Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kızlara yaklaştıkça kaçıyorlar :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)

Bugün kantine yemek yemeğe indim.Tüm masalar dolu sadece bir 4 lü masa kalmış sığır gibi işgal etmeyeyim dedim 2 li masalarda bi kızın karşısına geçtim yemeğini daha yeni almıştı çantamı koyup sıraya girecektim. Çantamı koyabilir miyim dedim tabii dedi. 1 dk içinde döner ekmeğimi aldım masaya geldim ne göreyim kız ekmeğin ve ayranın yarısını bırakıp arazi olmuş. Sonra tek tek masaları dolaştım üniversitede bu açlıkta o yarım bırakma lüksü yok kimse de bırakmamış. Çok mu iticiyim yoksa sadece bi tesadüf müdür?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Kardesim bi fotografini atta ona gore cevap verelim
    hakanR41, yasdal, inanyildirim ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/pzaE6J.jpg

Bugün kantine yemek yemeğe indim.Tüm masalar dolu sadece bir 4 lü masa kalmış sığır gibi işgal etmeyeyim dedim 2 li masalarda bi kızın karşısına geçtim yemeğini daha yeni almıştı çantamı koyup sıraya girecektim. Çantamı koyabilir miyim dedim tabii dedi. 1 dk içinde döner ekmeğimi aldım masaya geldim ne göreyim kız ekmeğin ve ayranın yarısını bırakıp arazi olmuş. Sonra tek tek masaları dolaştım üniversitede bu açlıkta o yarım bırakma lüksü yok kimse de bırakmamış. Çok mu iticiyim yoksa sadece bi tesadüf müdür?
    acil işi çıkmıştır .
    ramcixx bunu beğendi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kanka ben facebook profiline baktım ama gizlilik prensibim olduğu için link paylaşmıyorum. Kantinde olmaz böyle şeyler. Arkadaşlarınla vakit geçir, kendini anlat onları dinle utanma sıkılma, dik dur eğilme bu millet seninle
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Çok basit knk, cantami koyabilirmiyim derken aklindan kizla aranizda birseyler olma ihtimali geciyorsa iticisin. Oylesine oturuyorsan degilsin. Aradigin guc icinde yani ☺

Motosikleti
    gt250r
    Senlik birşey olsa yemeğini de yanina alir giderdi.Takildigin şeye bak işgal et 4lü masayi otur onlar gelip müsaade istesin.Ayrica karsindaki kizlarin seni etkilemesine izin verme hepsi aşırı çirkinmiş gibi yaklaş onlara.

Kazak ol yeğen, eğilip büzülme kibarlık 18yy fransasında kaldı , bakma sen yakınımda olsaydın çekirgem olarak eğitirdim senide..

Kafayı göm kitaplara sağa sola bakma.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    boşver takma kafaya işi çıkmış olabilir belki sevgilisi vardır görmesin die kalkıp gidebilir bilemessin kız milleti o kadar şey yapmamak gerek

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Üniversitelerde olur güzel kardeşim aslında yemekhane ise olmazda kantinde sırf hava olsun dıye bir takım içecek vs alıp bitirmeden bırakıp giden öğrencilerim oldu. Kantinde sohbet ettiğimiz arkadaşlar var masterdan kız öğrencim kahve alıyordu her seferınde ama içmiyordu yada bir yudum alıp bırakıyordu bir gün dayanamadım sordum neden böyle yapıyorsun sonuçta o kahveye para veremeyen öğrencilerimle aynı masada oturuyorsun ayıp olmuyor mu sence de dedim, cevap; kahve pek sevmiyorum, sadece feyste hep imrenirdim, sohbet ortamlarında kahve görüyordum hep ben de yapmak isterdim hevesimi alıyorum şimdi de... Çokta takmamak lazım işin özü, belki de acelesi vardı öğrencilerin arasında alıp çantaya atmak vs utanmış sıkılmış olabilir...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    başgan;
    kibar olma hayvan ol, malesef kızlar odun seviyor. İTÜ de nerede işe yaramaz bi adam var kızlar hep çevresinde...

şair ne demiş;
    Gönlünü gün edeni sevmez sevda, ister hep onu üzeni
    her ona kucak açan olmaz fayda, bekler hep onu sileni
    (mustafa sandal)

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka ben facebook profiline baktım ama gizlilik prensibim olduğu için link paylaşmıyorum. Kantinde olmaz böyle şeyler. Arkadaşlarınla vakit geçir, kendini anlat onları dinle utanma sıkılma, dik dur eğilme bu millet seninle
    Bugün üninin motor sporları kulübüne gitcem inşallah kendimi iyi ifade edebilirim

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Kasap et derdinde koyun can derdinde gençleri görüyorsunuz okula kız peşlemeye gidiyorlar sanki bi gidin okuyun ailenizin emeğini heba etmeyin

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Kardeş bi fotoğrafını atta bizde problemi anlayalım hep depresif konular acıyorsun

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başgan;
    kibar olma hayvan ol, malesef kızlar odun seviyor. İTÜ de nerede işe yaramaz bi adam var kızlar hep çevresinde...

şair ne demiş;
    (mustafa sandal)
    Bende işe yaramazım benim etrafımda niye hiç kız yok? Kızlar 6 aydır işsizim. En işe yaramaz benim. En çok bana geleceksiniz.

Motosikleti
    gt250r
    İlk önce kizlarin yakin olmasini istersin sonra sevgilin olmasini sonra güzel bir sevgilin olmasini sonra hem güzel hem akilli bir sevgilin olmasini en sonda herşeyi boşverip kafa yapinda birini ararsin ama imkansiza yakindir bulmak.O yüzden en sona ulaşana kadar sikintilarla beraber gelecektir her sevgili..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başgan;

şair ne demiş;
    (mustafa sandal)

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ben hemen selam verip ufak bir sohbete firsat veririm, karşımdaki lafi uzatirsa bahane bulup kalkarim adabiyla oturursa ona gore arti puan veririm...

Yani neblim yemiycen kizi herhalde ole kalkip gitmez bi isi vardir.. kizlari anlamak zor takilma bence..
    Kendi iticilik ve sevimliligini kantinde deil baska yerlerde tart...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motosiklet al bir tane.
    Bak bu arkadasin motosikleti var, kizlar pesinde kosuyor.
    Demekki is iyi bir motorda bitiyor.
    berk_cglr bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kız senden hoşlandığı için yemeğini bırakıp gitmiş daha napsın. al sen ye dese kabul etmezdin değil mi ? orda bırakmamışındır umarım

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı nuwanda324 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende işe yaramazım benim etrafımda niye hiç kız yok? Kızlar 6 aydır işsizim. En işe yaramaz benim. En çok bana geleceksiniz.
    peki odun musunuz; odunluk ayılık olmadan işe yaramazlık kabul edilmiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet al bir tane.
    Bak bu arkadasin motosikleti var, kizlar pesinde kosuyor.
    Demekki is iyi bir motorda bitiyor.
    http://www.motosikletdergisi.com/fil...06504051b6.jpg
    koşmuyorlar hocam; iş motorda bitmiyor... Bir tane ROCK'N ROLL'cu BLUES'ci kız bulamadık hocam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)