Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeter artik biktik kaziklanmaktan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HD VS KTM
    Firmalar olmus kurumsal dolandirici. Gecen sene kapimiza adamlar gelip her seyinizi biz ustleniyoruz sizi fibere gecirelim 59 tl fatura verin dediler iyi dedik gectik. Fatura son odemesi bir gun gecince interneti kestiler. Ustune 10 tl her ay acma kapama parasi aldilar. Biz kiraciyiz kardesim tasiniyorum nakler diye superonlinei aradim allah belalarini versin. Fatura 75 tl olur arti ucret aliriz cunku biz kurumsal firmayiz hatalarimizi size yukleri kafasindalar. Fiber internet altaypisi yokmus tasincagimix yerde. E kardesim benim sucum ne diyorum telefondaki robot edilmis kadin dedigim gibi efendim bu konuda bi sey yapamiyoruz. Yapacaginiz kampanyaya da size de lanet olsun dedim eski evimde biraktim yeni tasinacaklara dedim bi yil kaldi tepe tepe kullanin odersiniz fiberi.

Ttnetden kazigin buyugunu yedim superonline da bana lutfen bi adam gibi internet+tv veren firma onerin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yakalamasın öper devletten destekli kapitalistler. İnternetide tv ye de kaldır at. Öyle boş zamanın çıkar evde şaşarsın. Bana sen niye kullanıyorsun diyeceksin işteyim şu an

Motosikleti
    henüz yok
    selamlar. ben bahsettiğiniz firmaların herhangi birinde çalışıyorum. tabiki burda size karşı çalıştığım kurumu savunmak gibi bir niyetim yok. ama abonelik alırken size kampanya koşulları hakkında bilgi veriliyor belki yeterli belki yetersiz. bu konu tartışılır. bilmem kaç sene taahhüt alınıyor ki belirtilen süre içerisinde iptal ederseniz ceza!(o zamana kadar indirimli verilen hizmetin başlangıç ve iptal tarihleri arasındaki döneme ait normal fiyat üzerinden hesaplanarak indirimlerin tahsil edilmesi) uygulanabilmesi için. benim herkese tavsiyem: telefon internet aboneliklerinde ihtiyacınızı net bir şekilde belirlemelisiniz ve size uygun tarifeyi seçmek için araştırmayı kendiniz yapmalısınız. bu firmalarda bile sıkıntı yaşadıysanız daha kötü tecrübeler sizi bekliyor olabilir. bu cevabı yukarıdaki ismi geçen firmaları savunduğumdan dolayı yazmadım... iyi günler herkese.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Kablolu TV hattı varsa Uydu net + Teledünya hem ucuz hem muazzam kalite

Edit: TT Net'in ben internet kablosuna ******
    brds bunu beğendi.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Sözleşme bitmeden yaparsanız ceza var taşıma işlemi olacaksa aynı şekilde devam etmeniz için aynı standartlarda yere geçmeniz gerek her türlü kazık hazır interneti iptal et ceza öde diğer aboneliğe geç abone ücreti öde ohh TTNET i hayatta evime sokmam artık ilk 3ay ücretsiz dediler 180 tl borcu ile 210tl fatura kestiler 1ay boyunca power yandığı için açamadığım net için kota aşımı diyerek 40tl olan fatura ya 65tl istediler abone olurken 29tl denilen fiyat çıktı 40tl ye gittim süperonline almaya sınırsız mi kardeşim evet aylık indirme kotasi nedir 50gb ödeyeceğim para sabit 59tl 6ay oldu alalı hep 59 geliyor TTNET gibi saçma sapan para artışı yok !!

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    d smart +sınırsız internet kullanıyorum 3 senedir fatura 59 tl sabit geliyor her ay .

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Uydunet,4 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok. 10 megabit internet ve Hd yayın tv için 60 küsür lira veriyorum.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kablo tv olaydı iyi olurdu net geo izlerdin hiç olmassa

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

Konu dışı ama D Smartta Discovery Channel , Net Geo Channel yayınları veriliyormu ?

temurlenk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf 250
    en iyisi uydunet -teledünya- imkan varsa eğer

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Bende başaksehirde kullanıyordum 20 bin mgbt den bagcılara taşındım alt yapı yokmuş. kurtulana kadar akla karayı seçtik. TTnettende kurtuldum komşu ile ortaklaşa kullanıyoruz
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    HD VS KTM
    Genelde uydunet kullaniliyor saniriim. Hangi paketten kullaniliyor kac tl fatura geliyor aydinlatirsaniz sevinirim.

Om3R FiLiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha yok...
    alt yapı varsa uydunet kullanın 20 mgbps internet teledünya üst paket hd yayın 50 tl aylık gerçi kampanyaya göre 3 5 değişir geçen sene kaydoldum ben

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben uydunetten memnun değildim bıraktım şuan http://www.vifinet.com/ tavsiye ederim fakat manisa içi hizmet veriyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)