Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cep telefonu önerilerinizi almak isterim

Motovento
    REKLAM ALANI
    oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Ben G4 kullanıyorum.
    Neden G4 aldım.
    Karalamak istemiyorum ama iphone çıktığı günden beri bir antipatim var, hiç kullanmadım, kullanmıycam da
    G4 ü alırken alternatiflerim , S6 ,S6 edge,Note 4, Z3+ vs. idi
    Ekranı hafif kavisli kullanması çok keyifli. Bataryası çıkabiliyor. Hafıza kartı desteği var bu ikisi benim için olmazsa olmaz.
    Deriyi çok seviyorum , deri kapak baya cezbetti. Kamerası o sınıfta en iyilerden birisi ( önceki telefonum lumia 1020, 1020 kadar olmasada iyi :D )
    İşlemcisi SD 808 , 810 a göre daha az ısınıyor , ısıyıda göz önüne alırsak 810 ısındıktan sonra çekirdek hızları düşüyor performans kaybı oluyor. Bu yüzden 808 tercih ettim.

Eksileri,
    Ekranın 2k olması çok gereksiz , max 1080p ideal bana göre , hatta 720 P olsa hayır demem. ( kişiye gçre değişir tabi ) Hele Z5 premium gibi 4 k olanlar tamamen israf. Afedersiniz *ük kadar ekranda 2 k yı, 4 k yı napıcaz :D Pil süresine çok etki ediyor aynı zamanda oyun performansınıda düşürüyor.
    Deri kapak çok iyi duruyor kendini belli ediyor ama biraz daha kaliteli olsaydı keşke , ağır şartlarda kullanırsanız çabuk deforme oluyor.
    G3 ten sonra fazla birşey katılmamış telefona diğer amiral gemi sınıfındaki telefonların çoğu özelliği yok parmak izi okuma vs. bana gerekli değil eksi olarak görmüyorum.
    3000mah pili günü zor çıkarıyor.
    Telefon yinede ısınıyor. 810 olsa neolurdu bilemiyorum

2000 altında fiyata alınabilecek en iyi telefon bana göre.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samsung Note 4.

Performansı kullanıcı deneyimi açısından Z5 Premium'dan geri kalmaz.
    İşlemcinin Snapdragon 810 gibi ısınma derdi yok.
    Z5 Premium'dan 650 TL daha ucuz. Aradaki farkı ödemeye değmez.
    5.5 değil, 5.7 inch.

LG G4 de düşünülebilir. Ama benim LG G2'de ekran sararması yüzünden ağzım yandı. Telefon ikinci sefer serviste. Forumlara bir bakınca G2 ve G3'teki sararma dertleri ayyuka çıkmış olduğu görülüyor. Birinin ekranı sararır, öbürünün kasası çatlar. O sebeple LG'den uzak olmayı öneririm.

Bütçe harbiden dert değilse tabii ki iPhone 6S Plus 64 GB.
    Bir de Note 4'ün kendine has tutucusu mevcut: http://www.motoplus.com.tr/urun/9996...NDLEBAR-HOLDER

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Iphone 6 2500 lira tavsiye ederim. Ama bir yan etkisi var Iphone'u var cebinde parası yok tezini destekletecek. Telefonu aldığımdan beri maaşımı çok gecikmeli almaya başladım parasız bıraktı beni.

Motosikleti
    Café Racer
    Android dünyasına ilk katılanlardanım diyebilirim. Hatırladığım ilk Android telefonum Sony Xperia X10i'idi.
    Android kullanımı destekleyen ve gelişimine bir o kadar da destek olduğumu düşündüğüm projelerde de yer aldım.
    Sony Xperia Z1 kullanmaktaydım ta ki ''yeter artık, stabil çalış lanet olası telefon'' diyene kadar.
    Kesinlikle alacağın telefon iOS işletim sistemine sahip olsun, Apple iPhone 5S ve üstü modellerinden bir tanesini gözü kapalı alabilirsin.
    Şu an 5S kullanıyorum, stabil çalışan bir işletim sistemim ve telefonum var.

