Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Camaro Hızlı gece sürüşü çift gopro

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam herkese çekim bana aittir , çekim sırasında 2 GoPro kullandık

ilk sahnede GoPro Hero 4 silver vardır

Devamındaki sahneler Hero 3 Black Plus ile çekilmiştir.

fikrinizi alim nasıl olmuş ?

Carbondioxid, Thracian ve Mitoqondri bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Keyifli bir " time lapse " olmuş , astronomik detay olaydı daha hoş olurdu, gerçi ışık kirliliği şehiriçinde mümkündeğil.

(Mesela 1979 camaro simsiyah, cilalı ön kaportada, hafif şehirden uzak, konumlandırma Ay kaporta üzerinde ve gökte aynı anda kaymakta gibi, ne hayal mikermişim bende behh.)
    mahyo bunu beğendi.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli bir " time lapse " olmuş , astronomik detay olaydı daha hoş olurdu, gerçi ışık kirliliği şehiriçinde mümkündeğil.

(Mesela 1979 camaro simsiyah, cilalı ön kaportada, hafif şehirden uzak, konumlandırma Ay kaporta üzerinde ve gökte aynı anda kaymakta gibi, ne hayal mikermişim bende behh.)
    Teşekkür ederim , evet dedinz cekım de cok guzel olabılır. Fazla bulutun da olmaası da cekımı bıraz engeledı ilk sahnede

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çekimler çok güzel olmuş,müzik uyumlu olmuş.Her videoda giderek kendinizi geliştiriyorsunuz.Tek dikkatimi çeken ayrıntı Camaro'nun konsolunda sağdaki kitapçık tarzı şey ve yine iç çekimde bir ara telefonun ışığı ve yol kamerasını ışığı biraz göze batıyor.

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekimler çok güzel olmuş,müzik uyumlu olmuş.Her videoda giderek kendinizi geliştiriyorsunuz.Tek dikkatimi çeken ayrıntı Camaro'nun konsolunda sağdaki kitapçık tarzı şey ve yine iç çekimde bir ara telefonun ışığı ve yol kamerasını ışığı biraz göze batıyor.
    Çok teşekkür ederim , evet tespitiniz doğru kitapcığı bende cekim sonrası montajlarken fark etim arabanın camına yansıdını.Çekim sırasında gözden kaçmış orası

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    gaza geldim bende gün batımı timelapse yapacam

Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaza geldim bende gün batımı timelapse yapacam
    Hahaha kolay gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)