Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

modlar ayıp oluyor ama =@

Motovento
    REKLAM ALANI
    amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    yok yani bi iyilik damarımız var duramıyoruz sorduğu sorulara cevap veremeden duramıyoruz. sinirleniyoruz sonrada neden yaptıkdiye. insanı şizofreniye itiyor bu çocuklar. yeni nesil işte...
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuk kim yav??
    Baş Harfi beypazarı06
    Sado

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Mod arkadaşlar bu konu kesinlikle eğlence amaçlı olup ciddi değildir lütfen alınmayın.
    Sizin işiniz çok zor zaten (bu laf olmazsa olmaz :p)

bu konuyu şuan ismi tahmin edilen kişi için değil aynı konu ve başlıkları yüzlerce defa açan saçma sapan yorumlar yapan arkadaşlara ithaf ediyorum
    Bizler sizin sayenizde varız. Sinirlerimizi öyle zıplatıyorsunuz ki bu bize yaşama ve şu denyoya cevap vermeden ölenin... İsteği olarak dönüyor
    Bu sayede 145 yaşına kadar yaşama ihtimali olan forum üyeleri var :-)

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya tamamda arasıra gülmek lazım her girdiğimde ciddi olarak bakıp bilgi alma ve verme olaylarının dışında gülmekte lazım 45 gündür manevi sebeplerden moral sıfırın altında beypazarlının konuları okudukça gülmekten gözümden yaş geliyor keyfim yerine geldi

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mod arkadaşlar bu konu kesinlikle eğlence amaçlı olup ciddi değildir lütfen alınmayın.
    Sizin işiniz çok zor zaten (bu laf olmazsa olmaz :p)

bu konuyu şuan ismi tahmin edilen kişi için değil aynı konu ve başlıkları yüzlerce defa açan saçma sapan yorumlar yapan arkadaşlara ithaf ediyorum
    Bizler sizin sayenizde varız. Sinirlerimizi öyle zıplatıyorsunuz ki bu bize yaşama ve şu denyoya cevap vermeden ölenin... İsteği olarak dönüyor
    Bu sayede 145 yaşına kadar yaşama ihtimali olan forum üyeleri var :-)
    Allahına kurban Daha geçen hafta bak 10 larca değil 100lerce değil 1000 lerce tekrar tekrar açılmış Konuyu forumdaki Eski üyeler açıncada İnsanı Kalbinden vuruyorlar
    Geçen günden de 1 yıllık Üyenin biri Cbf150 ile 110 Km geçemiyorum değince (Sanki Cbf ile 300le Gidecek ) Oradada senin bu yazdığın cevabın aynısını yazdım zaten kendisine
    Hadi Tamam Diyelim O fazla foruma girmiyor Yada araştırmamış
    Ya 3,4 senelik Üyeler bile Yapıyor bu hataları
    Sado

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Çok kafaya takmayın dostlar...
    Yazılan konu veya sorulan sual ciddi anlam içeriyorsa, edeble cevap verilir veya konu görmezden gelinir...
    Benim bakış açımı açıklamam gerekirse; biliyorsunuz ülkemiz motosiklet konusunda özelliklede düşük cc ' de kısır. Durum ve vaziyet böyle olunca
    konuşulan konular, açılan başlıklar ve verilen arızalar aynı oluyor. En önemliside zaten millet olarak tembel olduğumuz için araştırmak bize zor geliyor.
    Aynı başlıkların açılması bu durumda kaçınılmaz oluyor. Şimdi empati yapıyor ve modların yerine kendimi koyuyorum, acaba ne yapabilirim ?
    Yada biz ne yapabilirz ? Bunu tartışsak daha iyi olur.. Ör; cevap vermeme hakkımı kullanabilirim. Bazen ''en iyi cevap susmaktır'' deyimini bu açılan başlıklar
    altında uygulayabiliriz.. Saygılar..

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Moto Sohbet bölümüne bir kaç başlık sabitlenebilir.
    Konu içerikleri oldukça kısa, açıklayıcı ve kesin dille yazılmalı

0-) Başlangıç motoru nedir yazısı yazılabilir içinde en başa yada sona AEA'ın başlangıç motoru videosu koyulabilir.
    1-) 18 yaşından küçüksen bu konuyu oku diye bir başlık açılıp; "7 şayındayım( daha yeni okuma yazma öğrendim yazamıyorum bile) 1000cc olmaz ama 600cc hangi motoru alsam" başlıklarını açmaması istenebilir.
    2-) çok üşengeç kişiler için forumdaki kıyaslama öneri linkleri biryere toplanabilir.