İlk iOS tecrübemi Xperia X10i üzerinde yaşadım, merak edip telefonun işletim sistemini iOS'a çevirmiştim. Ama Android'in açık kaynak kodlu olması ve kişiselleştirilebilmesi ve kullanıcıya bir kısıtlama yaşatmadığından dolayı Android sevdama maalesef devam etmiştim.

iOS seni kısıtlar, çok fazla soru sorar ama yapması gereken tüm işlemleri gecikmesiz ve stabil bir şekilde yapar.
    Eğer dersen ki ben telefonumu kişiselleştireceğim ve tam olarak ondan faydalanmak istiyorum dersen, Jailbreak öneriyorum.

Küçük bir araştırma yaparsan eğer ne demek istediğimi anlayacaksın.

Oyum kesinlikle iPhone 5S ve üzeri modellerine!

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    yorumlari okumaya firsatim yok, yazildiysa tekrarlamis gibi olcaz ama sahsi fikrim, oyun vs oynuyosan ona gore isletim sistemi iyi oynamiyosan standart vs, bide elinin buyuklugune gore bak en yukariya falan dokunamiyorsan iskence.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Ya Asus zen2 ya da Lenovo p1
    P1de 5000mha pil var şu an en gıcık olduğum şey 2000küsürlü piller ve diyalize bağlı gibi yaşayan millet )o yüzden p1i seçerdim. İki markada bilişimde kendini yeterince kanıtlamış.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merha ,
    Ayzek sana katılıyorum . Asus zenfone2 , şu anda fiyat performans olarak alınabilecek en iyi telefon görünüyor.
    Ama fiyat önemli değil ise ,LG G4 çok yakışıklı
    ayzek bunu beğendi.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    watsap instegram gibi uygulamalara ihtiyaç duymuyosan kamerada senin için önemli değilse.. alınacak en karizma telefon nedir hadi bilin

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    watsap instegram gibi uygulamalara ihtiyaç duymuyosan kamerada senin için önemli değilse.. alınacak en karizma telefon nedir hadi bilin
    66 çift sıfır

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Epıl Ayfon altı es pılas 64 cigabayt olanından

Amasyalı Steve Jobs un elması.

Kardeşim LG G2,G3 öneririm nedeni şuanki piyasadaki en ideali
    samsungda alabilirsin fakat telefon özelligine fazla önem vermiyosan çünki ayda 3/4 telefon çıkartıyor bi bakıyorsun aaaa bu daha güzel hemen degiştiriyim diyorsun ve boşa harcama yapıyorsun ama lg öyle degil hem saglam hem kaliteli hemde hesaplı eger özellik,görünüş,kolaylık,rahatlık vb. istiyorsan iphone alabilirsin fakat çok pahalı şahsen ben o kadar vermem bütçem olsa bile.
    ben samsung s4 mini kullanıyorum fakat sadece arama ve watshapp kullanıyorum yok çekirdekmiş yok 4.4 android cart curt umrumda degil 3.senem degiştirirsem lg alırım şahsen

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Ben 1000 tl ye lg l9 almistim satisa ciktigi zaman 3 kere anakart degisti 17 sayfa servis ciktisi var garanti bitti anakarti bozuldu bu surede telefonun sifiri 500 tl lere indi 480 tl anakart parasi istediler telefonu aldim hafiza kartini cikarttim ve masaya birakip arkama bile bakmadan gittim sonrada zenfone2 aldim 1299 a canavar gibi bu arada lg kalitekidir sar degerleri dusuktur ama yedek parca japonyadan gekiyormusta kargoyu bile bize iteliyorlar servisleri les
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

gurcan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Turkcel t10..t11..t20..t40..t50kullandim ve simdi T60 i oneriyorum.hem ucuz ve kaliteli telefon.. hic uzmedi surekli ust modeli cikti diye degistim kesinlikle tavsiye ederim 0 fiyati T60 899TL. ozelliklerini arastirirsan bilindik markalara tonla para verme bence..motosikletin sctoorlarin kymco su )

Spooferil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam sakın başkasına uyup aklindakinden şaşma alıp satmak için alıyorsan sadece iphone öneririm onun dışında alırım kullanırım ömrü bitince atarım diyorsun z5 premium şiddetle tavsiye ederim özelliklerini zaten biliyorsunuzdur kesinlikle pişman olmazsın

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Fiyat performans ürünü düşünen arkadaşlar Sony Xperia M5 e de bakabilirler.. kamerası enfes, işlemci yeterli ekran güzel ram 3 gb, su geçirmez.. 1 haftadır kullanıyorum gayet memnunum.. 1500ün üzerine çıkamam diyenler varsa mutlaka değerlendirsin..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)