Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BABAM..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun..Rahmetli olanlar nur içinde yatsın toprağı bol olsun...

Bir zaman geçirdiğim trafik kazası yüzünden uyku uyuyamıyordum 2-3 günde bir uyurdum sinir zedelenmesi yüzünden..O gün doğum günümdü tabi uykusuz olmamdan huysuzlanmış evde tatsız bir durum olmuştu doğum günümü kutlayamamışlardı..O gece yine uyuyamıyordum gece 3 sıraları bilgisayar başında internette vakit geçiriyordum...Evin telefonu çaldı açtım.. Babam çıktı telefona..
    -Oğlum akşam tatsızlık oldu evde üzülme doğum günün kutlu olsun oğlum ..
    Ve sonra telefonda birden bir sürü insan doğum günün kutlu olsun mustafa diye bağırmıştı..Babam fabrikadaki arkadaşlarına tembihlemiş hep bir ağızdan bağırmışlardı....Boğazım düğümlenmişti..

O gece hastalığıma rağmen ömrümde uyuduğum en güzel uykuyu uyumuştum..

Ve tekrardan , Babalar gününüz kutlu olsun..Yaşamayanların toprağı bol olsun nur içinde yatsın iyiki varlar , vardılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:11 ----------

Bugün babama philips traş makinası aldım gece onu düşündüm üstüne başına birşey almaz öyle sigarası alkolü vs kullanmaz aldığı maaşı olduğu gibi anneme verir..Hep yanımda olur bazen işyerinde bana yardımcı olur ..Bunları düşündüm bugün gittim hediyesini aldım koşa koşa eve gittim sarıldım baba ne olur kullan bunu dedim paketi açışını görünce mutluluktan deliye döndüm..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    kendi işimi kurduğumdan beri yaklaşık 3-3.5 senedir ailemle görüşmüyorum. ne onlar arayıp soruyor, ne ben. bazen arıyorum telefonu açmıyorlar.
    şiddetin içinde, gram sevgi görmeden büyüdüm. 26 yaşındayım, anneme babama hayatım boyunca birkere sarılmadım. kokularını bile bilmiyorum.
    başlığı okuyunca keşke hediye alıp sarılabileceğim bir babam olsaydı dedim içimden

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi işimi kurduğumdan beri yaklaşık 3-3.5 senedir ailemle görüşmüyorum. ne onlar arayıp soruyor, ne ben. bazen arıyorum telefonu açmıyorlar.
    şiddetin içinde, gram sevgi görmeden büyüdüm. 26 yaşındayım, anneme babama hayatım boyunca birkere sarılmadım. kokularını bile bilmiyorum.
    başlığı okuyunca keşke hediye alıp sarılabileceğim bir babam olsaydı dedim içimden
    Olsun be abi R1 in yeter

Şaka şaka cidden üzüldüm o boşluğu bırak r1, h2 dolduramaz

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300

“Baba!
    her yılbaşında
    sana söyleyecek
    bir tek
    sözüm var:
    ‘Seni ne kadar çok seversem
    o kadar
    çok olsun ömründen geçen yıllar…’

Baba!
    Babam, ağabeyim, kardeşim, arkadaşım!
    Ne zulüm, ne ölüm, ne korku
    başımı eğemez!
    Yalnız senin elini öpmek için
    eğilir başım.”

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Baba sozunde.. garip bir ask var hep taze heycan taze sevgi taze kiskanclik ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)