50cc 150cc arası comuter motorlar.
    scooterlar.
    linkler
    linkler
    linkler
    linkler

başlangıç supersport racing motor kıyaslamaları
    linkler
    linkler
    linkler
    linkler

Şu yukarıdaki başlıklardan bi kurtulsak kesin marsa insanlı insansız maymunlu hatta konulu uydu bile göndeririz

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UNdocab, eğer bunu gerçekten bizim yaptığımızı düşünüyorsan çok komik,şaka yapıyorsan hiç komik değil =E

----------

Arkadaşlar,kimse bu tarz başlıkların yorum yapılması sayesinde ilerlediğini,anasayfada kaldığını düşünmüyor mu peki?
    Ortada mantıklı olmayan bir içerik söz konusu ise bunu yorum yaparak ciddiye almak,konunun güncel kalmasını sağlamak yerine kayıtsız kalıp görmezden gelmenin hem o konunun ilerlemesini engelleyeceği hemde o üyenin başlık açma şevkinin kırılacağı gerçeğini neden anlatamıyoruz bir türlü bende bunu anlamıyorum.
    O konuları açanda hata var da,o konulara defalarca üst üste mesaj yazıp güncel kalmasını ana sayfadan düşmemesini ve o üyede tekrar başlık açma isteğinin oluşmasını sağlayanda hiç mi hata yok?
    Kurallar belli,biz bu kurallar çerçevesinde bir hata söz konusu olunca zaten yaptırım uyguluyoruz.Sizde yazılarından hoşlanmadığınız üyenin mesajını engelleyerek onun mesajlarını görmeyebilir,cevap atmayarak konularının ilerlememesini sağlayabilir bize yardımcı olabilirsiniz.
    moderatör arkadaşa % 100 katılıyorum
    hem şikayet edip hemde yorum yaparak ilgi göstererek yüceltiyorsunuz o kişi(ler)i madem uyuz oluyorsunuz yol verin gitsin kimse cvp yazmasın ana sayfadan düşmesi 1 gün bile sürmez

bunun yanında paylaşılan bazı gezi topiklerine ve çalışmalara veya citti sorulmuş sorulara da hiçbirinizin yazdığı ettiği yok.

örn benim paylaştığım hemen her gezi yazısına 300 kişi bakıyor ama beyenen veya yorum yapan kişi bir elin parmaklarını geçmiyor.beyenmek,yorum yapmak o kişiyi onure etmektir ve şevkini arttırır ben bu yüzden sitede paylaşılan hemen her topiğe tecrübemin yettiğince ,elimden geldiğince ilgili olduğumu belli ediyorum.özellikle gezi yazılarında

ama bakıyorum alakasız konu açanların topikleri sayenizde patlama yapıyor.hem buna sebep olup hemde şikayet etmek saçma geliyor doğrusu
    UNdocab, Tuncer Sezen, TanImsIz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SİBİEF150 ŞAKA LA ŞAKA MONDİAL 125
    ölenin arkasından konuşmak günahtır beyler etmeyin eylemeyin

