Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kapı Kapı Gezip Satış Yapmak( Fikir Önerisi.)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar,üniversite öğrencisiyim.Şuan kapı kapı gezip sağlık bakanlığı onaylı diş macunu satıyorum.Sınavlar olduğu için ara vermiştim.Haftaya tekrar çalışmaya başlicam ancak macun satmaktan sıkıldım.Bana başka neler önerebilirsiniz.Maliyeti çok olmayan ve satışı çok olabilecek bişeyler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Discover 125ST
    Dostum ben 11 e gidiyorum, hergün okulda su ve ice tea satıyorum 10 tl ye yakın kar yapıyorum günde ama okulun kantinine yakalanmaman lazım. Sınıfta satabilirsin diğer sınıflardada bayilikler açtım ben :D
    mete_han, MotorKafa, Sinan Er ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı olcayakgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben 11 e gidiyorum, hergün okulda su ve ice tea satıyorum 10 tl ye yakın kar yapıyorum günde ama okulun kantinine yakalanmaman lazım. Sınıfta satabilirsin diğer sınıflardada bayilikler açtım ben :D
    Kardeşim lisede olsam neysede de üniversitede dediğin şey çok gülünç olur.Zaten beni karşılamaz o dediğin benim aylık 750 TL giderim var ve bütün herşeyimi kendim karşılıyorum.Yani aylık 1000 Tl lazım.Diş macunundan ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum fakat diş macunu satanlar çok türediği için sıkıntı olmaya başladı.Başka alternatiflere yönelmek istiyorum.

ATAdamZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ledow 250 / 2013 gv 250 efi
    at biblosu sat ben alırım
    sagat, Onurhan D ve jackonbir bunu beğendiler.

Mesai saatleriiçinde satış yapıyorsan evde bulunanlar hedef kitlen olmalı. Ağırlıklı ev hanımları olacağı için hedefin onlar. Onlara yönelik onların almayı isteyeceği şeyler satmalısın. Bununla beraber tüketimi hızlı ve markette vs almak unutulan şeyler olabilir. Biraz düşünmek lazım ama benim aklıma öncelikle mikrofiber bezler cam bezleri vs geldi. Cam her kadının yumuşak göbeğidir. Ya camı çok iyi sildiğinden iz barakmadığından gireceksin ya da çok iyi toz aldığından Alımı ucuz ve iyi kar bırakabilir gibime geliyor.
    Onurhan D bunu beğendi.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    ne marka diş macunu , beyazlatıcı toz da var mı?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Kendin , bulunduğun bölge , hobin , ilgi alanın vs hakkında biraz bilgi verirsen detaylı cevap yazarım.
    Onurhan D bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    git bir oto yedek parça toptancısına durumunu anlat, sana liste versinler, parçacıları şehir içinde dolaş, sipariş al, aldığın siparişe göre de komisyonun olur, sıfır sermaye ile başlarsın, müşteri portföyün oluşur, sektörü tanırsın, bir bakmışsın maaşlı elemanı olmuşsun, altına araba vermiş ...
    Onurhan D ve Sinan Er bunu beğendiler.

Alıntı ertano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesai saatleriiçinde satış yapıyorsan evde bulunanlar hedef kitlen olmalı. Ağırlıklı ev hanımları olacağı için hedefin onlar. Onlara yönelik onların almayı isteyeceği şeyler satmalısın. Bununla beraber tüketimi hızlı ve markette vs almak unutulan şeyler olabilir. Biraz düşünmek lazım ama benim aklıma öncelikle mikrofiber bezler cam bezleri vs geldi. Cam her kadının yumuşak göbeğidir. Ya camı çok iyi sildiğinden iz barakmadığından gireceksin ya da çok iyi toz aldığından Alımı ucuz ve iyi kar bırakabilir gibime geliyor.
    Güzel fikir
    Teşekkür ederim.

Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendin , bulunduğun bölge , hobin , ilgi alanın vs hakkında biraz bilgi verirsen detaylı cevap yazarım.
    İzmir çiğlide oturuyorum.Üniversitem ikinci öğretim olduğu için kendim bölge belirleyip sabah 10:30 dan 1:30 'a kadar çalışıyorum.Hobilerim var fakat bu işle pek alakası yok
    Diş macunu satmamın sebebi topta aldığım için ucuza geliyor hem ıso 9001 belgeli,hemde marketlerde vesaire olmadığı için satabiliyorum.Ancak benim gibi gruplar halinde satış yapanlarda varmış farklı markaların vesaire o yüzden müşteri kaybediyorum başka alternatiflere yönelme amacım bu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    git bir oto yedek parça toptancısına durumunu anlat, sana liste versinler, parçacıları şehir içinde dolaş, sipariş al, aldığın siparişe göre de komisyonun olur, sıfır sermaye ile başlarsın, müşteri portföyün oluşur, sektörü tanırsın, bir bakmışsın maaşlı elemanı olmuşsun, altına araba vermiş ...
    Hiç aklımda olmayan ve aklıma gelmeyen güzel bi fikir.Teşekkür ederim.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    O diş macunu satanlar bizim eve de geldi almışlar bir tane dedim bende kullanayim nasıl birşey diye dişlerleri gerçekten beyazlatıyor ama dişlerime yeni dolgu yaptırmıştım o diş macunu ile 2 gün fırçalayınca bir ağrı hissettim bir daha hayatta kullanmam
    Onurhan D ve jackonbir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Bebelere uçan balon olabilir. Şaka yapmıyorum, her 10-15 lira verişimde içim gidiyor. Maliyeti 50 kuruş falandır kesin. Ayda 100 tane satsan, 1000-1500 lira. Günde 4-5 tane sat, tamamdır.

Ama hedefleri yüksek tutmak lazım..
    Onurhan D bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir çiğlide oturuyorum.Üniversitem ikinci öğretim olduğu için kendim bölge belirleyip sabah 10:30 dan 1:30 'a kadar çalışıyorum.Hobilerim var fakat bu işle pek alakası yok
    Diş macunu satmamın sebebi topta aldığım için ucuza geliyor hem ıso 9001 belgeli,hemde marketlerde vesaire olmadığı için satabiliyorum.Ancak benim gibi gruplar halinde satış yapanlarda varmış farklı markaların vesaire o yüzden müşteri kaybediyorum başka alternatiflere yönelme amacım bu.
    kapı kapı gezme işi eskidendi, adama hırsız-dilenci muamelesi yaparlar, sen dediğim gibi bir iş yap, zeka ve özgüvenin ile o tip iş sana çok kolay gelir, müşterileri tutturdun mu artık düzenli olarak sattıkça adamlar sana mecburen sipariş vereceklerdir, sürekli gelir gelecek demek istiyorum, her hafta aynı gün aynı sokaktakileri gezmen lazım, adamlar senin ne zaman uğradığını bilmeliler, bir şey ihtiyaç var mı diye de hepsini ziyaret etmelisin, birinin dükkanında satılmayan şeyi başkasının dükkanında satıldığını anlaman, muadil parçaları kavraman, para olayları vs, becerirsin ...

ayrıca bir toptancının değil birden çok toptancının malını pazarlayabilirsin, dünyanın malı olacak, hem de seninmiş gibi
    Onurhan D bunu beğendi.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Aliexpress den sihirli sünger sipariş edebilirsin mesela çok adetli satıyorlar baya uygun cam bezi vs o tur urunleri set halinde satarsan daha iyi gelir getirir
    Onurhan D bunu beğendi.

Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O diş macunu satanlar bizim eve de geldi almışlar bir tane dedim bende kullanayim nasıl birşey diye dişlerleri gerçekten beyazlatıyor ama dişlerime yeni dolgu yaptırmıştım o diş macunu ile 2 gün fırçalayınca bir ağrı hissettim bir daha hayatta kullanmam
    Satın aldığınız ürünün markası neydi ?
    Ben satışını yaptığım ürünü kendim de kullanıyorum memnunum açıkçası.Satış yaparken bazen sizin gibi memnun kalmayanlarda çıkıyo tabi ama memnun kalıp tekrar isteyen de oluyo.Fiyatına göre iyi bence(bana geliş fiyatına göre çok çok iyi)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapı kapı gezme işi eskidendi, adama hırsız-dilenci muamelesi yaparlar, sen dediğim gibi bir iş yap, zeka ve özgüvenin ile o tip iş sana çok kolay gelir, müşterileri tutturdun mu artık düzenli olarak sattıkça adamlar sana mecburen sipariş vereceklerdir, sürekli gelir gelecek demek istiyorum, her hafta aynı gün aynı sokaktakileri gezmen lazım, adamlar senin ne zaman uğradığını bilmeliler, bir şey ihtiyaç var mı diye de hepsini ziyaret etmelisin, birinin dükkanında satılmayan şeyi başkasının dükkanında satıldığını anlaman, muadil parçaları kavraman, para olayları vs, becerirsin ...

ayrıca bir toptancının değil birden çok toptancının malını pazarlayabilirsin, dünyanın malı olacak, hem de seninmiş gibi
    Evet bazen sorun olabiliyor ama bu işte vakti olana gerçekten iyi para var.Tabi bide dinç ve ağzını laf yapması lazım.Tipte çok önemli.Sizin dediğiniz de güzel bi alternatif evirip çevirip düşğnmek gerek.Sizde bu tür bi iş mi yapıyosunuz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bebelere uçan balon olabilir. Şaka yapmıyorum, her 10-15 lira verişimde içim gidiyor. Maliyeti 50 kuruş falandır kesin. Ayda 100 tane satsan, 1000-1500 lira. Günde 4-5 tane sat, tamamdır.

Ama hedefleri yüksek tutmak lazım..
    Sokakta satış işi sıkıntı.Satış adedinin çok olabileceği yerlerde aynı işi yapanlarla papaz olmakta var.Bu tür işlerde bölgeleri hep sahipleniyolar çünkü.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Ebaydan telefon jelatini ve telefon kabi alabilirsin tanesi 1 liraya falan geliyo yaninda bi cantayla yine kapi kapi gezerek gunde 20 tane satsan hepsini 5 liradan varsayarsak 100 lira yapar, 80 lira temiz
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Diş fırçası diyorum.
    Onurhan D bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sevgililerin bol olduğu yerlerde çiçek sat. Bazı kızlar çok hevesli böyle çiçekçi gördüğü yerde hemen gül aldırmayı. 50 lira desen de adam verecek mecbur
    Onurhan D bunu beğendi.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    telefon aksesuarları çok tüketiliyor. bir toptancı ile görüş bir sırt çantasına power bank batarya şarj cihazı usb kablo cam jelatin vs gibi ürünler yerleştirip satabilirsin. fiyatlar uygunsa cok iyi satılıyor. özelliklede telefon kılıfları herkesin ihtiyacı olan ve gözünü boyacak seylere odaklan
    Onurhan D bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selfie (Özçekim) Çubuğu
    Onurhan D bunu beğendi.

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    özguveninden ve gayretinden dolayi once tebrik yaparim
    ne kadar mantikli bilmiyorum ama sicak su torbasi belki olabilir, malum kis evinde olmayan adam oh mis sicacik falan olur yatarken yaparim bide malum kadinlarin ozel gunlerinde vazgecilmezi, olmayan vardir diye dusunuyorum, kislik sicak tutmaya yonelik pratik bi giyim seysi olabilir corap haric.
    baska dusundum bulamadim bulursam tekrar yazarim
    Onurhan D bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)