayatta ve ayakta kalabilmektir mesele. Ama onu başarabilmek genellikle zaman alır, zaman her şeyin ilacıdır sözü doğrulandığında sen artık o eski sen değilsindir. Belki senden geçmişsindir, belki serden ve sevdidiğinden. Ama o sevdiğinden geçme süresi kimine göre aylar yıllar alır, kimine göre yeni sevgililer bulduğunu sansa, hatta onunla evlense bile geçmez.

Dedim ya evlat yaşamayan anlayamaz, bilemez. Damdan düşenin halinden ancak damdan düşen anlar yeğen.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatında hiç gerçek aşka düşmemişler yorum yazmasın lütfen

Şaka bir yana aşk gerçek anlamda kara sevda denilen aşk, bir esrime durumudur, bir delirme halidir, elini tutarsan dizlerinin bağı çözülür, bayılacak gibi olursun, tutamazsan çıldıracak gibi olursun. Bunu hayatında genellikle bir kez yaşarsın zaten ve ne hikmetse genellikle de sonu kötü biter. Bu sebeple hayatında bir insana, kadına ya da adama bir kez olsun aşkla bağlanmadıysan bilemezsin neler neler yapacağını. Burada eğitim, aile, kitaplar, filozofi her şey devre dışı kalır, ortada bir deli ve bir de onun delice sevdiği vardır.

Gelelim işin akıl mantık yönüne, kimse için intihar etmeye değmez, hiç bir şey için değmez, asıl olana bitene rağmen hayatta ve ayakta kalabilmektir mesele. Ama onu başarabilmek genellikle zaman alır, zaman her şeyin ilacıdır sözü doğrulandığında sen artık o eski sen değilsindir. Belki senden geçmişsindir, belki serden ve sevdidiğinden. Ama o sevdiğinden geçme süresi kimine göre aylar yıllar alır, kimine göre yeni sevgililer bulduğunu sansa, hatta onunla evlense bile geçmez.

Dedim ya evlat yaşamayan anlayamaz, bilemez. Damdan düşenin halinden ancak damdan düşen anlar yeğen.

fukara olduğum zamanlardan biliyorum kimse bana aşık olmuyordu :D paran varsa aşk var bu dünyada

bana paradan haber ver para olunca kız da oluyor sevgilide oluyor

31 yıllık hayat tecrübesi ile sabittir

fukara olduğum zamanlardan biliyorum kimse bana aşık olmuyordu :D paran varsa aşk var bu dünyada

Hayır öyle değil, o senin dediğine gerçek aşk demezler. Ben de sana 46 yıllık hayat tecrübesi ile söylüyorum. Hayatımın en parasız pulsuz döneminde yaşadıklarımı anlattırma şimdi bana bunca yıl sonra.
    Para için aşık olunmaz, o para aşkıdır olsa olsa. Gerçek aşkın para ile pulla alakası yoktur ve genellikle de hayatta bir bilemedin iki kez yaşayabilirsin. Demek ki sana hiç denk gelmemiş arkadaşım. O yüzden bazen 80 yaşına da gelinse bilmeyince aşk nedir böyle sallanabiliyor. Ha bu arada şuna katılırım, günümüzde kara sevda denilebilecek bir aşkı yaşamak zor iş, çünkü aşkın ne olduğunu bilmeyen, gerçekten istediği gibi biriyle değil de tamamen sırf biriyle olayım diye bir arada olunan ilişkilerde aşk yaşanmaz zaten. Aşk öyle kolaylıkla elde ettiğin biriyle yaşanmıyor zaten ona ilişki derler en fazla. Para pulla olanda genelde o ilişki dediğin şeydir ki onu afedersin bunu ticari olarak yapan biri ile de yaşarsin zaten. Ne demiştim ilk mesajda, aşkı bilmeyen, hiç yaşamamış olan yazmasın, çünkü afaki yazar.
    Hadi eyvallah.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Para ile gelen aşka aşk mı denir

Menfaattir o. Balon gibidir. Birden şişer,birden de patlar. Patladığı ile kalır. Yeri çöplüktür.

Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın demek icab eder.

Aşk,meşk bitiyor. İşi sadakat götürüyor.

Sadık olan kazanır vesselam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)