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    speed_dream ; Gezi konusunda söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Dost bir forumda, (enduro kluplerinden biri diyelim) açılan gezi raporuna 50 kişi bakmış ise yorum sayısı 100 den fazla oluyor.. Herkesin bu kadar aktif olduğu bir forumda, insan her açtığı başlığı zevkle ve devamı gelecek şekilde açıyor... Emeğe saygı göstermekte gercekten yetersiziz.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Görkemim siteyle eskisi kadar alakalı olmadığınız belkide bıktığınız için bu tarz angarya tipleri farketmiyorsunuz bile...insanın aklına böyle şizofren düşünceler geebiliyor...aga kurallar mı mt nin kalitesimi hangisi daha öncelilkli...bazen görevini yaptığını sandığın an mt ye zarar verdiğinin farkına bile varmıyorsunuz...tamamen sizlerin artık bu modlukdan soğumanız söz konusu...taze kan lazım...tamam sen sonsuza kadar mod kal ama yeni birileri gelsin..erhan skulunda umrunda olduğunu sanmıyorum ya neyse...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,kimse bu tarz başlıkların yorum yapılması sayesinde ilerlediğini,anasayfada kaldığını düşünmüyor mu peki?
    Ortada mantıklı olmayan bir içerik söz konusu ise bunu yorum yaparak ciddiye almak,konunun güncel kalmasını sağlamak yerine kayıtsız kalıp görmezden gelmenin hem o konunun ilerlemesini engelleyeceği hemde o üyenin başlık açma şevkinin kırılacağı gerçeğini neden anlatamıyoruz bir türlü bende bunu anlamıyorum.
    O konuları açanda hata var da,o konulara defalarca üst üste mesaj yazıp güncel kalmasını ana sayfadan düşmemesini ve o üyede tekrar başlık açma isteğinin oluşmasını sağlayanda hiç mi hata yok?
    Kurallar belli,biz bu kurallar çerçevesinde bir hata söz konusu olunca zaten yaptırım uyguluyoruz.Sizde yazılarından hoşlanmadığınız üyenin mesajını engelleyerek onun mesajlarını görmeyebilir,cevap atmayarak konularının ilerlememesini sağlayabilir bize yardımcı olabilirsiniz.
    ben bu yazıdan moderatörlerin herşeyin kendilerine bırakılmaması ve kullanıcıların biraz da otokontrole önem vermeleri gerektiğini düşündüğünü anladım. Diğer iki moderatör de benzer şeyler yazdığına göre ben de şöyle bir soru sorabilir miyim? Sizinle aynı düşünceyi paylaşmakla birlikte bir çok "gerekli", "konusundan sapan", "geyik" vs başlığın da kapatılmak yerine kendi haline bırakılması sağlanamaz mı?
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görkemim siteyle eskisi kadar alakalı olmadığınız belkide bıktığınız için bu tarz angarya tipleri farketmiyorsunuz bile...insanın aklına böyle şizofren düşünceler geebiliyor...aga kurallar mı mt nin kalitesimi hangisi daha öncelilkli...bazen görevini yaptığını sandığın an mt ye zarar verdiğinin farkına bile varmıyorsunuz...tamamen sizlerin artık bu modlukdan soğumanız söz konusu...taze kan lazım...tamam sen sonsuza kadar mod kal ama yeni birileri gelsin..erhan skulunda umrunda olduğunu sanmıyorum ya neyse...

artık senin mod olma zamanın gelmiştir panterim

ramizan83 bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı PENDİKSPORCA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ölenin arkasından konuşmak günahtır beyler etmeyin eylemeyin
    Dün gece avatar resminin üzerinde Beypazarı yazan soda şişesi vardı
    Mikuni bunu beğendi.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    yaşını kültürünü almış adamlarsınız, forum kültürü her yerde böyledir, düzelmez bu işler, öğrenin artık. 10 senedir çeşitli forumlarda yazıyorum, çok haksızlığıa uğradım, hakkımı aradım, bağırdım çağırdım. hiçbir faydasını göremeyince olayları akışına bıraktım düzeldi. artık hiçbir şeyi kafama takmıyorum, böylece çok rahatım. size de tavsiye ederim.

tecrübeli biri olarak nasihat vereyim; moderasyonla uğraşmayın, sonuç alamazsınız. hatta başkasını şikayet bile etmeyin. bütün olay psikolojik ve kafada bitiyor.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    babu vardı bi aralar.
    benim favorim oydu.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...aza-yaptk.html

bide yolda orta sehpası yerinden çıkıp kafasına arkadan çarpan üye vardı.
    o da fena değildi.

aha buldum efsane üyeyi;

kartezyenx

http://www.motosiklet.net/forum/tebr...e-oynadim.html
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi o eleman çıktı aptal saptal şeyler yazdı rahatsız oldu herkes dalga geçti ama gün geliyor bilmedigi icin adam gibi adamlar güzel güzel soru yazıyor ona da gidip sen motora binme, sen şunu yap aha maha diye dalga geçiliyor. Hani elitligin, kalitenin tepesindeymişiz de bir bu beypazarı düşürdü yani.
    Gorkem'e katıldıgım nokta yorum yapmayın, cevap vermeyin boylece azalırlar ama ote yandan da konu açmanın bir sınırı olmalı misal kendini tanıtma başlıgı açma hakkı olsun anca o konuya açabilsin daha sonra belki 1 hafta sonra açmaya başlasın. Eger ki acil sorusu varsa da mod.lara başvurabilir onlar zaten yardım eder, ya da özel mesaj atar gerekli kişiye.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş banlıydık , uzun süre forumdan uzaktık , ne hale gelmiş forum.Foruma giriyorum , sanki çin malı motorları tamir eden servisteyim gibi hisse kapılıyorum.Hani çin servisine girince kafan allak bullak olur , çeşit çeşit markalar , çeşit çeşit parçalar , darmadağınık ortam , hiçbir düzen yok.Bu forum da git gide o hale geliyor.Hala daha 150 cc mondialimi nasıl 200 cc yaparım diye kpnu açanlar var.
    bu forum artık çin malı motorların arızalarının paylaşıldığı, çözüm önerilerinin sorulduğu çöplüğe döndü. forum değil çin malı motosiklet servisi sanki.
    hercul3367 bunu beğendi.

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)