Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kız arkadaş hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Forumun reklamından sonra swarm'dan güzel bir kız ekledi beni. Yürü ya kulum diyor sanki yürüyelim bakalım.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinyali ver,sol seride gec ve o gaz kolunu cevir baskan. Yerinde olsam teker yapa yapa giderdim

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bu arada ekran görüntüsünü paylaşmışsın Google reklamları muhteşem , benimkinde çıksa çıksa bebek arabası falan çıkıyor :D

Rusya'da on güzel sene geçirmiş bir arkadaşın olarak Yunus'a katılıyorum. Seni daha çok tanısak daha net ve uzun vadeli tavsiyelerde bulunurdum ama yine de tedbil-i mekanda ferahlık vardır diyeceğim. Atla git başka yerlere, bir kere buranın gündemi ile kafan bulanmayacak , yeni bir ülke göreceksin , yeni bir hayat kuracaksın farklı bir dil öğreneceksin. Bir süre bunlar seni oyalar.

İki gün önce Etiyopya'dan geldim , bir haftalık bir iş seyahatim oldu . Toplamda da sanırım 30 ülke falan gezmişimdir. Ben Rusya ya da Tayland derim , git yerleş iş falan bul sonra da hayatını yaşa ...
    Draconian bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ekran görüntüsünü paylaşmışsın Google reklamları muhteşem , benimkinde çıksa çıksa bebek arabası falan çıkıyor :D

Rusya'da on güzel sene geçirmiş bir arkadaşın olarak Yunus'a katılıyorum. Seni daha çok tanısak daha net ve uzun vadeli tavsiyelerde bulunurdum ama yine de tedbil-i mekanda ferahlık vardır diyeceğim. Atla git başka yerlere, bir kere buranın gündemi ile kafan bulanmayacak , yeni bir ülke göreceksin , yeni bir hayat kuracaksın farklı bir dil öğreneceksin. Bir süre bunlar seni oyalar.

İki gün önce Etiyopya'dan geldim , bir haftalık bir iş seyahatim oldu . Toplamda da sanırım 30 ülke falan gezmişimdir. Ben Rusya ya da Tayland derim , git yerleş iş falan bul sonra da hayatını yaşa ...
    Tayland gezilecek eğlenilecek yer(heleki pattaya walking street kumsal deniz tapınaklar falan hiç gitmiyorum bile) ama ne bileyim yaşanılmaz orda uzun vadede yaa.. ben tercih etmem herhalde yani.

Sonuç olarak abimizinde dediği üzere netice şudur ki; bekar adamsın, imkan varsa çık yurtdışına kendine yeni bir hayat kur. Zordur, eğlencelidir, çok can sıkıcıdır kimi zaman ama kesinlikle ufkunu açacak şeylere tanık olacaksındır.
    Draconian bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ruslarla iş yaptığımdan rusçam da fena değil aslında. Çat pat biliyorum.

Benim eleman ukraynalı. Dediğine göre orası daha ucuzmuş. Hem insanı da daha sıcak olur diyor. Kız arkadaştan beyin göçüne kadar geldik dur bakalım

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaş sen de çıtayı hep yükseltiyorsun beyin göçü falan nedir o ya

Beyin değildir o beyin olsa duramazsın , o olsa ola ç.k göçü olur.
    Draconian bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yunususun dediği gibi pattaya git bi ufkun açılsın atlarsın bi cup motora burada ki ferrariye eş değer olur göreceğin ilgi geleceğe umutla bakarsın yaşam sevincin artar kendine güvenin gelir her derde deva. tabi bedavaya gidilmiyo bunun da bi bedeli var
    Draconian bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Mesleğin ne senin ? Ne tür işler yaptın daha evvel biraz bahset de belki bir faydamız olur , son bir haftadır açtığın konularla zaten beni on yaş yaşlandırdın bilader

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bak sırf kuzey ışıklarını görebilmek için 'yamalo-nenets Drovyanoy' bölgesindeki işi kabul ettim niye? Çünkü beni deli öptü :D üstüne para versem gidemeyeceğim biryer olduğu için kabul ettim işi.

