Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Dolandırıldım mı Acaba? Sahibinden.com telefon alımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden 2250 tl samsung s7 edge çarptın, tc bilgin adresin herşey deşifre durumda, hakkında türlü türlü davalar açıldı, paraları iade et, kurtul bizden ...

Arkadas kartim calindi kullanmislar

Geçmişte yaptığın işler şikayetler belli, kurtuluşun yok, eninde sonunda paraları geri alacağız, güzellikle ver kurtul bizden

Avukat henuz tutmadik, onumuzdaki hafta ici tutacagiz, onun masraflarını da ödeyeceksin, yol yakınken paraları iade et, başbakanlığa bile hakkında şikayetler gitti, savcılar peşinde...
    Hocam valla ben çok mesaj attım aradım. Artık bi kaç ay sonra kendisi bizi aramaya başlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Donanımhaber den üç kişi daha bu kişi tarafından dolandırılmış, adamın adresini ve telefonunu savcıya verdik, halen iş başında, yaşasın adalet mi diyeceğiz ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Boyle ailer yuzunden bizde sorun yasiyoruz esnafim bende zor duruma birakiuorlar ayip yahu

Biz magaza acinca guvenli oluyor diye ugrasiyoruz her ay para oduyoruz vs malesef boyle insanlar yuzunden bizecok zarar geliyor

Ben de cuma günü sahibinden.com adresinden gördüğüm bir get ilanda aradığım telefonu buldum..
    İlan açıklamasında stok kontrolu için verilen telefon numarasını aradım..
    Telefonda bana get ilanın kapanacağını ancak havale yolu ile telefonu alabileceğimi söyledi..
    Pazarlıkla 50 tl indirim yaptı..
    İki telefon için 2800 tl ödeme yaptım..
    Kargo gönderilmedi, hafta sonu olduğu için de ne savcılığa başvurabiliyorum ne bankaya..
    Muhtemelen pazartesi geçici olarak açtığı 05051490361 telefon numarasını da kapattıracak..
    Ve ona ulaşamamamı sağlayarak 2800 liramın üzerine yatacak..
    Parayı gönderdiğim kişinin adı SEDAT HAKAN ERCE..
    Pazartesi savcılığa da başvuracağım ve elimden geldiğince(yüzü astarını geçse bile bu işin peşini bırakmayacağım)..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

pazartesi savcıya iletilmek üzere bilgileri benimle de paylaşır mısınız?
    biliricihan@gmail.com

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Dostum gecmis olsun.
    Yaptigin havalenin aciklama kismina uygun birseyler yazdinmi? Yoksa bosmu biraktin?

Dekont açıklamasın da adet ve model bilgisi ekaiksiz bir şekilfe yazılmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Teşekkürler hocam.
    Bu Sedat hakan erce gibi dolandırıcıları bir şekilde toplumdan uzaklaştırmak lazım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Bana da atar mısınız bilgileri

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Olayın hızlanması için Bimer'den yardım istedik, 2250 ben, ersin 2350, semih 2000 tl kaptırdı, ismail terhan'ı bilmiyoruz...
    Ben 2800 tl

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    polo34 adlı üyeden alıntı
    Olayın hızlanması için Bimer'den yardım istedik, 2250 ben, ersin 2350, semih 2000 tl kaptırdı, ismail terhan'ı bilmiyoruz...
    Ya siz ne diyorsunuz?
    Ayni kisi sadece forum uyelerinden bu kadar kisiyi soyduysa koca Turkiye'den milyon dolarlar goturur.
    Oyleyse zor bulursunuz o sahtekari.

