Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Digiturkün telefon tacizi

Motovento
    REKLAM ALANI
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Arkadaşlar bundan 5 sene önce digiturk abonesiydim. Baktım her yirmi günde bir uydu alıcısı değişiyor, kumandalar değişiyor bir süre sonra teknisyenlerle kanka kıvamına bile geldik. Daha sonra İptal ettik. Bir sene öncesine kadar digiturkün otomatik kayıtı telefonumu haftada bir aramaya başladı. Önceleri ilgilenmedim fakat gece yarısı bile aranıyordum. Sabah uyandırılıyor, telefonuma sesli mesajlar bırakılıyor. ( Geri dönüp arayınca ve ses mesajıyla karşılaşınca o anki enayi hissi gibisi yok baktım sonu yok aradım dedim ki beni bir daha sakın aramayın. Reklamlarınızı istemiyorum, sürekli rahatsız ediyorsunuz.

Tamam efendim genelmüdürlüğe kaydınızı oluşturuyorum dedi adam. Buraya kadar herşey güzel, bir daha rahatsız edilmedim.
    Taa ki geçen haftaya kadar, şimdi az önce yine aradılar. 0216 lı bir numara. Çok sinirlendim. Aradım digiturkü, operatöre dedim ki " Şikayetimi size yapabilirmiyim? " "Buyrun" dedi.
    "Bunun için genelmüdürlükte kayıt oluşturdunuz ve beni tekrar rahatsız ediyorsunuz. Sürekli arayıp taciz ediyorsunuz. Telefonum kapalı olduğunda bile sesli mesaj bırakıyorsunuz geri arama yaptığımda digiturkün reklamı çıkıyor. Telefon faturasıda bana giriyor. Yaptığınız terbiyesizlik, haklarıma saygısızlık, büyük bir ayıp. Bir daha beni ararsanız sizi dava edeceğim. Çok ciddiyim, dava edeceğim sizi. Bu ne kardeşim ya?" dedim.

Operatörde tamam efendim kaydınızı hemen oluşturuyorum dedi. Oradaki ve benzer yerlerde çalışan insanların benim gibi insanları dinlemesi gerçekten çok üzücü sadece buna üzülüyorum.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bana günde 3-5 tane mesaj bir iki kere de arama geliyor. bunların yasak olması lazım ama her konuda olduğu gibi bu konuda da aşırı özgürüz allah bu şirketlerin belasını versin demiyorum çünkü orada sizi bizi arayanlar da yine sizin bizim gibi insanlar. allah belamızı versin diyorum o yüzden
    cousinecruis bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    internetten araştırdığım kadarıyla ne kadar digitürk telefon nosu varsa engelledim hepsini. Tavsiye ederim
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Android telefonumun gözünü seveyim, bütün numaraları karalistede, ne mesaj geliyor, ne arama bu sayede.

Digiturk berbat ötesi bir firma, tüketici haklarının sağlam korunduğu bir ülkede böyle bir firma ayakta kalamaz. 7 ay önce icra davası açtım, hala hiçbir işlem yok. Böyle bir adalet sistemi varken, her türlü tacizi yaparlar.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Android telefonumun gözünü seveyim, bütün numaraları karalistede, ne mesaj geliyor, ne arama bu sayede.

Digiturk berbat ötesi bir firma, tüketici haklarının sağlam korunduğu bir ülkede böyle bir firma ayakta kalamaz. 7 ay önce icra davası açtım, hala hiçbir işlem yok. Böyle bir adalet sistemi varken, her türlü tacizi yaparlar.
    Ayakta kalamasa,batsa ne olacak,petrol şeyhi el-Karamehmet için sıkıntı tınne.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    digitürk kadar rezil bir kuruluş görmedim 2 sene önce 2 yıllık sözleşmeyle eve bağllattık kurulum anten ve alıcı parası yoktu apartmanda ortak anteni olduğundan anten takmadılar ve borçları olduğunu başka yere taşınınca ücretsi takacaklarını söylediler fakat bu yıl evden taşınınca yeni eve takmak için anten için 85 tl istediler kavga gürültü 35 tlye zor anlaştık

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kardeşim Bende TTNET kullanırken çok ciddi bir şekilde rahatsız ediliyordum
    Başta Smile olmak üzere smile,D-smart,Biri,Uydunet ve hatırlayamadığım bir kaçı yav arkadaş gece gündüz arıyorlar vay efendim gelin ADSL Hattınızı taşıyalım bizde şıu kampanya var bu var zart var zurt var,Her seferindede diyorum ki bak güzel kardeşim benim 2 yıl sözleşmem var ve sözleşme bitince İnternetimi kapatmayı düşünüyorum ve hala arıyorlar hadi diğerlerine bunu 3,5 kez söyledikden sonra aramayı kestiklerde O Smile varya Smile illallah ettirdi aramayın diyom etmeyin diyom,defalarca babam defalarca ben kızdım hatta bi ara hakaret ettim bildiğiniz yok gene arıyorlar utanmada yok bu insanlarda bi satış yapacam prim alacam diye küfür yiyorlar
    Neyse Geçtim Super Online na bu şirket alman şirketmiş devlet haricinde hiç bir kuruma kullanıcı bilgisi vermiyorlar 4,5 ay oldu daha 1 telefon gelmedi Hatttınızı taşıyalım diye

Not Yanında 1 yıllık Digiturk Abonesi oldum hiç Memnun değilim bi kanal 24 de diğer kanal 800de yerde değiştiremiyorsun,Sürekli tarife yükseltmek için arıyorlar , Kurulum ücreti alınmayacak dendi 30 tl alındı ve üstelik bizim eski avrupa çanağına bağlamışlar kendi alıcılarını sözleşme biterken onu alırlarsa adamların Topuklarına sıkmayı düşnüyorum
    Sado

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)