Arkadaslar iyi surusler. 23 martta a2 ehliyete yazildim daha bu pazartesi gunu teorik derslerim basladi 1 hazirandada direksiyon dersin baslayacak dediler pekiala gunler gecti bugun sabah aradilar ve direksiyon dersimin olmadigini 27 haziranda sinava girecegimi soylediler. Belki motor surmeyi hic mi hic bilmiyorum arkadasim? Belki merak var icimde? Neyseki biliyorum o konuda icim rahat ama 600tl kolay kazanilan bi para degil ogrenciye gore. Arastirdim ettim -147- MEB sikayet hattini buldum aradim sordum 12 saat zorunlu ders vermek zorunda size surucu kursu.
Halihazirda secimlerede kalmis 1 hafta hemen sorusturma actilar kod verdiler 3 gun icinde bana mesaj gelecekmis.
Bu konuyu yasayan bir cok arkadasimiz var gordum ki amacim surucu kurslari aldigi paranin hakkini versin. Pendikte oturuyorum en bilindik surucu kursu zaten adini vermiyorum oturanlar bilir. Ogrenmek isteyenede ozelden yazarim. ( tavsiyem yeni kaydolan arkadaslarda direksiyon dersi olup olmadigini sorsun Turkiyede bircok yer vermiyormus)

Saygilarimla. Tekeriniz duz bassin