Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Forum Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Alıntı Egeknn adlı üyeden alıntı
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: Egeknn **************
    Forumda açılan konular Forum un kalitesi amacı ve içeriğine uygun olmalıdır.. !!!!
    Yönetici arkadaş yukarıdaki gerekçeyle "Fenerbahçe-Beşiktaş" konu başlığını kilitlemiş. Ben yanlışlıkla "moto sohbet" kısmına yazmıştım ve taşınmasının uygun olduğunu da eklemiştim. Yukarıdaki açıklamanın başına göre "konu başlığına" taşınmalıydı. Fakat yönetici arkadaş "forumun kalitesi amacı ve içeriğine .. " şeklinde bir açıklamayla başlığı kitlemiş.

Futbol muhabbeti yapmak kalitesizlik değildir arkadaşlar. Her düzeyden her meslekten insanlar futbol muhabbeti yapar. Eğitimi ve görgü seviyesi yeteri kadar üst düzey olan insanlar küfür kullanmadan TAKILMAYI tercih eder. Bu da hayatın rengidir, eğlencesidir. Ben o başlıktaki tüm yazılanları okudum ve küfür görmedim. Zaten böyle bir şey olursa o mesajın silinmesi lazım.

Sonuçta bu başlığın niçin konu başlığına taşınmadığını ve kilitlenlediğini açıklayabilirseniz iyi olur.
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bu forumda ne zaman futbol muhabbeti yapılsa işler çığırından çıkar.

Klavye başında insanlar birbirlerini kıracak yazıları rahatça yazabiliyorlar.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Akira senin üyelik tarihin 09.01.2006
    benimki ise 11.06.2005 yani senden çok daha eski bir üyeyim ve forumda nasıl muhabbetlerin döndüğünü gayet iyi biliyorum.

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Yaa dostum motor gibi ortak takımımız varken neden ayrı gurup düşüncesini taşıyan konuları açalım ki
    ben fenerbahçeliyim ama galatasaraylı motor tutkunu arkadaşlarımız bu konuda kırgın ve alıngan olabilir neden birbirimizi üzelim ki
    bu tür tartışma ve takılmalar için msn ler var sevdiğin ve kaldıracak arkadaşlarına buradan şamata yapıla bilir
    fenerbahçe yenilmiş olsaydı da galatasaraylı bir arkadaş böylebir topic açsaydı hoşuma gitmezdi
    Biz rüzgar adamıyız ve güzel bir ayileyiz hepinizi kardeşim gibi seviyorum mutlu kalın
    KAMP ADAMLARI

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bunda kızacak birşey yok.

O zaman sende bu forumda daha öncede futbol ile ilgili başlıkların defalarca kilitlenmiş olduğunu, hatta başlığı açanların 1 hafta banlandığını seninde bilmen gerekir.

Kaldı ki moderatörlere olan sinirini bender çıkarmanada gerek yok. Birazdan birisi bir açıklama yapar

Bu meselenin ne üyelik tarihiyle ne atılan mesaj sayısı ne de yaşla hiçbir alakası yok. Evet üyeliğim daha yeni olabilir ama bu ve bunun gibi forumları tahmin ettiğinden daha uzun süredir. Tribünlerden takip ediyordum.

Hepimizin asgari müştereği motosiklet. Fazlasına ihtiyacımız yok
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    dostdark kardeşime katılıyorum,gaffar kardeş burda kıdem olayı yok ben senden önce üye oldum falan,bu tür muhabbetler insanları üzer,burası motosiklet sitesi
    motordan farklı konulara girildiği ana iş çığırından çıkıyor.Bende karşıyım motor harici fanatikliği olan taraflılığı olan,( bu futbolda olur siyasette)konulara mümkün olduğu kadar girmeyelim.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Yahu bu forumların en gıcık tarafı da bu işte. Sen bir şey yazarsın. Biri çıkar ordan alakasız bir şey der. Sen onun alakasız olduğunu anlatmaya çalışırsın başkaları girer araya senin bu açıklamalarını yorumlar vb. kısır döngüye girer kalırsın. Şimdi ben sabırla açıklamamı yapayım.

1 - Burası "KONU DIŞI" bölümü. Burda motor harici muhabbet yapılıyor. Amacı bu zaten. Motor muhabbetinin dışında bir şey konuşmak istemeyen buraya girmesin buranın haricinde sadece motorla ilgili olan tonlarca bölüm var sitede.
    2 - Ben kıdemden bahsetmedim. Muhabbetleri bildiğimden bahsettim. Daha uzun süredir takip ediyor olmam bunu gösterir.
    3 - Çoğu zaman iyi dostlukları karşıtlıklar/kavgalar doğurur. Ben de küfür eden yarım akıllı başka takım taraftarlarını sevmem ama akıllı inceden dokunduran galatasaray taraftarını bile severim.(Çok sevdiğim tonlarca GS.li var) Bir kere şunu aklınızdan çıkarmayın. Hiçbir takımın taraftarı düşman değildir. (Neyse bu konuda kitap da yazılabilir) kısaca bizim gibi düşünmeyen insanların bizim gelişmemizdeki faydası bizim gibi düşünenlerden çok daha fazladır. Bu espiri amaçlı bir takım taraftarlığı da olabilir. Başka bir konuda.

4 - Ben o konuda ve yazılanlarda kilitlenmeyi gerektirecek bir yazı göremedim. Benim kaçırdığım bir şey varsa bilmek isterim. Ha bu arada konu başlığını ben açtığım için merak etmiyorum bunu. Sevgili EgeKann'ın bu konuda beni aydınlatacağını umut ediyorum.

Umarım herkesi cevaplamışımdır

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Evet evet şampiyon Fenerbahçe eheh

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler