Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Gece yarısından sonra uykusu kaçanlar ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Çok sıcak çoooook.su gbi oldum.şeker gibi eriyorum.oooooffff yarın sabah ta iş var aman yaaaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Yaw benim ne zaman motorum olcakta bu siteye girmeye vaktim olmaycak
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Üzme kendini .Bi anda oluverir sende anlamazsın

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benm de uykum yok .. yani yazn başından beri böyle bu , zaten geceler uyumak için deildir sadece öyle alıştığımız için gece uyuyoruz ben ne diyom ya ..futureshock senin hala canın sıkkın mı ki ?

Future hemen gözler kapandı dimi .. İşin war ama senin o da var uyumalısın tabii .. ben bi türlü uyuyamadm yauw saat 03.57 sabah ezanına dogru yatarm herhal ... neyse kimse yok yeni mesajlar bölümüde sabit kaldı ben napcam yauw
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı
    ya musti, filistinliler insan ve insan olmaktan kaynaklanan bir takım hakları var.saygı duyuyoruz. sivillerin ölmesi facia kabul, ama atalarımızı ingilizle ortak olup asıp kesmiş ve 30 yıldır ülkemizdeki terör örgütlerini eğitmiş bir topluma nasıl bu kadar sempati duyuyorsun ya. deniz gezmiş ve benzerlerinin filistine gidip FKÖ den gerilla eğitimi aldığını ne çabuk unuttun, onlarca diplomatımızı ve ailelerini öldüren faşist asalanın bugun bombalanan lübnanın bekaa vadisinin israil tarafından basıldığında ele geçirilen bilgilerle bitirildiğini ne çabuk unuttun,lübnanlıların bekaa da pkkya kucak açmasını çabuk unuttun.lübnan 1970lerde devsola, 1980lerde asalaya ,pkkya ,hamasa , hizbullaha kucak açarken bana mı sordu.uisrail iki devletli çözümü benimsemişken hamas teröristlerini iktidar yapan filistin halkı da çok mu akıllı yani.tüm bu yazdıklarımdan israil yandaşı olduğum düşünülmesin.al yahudiyi vur araba. ikisi de bize dost değildir. ama arap dünyasına karşı israilin yanında , israile karşı da arapların yanında olmak zorundayız .karışmayalım yesinler birbirlerini.onlar zayıflasın en güçlü biz olalım.ben türküm ulusal çıkarım bölgede en güçlü olmayı gerektirir.

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    benımde sabahları uykum kacar

Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Devil sen yine çiziklenmişin

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler