Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türk Futbolunda Devrim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Bugün yaşanan bu olay Türk futbol tarihe kara bir leke olarak kazınmıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Yeter bu ülkede buyuk takimlara yapilan ayrimlar donen oyunlarin haddi hesabi yok bu boyle gitmez gitmemeli. Yillardir takimlar kayiriliyor fenerbahce galatasaray basta olmak uzere Beşiktaş trabzon ve diger kuluplerimizin hakki yeniyor(elbet arada 3-5 tersi durum soz konusu genel olaraktan bahsediyorum). Acilen TFF denilen bir ise yaramaz kurum veya kurulus her neyse tum herkes istifa etmeli. İTHAL KALİTELİ HAKEM uygulamasi getirmeli, pasolig kaldirilmalidir. İyi forumlar dilerim.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Nuansiyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yaşanan bu olay Türk futbol tarihe kara bir leke olarak kazınmıştır.

http://www.fotoyukle.net/?dm=O6FX
    kara bir leke değil yeni bir uyanıştır hocam
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi oluyor size bütün kombine alan, forma alan hepiniz hakediyorsunuz bu bok çukurunu çekmeye, bir tane insan da tepki gösterir bu duruma ama yok. böyle zengin çocukları (demirören), mafya babaları (aziz), çapsız insanlar(dursun) mahalle kabadayıları(hacıosmanoğlu) gibi adamlara layık türkiye furbol seyircisi ne yazık ki.

örnek için şöyle bir şey var.

http://www.altinordu.org.tr
    Chronix bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Türk takımlarını takip eden var mı hala alex ve drogba sonrası yok bende. Chelsea-man city maçını izledim 5-1 biten maçta faul bile olmadı neredeyse bizde milletin birbirini şey etmediği kalmış. Futbol dışında herşey var sahalarımızda
    SuleymanE ve Shrieker bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Aslında hayret verici olay tam anlamıyla hakem in üzerine yıkılması
    Ya arkadaş kendini her pozisyonda yere atan bi Burak vardı Çin e gitti kurtulduk sandık
    Şimdi de umut piyasayı boş bırakmadı
    Özer in gördüğü 2. Sarı da Selçuk hakemi alkışlıyor LAN Görmüyor musun adama haksızlık ediliyor neyi alkışlıyorsun
    Gelelim Mustafa hoca ya 14.12.2015 tarihinde oynanan bjk gs derbisinde hakem hakkında yaptığı haksız eleştiriyi bu maçtan sonra neden yapmadı
    Olan Trabzon a oldu
    Belki özer kırmızı yı boşuna görmeseydi takım çözülmeyecek oyun disiplininden kopmayacak gol yemeyecek ti
    Geçmiş olsun
    Nuansiyen bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tüp kafanin yönettiği federasyondan ancak bu hakemler çıkar
    Nuansiyen bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bir beşiktaş taraftarı olan ben bile maçı izlerken küplere bindim. O anki atmosferi düşünemiyorum bile. Adam yine iyi kartı yerden alıp hakeme göstermiş. Onun yerinde ben olsam o kartı dürüp hakemin müsait bir yerine takardım.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar kimse kızmasın lütfen, maçı 90 dk boyunca izledim ve Trabzonspor'un daha önceki yıllarda yaptıklarını da hepimiz biliyoruz, ayrıca kimse Galatasaray taraftarına kızmaya kalkmasın, biz Trabzonspor'un şampiyonluğunu desteklerken son 2-3 senedir Avni Aker'de Trabzonspor taraftarının yapmadığı çirkin iş kalmadı, bıçaklar, çakılar, küfürler karşılığı bunlar olmamalıydı... Gelelim dünkü maça... Ne Trabzonspor'un penaltısı penaltıydı ne de Galatasaray'ın, Galatasaray'lı oyuncular neredeyse 2 maçta bir faul değilse ve ya korner değilse gidip hakemi uyarıyor, herkes Umut'un üstüne gitti, neden kimse Erkan Zengin'e birşey söylemiyor? Umut'un yaptığı etik değil ama Erkan'ın ki etik mi? Ayrıca %70 Galatasaray'ın topla oynadığı ve 25'ten fazla Galatasaray'ın şut çektiği bir maç Trabzonspor'un mu hakkıydı? Sadece Trabzonspor'lu futbolcuların hakemle olan iletişimine üstüne yürüyüşüne sürekli itiraz edişlerine bakın Özer'in faulu dışındaki tüm sarılar doğru, Podolskiyi ittirmeler, hakemin üstüne yürümeler, parmak işaretleri, kartı elinden kapıp artislik yapmak, kimse kusura bakmasın arkadaş... Ayrıca Trabzonspor'lu taraflarların nankörlüğünden sonra taraftarımızın 3,3,3,3 diye bağırmasını da kimse sorgulayamaz... Hayırlı günler.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kimse kızmasın lütfen, maçı 90 dk boyunca izledim ve Trabzonspor'un daha önceki yıllarda yaptıklarını da hepimiz biliyoruz, ayrıca kimse Galatasaray taraftarına kızmaya kalkmasın, biz Trabzonspor'un şampiyonluğunu desteklerken son 2-3 senedir Avni Aker'de Trabzonspor taraftarının yapmadığı çirkin iş kalmadı, bıçaklar, çakılar, küfürler karşılığı bunlar olmamalıydı... Gelelim dünkü maça... Ne Trabzonspor'un penaltısı penaltıydı ne de Galatasaray'ın, Galatasaray'lı oyuncular neredeyse 2 maçta bir faul değilse ve ya korner değilse gidip hakemi uyarıyor, herkes Umut'un üstüne gitti, neden kimse Erkan Zengin'e birşey söylemiyor? Umut'un yaptığı etik değil ama Erkan'ın ki etik mi? Ayrıca %70 Galatasaray'ın topla oynadığı ve 25'ten fazla Galatasaray'ın şut çektiği bir maç Trabzonspor'un mu hakkıydı? Sadece Trabzonspor'lu futbolcuların hakemle olan iletişimine üstüne yürüyüşüne sürekli itiraz edişlerine bakın Özer'in faulu dışındaki tüm sarılar doğru, Podolskiyi ittirmeler, hakemin üstüne yürümeler, parmak işaretleri, kartı elinden kapıp artislik yapmak, kimse kusura bakmasın arkadaş... Ayrıca Trabzonspor'lu taraflarların nankörlüğünden sonra taraftarımızın 3,3,3,3 diye bağırmasını da kimse sorgulayamaz... Hayırlı günler.

İşte futbolu bitiren mantık bu
    Nuansiyen bunu beğendi.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    aziz yıldırımın dilinden düşmeyen 3temmuz gününden beri futbol a olan ilgim alakam tamamen bitti. izletilen hiç bir mac zevk vermiyor artık.
    keşke salih orta halemle birlikte diger 4 hakeme de kartı gösterseydi. aferin cocuga.
    Nuansiyen bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Hakem'in hatalı olduğunu iddia ettiğiniz pozisyonları koyun, tartışalım. Hepsini HD ağır çekimde farklı yönlerden izledim. Hakeme kızılacak hemen hiçbir şey yok.

Bu maç Avrupa'da oynansa Trabzon'dan 1-2 kişi daha atılır erken biterdi maç. Veya maçı yabancı bir hakem yönetiyor olsa yine aynısı olurdu. Zaten hiçbir Türk takımı Avrupa'da hakemlere böyle terbiyesizce ve küstahça muamele yapamıyor, çünkü işin nasıl sonuçlanacağını biliyorlar. Hakeme dokunmak, iteklemek ne demek ya ? Dokunursan sarıdır, iteklersen direk kırmızıdır dünyanın her yerinde.

Ben sayın Bitnel'i cesaretinden ve hakemlik onurunu ezdirmediğinden dolayı tebrik ediyorum. Futbolcular sahada hakemlere resmen it muamelesi yapıyorlar. Bu kabul edilemez. Bir devrimden bahsedilecekse, bu futbolcuların adam olma, hakeme hakettiği saygıyı gösterme devrimi olur.
    meki 60 bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kötü yönetene kırmızı kart göstermenin ülkemizin %50 si için örnek olması dileğiyle.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    1996 ve 2011 sezonlarını da unutmayalım Trabzonspor'umun..
    Nuansiyen bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)