Hayat gerçekten çok kısa ve kendimize bir düzen kuracağız derdiyle, birazda korktuğumuzdan o kadar çok şey kaçırıyoruzki...
    abeciMotoru bunu beğendi.

yeniii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand dink 250i - pulsar 200ns - ktm duke 390
    İnsan motoruyla güzel aşk yaşar

Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl olucak o iş yiğen

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı yeniii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amannnn diyorum egsoz sıcakken falan şeytana uymamak lazım

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amannnn diyorum egsoz sıcakken falan şeytana uymamak lazım
    Niyet egzoza bozuluyo yani anladim

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    evli biri olarka söyliyim =) takılabildigin kadar bekar takıl kızl bulursan gez dolas ama evlenme

he evliliğim ALLAH a sükür çok iyi eşimle 6 yıldır beraberiz 10 aydır evliyiz. evlilikten yana sıkıntı yok . ama bekarlık sultanlık , sultanlık kırallık , kırallık ülke yönetmek kadar cool
    rsinan ve something123 bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşıldı hepimiz sapmışız

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

http://i.hizliresim.com/Z7mjWZ.png

Forum bana bir şey anlatmaya çalışıyor sanki Baksana reklamlara.
    şu kucağımda duran gitardan başka bi sevenim olmadı abi
    Draconian bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu kucağımda duran gitardan başka bi sevenim olmadı abi
    Yine hâline şükret be kardeşim. Sen gitarın kucağında dursan daha mı iyiydi?
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine hâline şükret be kardeşim. Sen gitarın kucağında dursan daha mı iyiydi?
    aman abi çekmeyelim lafı
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Dün gece kızla iletişime geçtim. Güzellik 10 üzerinden 7-8. Biraz fazla konuşuyor. Sesli gülüyor falan.

Neyse sohbet muhabbet giderken birden "neden ben?" Dedi. Yokluktaydım diyemedim. Salladım birkaç şey. Baktım ufaktan bir hayranlık başladı. Çok göz göze geliyorduk.

Laf lafı açtı. Müzikten konuşurken birden "başaramadım aheyy" diye bağırmaya başladı. Neyi başaramadın noldu dediğimde Azer Bülbül fanı olduğunu söyledi. Ben de metalci adamım gelemem öyle şeylere.

Kendisine kibar bir dille bu ilişkinin olmayacağını anlatıp hesabı ödeyerek mekanı terk ettim. Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Başarılı, çok konuşmayan, çok erkek arkadaş çevresi olmayan biri olmalı.

tecrübemi aktarayım o zaman. hepsi aynı karakterde. hepsi klonlanmış. zaten dikkat edersen cümle kurarken seçtikleri kelimeler ve onları yerleştiriş biçimleri bile aynıdır, düşünce tarzlarıda tabi.. yani bi kızı diğerinden farklı kılan tek şey güzellik anlayışındır. fakat böyle bişeyde yok oluyo artık çünkü hepsi güzel denebilir. eskiden totalarından tanırdım şimdi hepsi aynı. yani diyeceğim o ki nefes alması yetiyo artık gerçekten

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Hiç çapkın olmadım denemelerim oldu zamanında ama beceremedimde zaten, bana göre değildi bir kızın peşinden koşmak.Çapkınlık ayrı bir iştir eminim tecrübeli arkadaşlar anlatır.Gözlemlediğim kadarıyla iyi para varsa kızda olur,Züğürt agayı oynuyorsan unut bu işi en fazla 1 ay sürer o ilişki.hadi yaptın manita diyelim, bir süre sonra yorar,bayar,kasar çekebilirsen ne mutlu sana.Yani En iyisi motorumuz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)