SEDAT HAKAN ERCE BANDIRMAMOBİLE sahibinden.com'da 1 yıllık üye görünüyordu, 20-30 neyse epey telefonu satıştaydı, samsung s7 edge almak için kendisine bugün öğlen 2250 tl havale ettim, şu an akşam ve mağazası sıfırlanmış durumda, hiçbir ilan yok ...

aşağıdaki sitede ismi dolandırıcılıkla anılıyor, muhtemelen telefonu bana yollamaz, whats'up dan artık online olup olmadığını göremiyorum, nöbetçi savcıya gidip hemen şikayetçi oldum ...http://www.fordkulubu.c...B1%C4%9F%C4%B1na-dikkat/

nasıl oluyor da o kadar çok ilanı cebinden onaylı olmadan verebiliyor, 1 senelik satıcı olarak görmüştüm, banner'dan aldatmacamıydı bilemiyorum ...
    1 senelik üye olması ne fark ediyorki? cep onaylı olmadığını nasıl anladınız anlamadım? mağazasız nasıl verebiliyor derseniz parayla

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Sahibinden üzerinden telefon almak nedir, çok cesaretlisiniz tebrik ederim.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    GET zaten bunu önlemek için var. Bir sürü uyarı var sitede, tüm bu uyarılara çıkan haberlere rağmen tanımadığınız birinin hesabına para gönderiyorsunuz hadi 50TL 100TL lık bir şey olsa neyse 2500-3000TL göndermek nedir? Aradan kaç ay geçmiş alacakların birbirinden haberi yok adam hala pişkin pişkin işini yapıyor.

Bu SEDAT HAKAN ERCE Yİ mahkemeye veren varmi içinizden

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Kardeşim paylaştırsan seviririm bende dolandirildim
    Adalet ilkin devletten gelmelidir. Çünkü hukuk, devletin toplumsal düzenidir.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    50 liraya ekran kartı sattım 3 gün önce ve get ile sattım. 50 liramın 4,5 lirası get işlemine gitti ve bana gelen para 45,5 lira. karşıda adamın kafası rahat olsun diye yaptık fedakarlık.

dün saat 15:36 sularında ekran kartını teslim almış, kargo takipten öğrendim. elemana şimdi attığım mesaj şu; "reis ekran kartını eskittin be :D onayla artık şunu ne yapıyorsun? benchmark testlerine mi soktun ekran kartını :D"

50 liraya "nvidia sparkle 9600gt gddr2 2gb" ekran kartı sattım. 2gb görünce güçlü sanıyorlar, anlamayan çok insan var ve rahatlıkla bir tane keklik bulup 100 liradan okuturdum ama dürüst olmak bence paradan daha değerli.

bu kartın ederi 50 liraydı.

şu anda 512mb nvidia modelinden bir ekran kartı var satışta ve fiyatı 1800 lira. ekran kartı belleğine bakıp aldanmayın.

kardeşim ev adresi tc kimlik hangi nufusta ev adresine kadar buldum paylasabilirim
    jackonbir bunu beğendi.

sizinle magdur olanlar varsa burada bu bi belge paylasabilirim istersenizo o piç adina elimde onun belgeleri var
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Yahu bu kadar adamı kandırmış, toplanıp bi ziyaret edin

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun umarım zarardan dönersiniz.

Neredeyse 1 yıl sonunda takipsizlik kararı elime ulaştı. Kısacası savcı demiş ki, işler başımızdan aşkın sizin dosyanızla uğraşamayız hayır keşke kararı göndermeselerdi ben unutmuştum ne güzel.
    Ercument ve yilmazozkan bunu beğendiler.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı semihhx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neredeyse 1 yıl sonunda takipsizlik kararı elime ulaştı. Kısacası savcı demiş ki, işler başımızdan aşkın sizin dosyanızla uğraşamayız hayır keşke kararı göndermeselerdi ben unutmuştum ne güzel.
    E yuh artik. İşi gucu birakalim dolandirici olalım biz de madem..

Motosikleti
    pulsar ns200
    Adama hiç bir ceza gelmedi mi yani icra takibi falan?

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Kanunlara göre adam gaspla ve hırsızlıkla parayı tokatlamadığı için, mağdurlar parayı kendi rızasıyla gönderdiği için adam suçsuz. takipsizlik çıkması normal.

Adamın teki zamanında aynı yöntemle Çillerin örtü ödeneğini ( kendini fetullah gülen olarak tanıtarak ) yani vatandaşın parasını çaldı bişey olmadı.

Mağdurlara geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)