Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

farklı tür bi kaza yaptım 18 saat gözlem altında azraille kör ebe oynadım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    yozgattan yola çıktım 30 km lik sorguna sorguna 5 km kala 80 km hızla giderken gaipten bir balyoz indi beynime sanki beynmim çıkacak gibi oldu yoldaki işciler taş attı desem taş değil 2 ekmek büyüklüğünde bi kaya olmalıydı böle bişeyi işciler atamazdı bir kamyondan düşüp kafama çarptı kaya demeye kalmadı ikinci darbeyi yedim beynime zate iki darbe arası 2 saniye uzunca anlattıma bakmayın 2. kattan iki ekmek büyüklüğünde bi kaya sanki kafama düştü feleğimi şaşırdım ıssız yollda beynime inen iki darbeyi göremedim bile salağa döndüm durdum kafamdan oluk oluk kan akıyodu sersemlemiştim darbeyi yiyince beynim çıkmaya geldi küşükken bi çocuk yarım ekmek kadar taşı kafama çaldıda kıyaslıyorum bu küçükken olan olaydan 5 kat daha sertti o olay vız kalır neyse durdum ki ne göreyim benim motorun orta sehba (yan değil orta ayaklığın tamamı) demirleri biraz kalın ucundada yere gelen kızmı yumurta gibi topuz şeklinde benimki öle sizinkini bilmem bir ucundan çıkmıştı kopmasın tekere dolanmasındiye 1 metrelik iple arkaya bağlamıştım diğer ucuda kopmuş ipe bağlı olduğundan kopunca kurtulamamış pat pat arkadan beynime beynime 80 le giderken darbeler indirdi kanlar içinde sorgun devlet hastanesine ulaştım rontgen çektik çatlak yok kafam kocaman ve sağlam tomografiiye param yetmedi aslında tomografi şart müthiş bir ağrı var ilk 6 saat uyumak yasak dedi doktor 2, altı saattede gece olur uyuyacak olursan 1 saat uyu 1 saat uyanık kal dedi beyin zede aldıysa yada beyin kanaması olursa miden bulanır başın döner kusa kusarsın dedi bu belirtiler olursa acilen acile gel dedi gözetim altında 18 saat geçirdim kanama filan geçirmedim aslında 24 saat geçmeden kesin bişe sölenmez hayati tehlike geçti denemez ama ilk 12 saat çok önemli şu an 22 saat oldu sanırım tehlikeyi atlattım bulantı filan olmadı kask olsaydı o demir topuz beynime değil kaska çarpardı ucuz atlattım hemde çok ucuz

yazının düzenlenmiş şekli
    arkadaşlar tahmini seksenle giderken kafama bir darbe aldım.En az 2 bilemedin 1 ekmek büyüklüğünde kaya çarptığını zannettim.Bir kamyon kasaından düşmüş olmalı ama etrafta kamyon filan yok derken 2. darbe durana kadar ya 2 ya 3 darbe aldım.Orta sehbayı bir yanı kırık olduğu için 1 metrelik iple arkaya bağlamıştım sehba tamamen kopmuş iple balı olduğundan sehba kurtulamamış arkadan bana son sürat pat pat pat diye vuran sehba imiş kanlar içinde hastaneyi boyladım 18 saat gözetim altında kaldım beyin kanaması riskine karşı sabaha kadar uyanık kaldım ve kurtuldum allaha şükür darbeler çok sertti 1 ekmek büyüklüğünden fazla bir kayanın kafanıza çarptığını düşünün okadar sertti feleğimi şaşırdım habersiz inen darbelerle kask olsa bişey olmıyacaktı kask yoktu.Allahtan motor üstünde bayılmadım gerçi 50 ile giderken buzda kayıp takla attım gecen yıl kask vardı galiba ozaman (tam hatırlamıyorum) ve bukadar yaralanmamıştım canımda yanmamıştı bukadar kafayı çarpmak en kötüsü oluyo hep yine up uzun yazdım dimi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    Geçmiş olsun.. Allah acil şifalar versin..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    saol allah korudu

Motosikleti
    My Kawa..
    Bişi sorcam kask varmıydı?
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişi sorcam kask varmıydı?
    tam okumamışssın farkındayım uzun yazdım kask yoktu

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    yaw kardeşim çok geçmiş olsun. öyle bir anlatmışsınki olayı yaşamış gibi oldum ama kusura bakma kahkahalarla güldüm ekran başında mesajını okurken traji-komik bir olay yaşamışsın çok çok geçmiş olsun.
    Anladığım kadarı ile kaskta takmamışsın eğer öyleyse Allah önce akıl-fikir versin diyorum sana..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Çok geçmiş olsun. Motosiklette ip gibi uzun ve dolanma ihtimali bulunan nesneler bulundurmak başlı başına hata. Kask da yok zaten. Kendi kafanı kırmak için gürz tasarlamışsın çok da başarılı vuruşlar yapmış, Allahtan kafa kalınmış, hafif kask kafalılık var galiba. İşte kaskın her daim takılması gerektiğinin bir diğer kanıtı.

Bu arada sanırım bu başarınla tarihe geçmiş olmalısın.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kask yokmuş.

İyi olmuş diyeceğim, kızacaksınız

Allah beterinden saklasın, akıllanmışsındır umarım...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bidaha kasksız çıkmam uzun mesafe yola hatta şehir içide takacam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:01 PM ----------

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask yokmuş.

yazdımya kask yoktu

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı kartezyenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam okumamışssın farkındayım uzun yazdım kask yoktu
    daha kötüsüde olabilirdi.. umarım bu olay sana ders olur..

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw kardeşim çok geçmiş olsun. öyle bir anlatmışsınki olayı yaşamış gibi oldum ama kusura bakma kahkahalarla güldüm ekran başında mesajını okurken traji-komik bir olay yaşamışsın çok çok geçmiş olsun.
    Anladığım kadarı ile kaskta takmamışsın eğer öyleyse Allah önce akıl-fikir versin diyorum sana..
    merak etme o darbelerden sonra aklı başına gelmiştir.. en azından ben öyle umuyorum..

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask yokmuş.

eee daha ne diyelim ki..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben az kaçayım akşama gelirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:03 PM ----------

çok canım yandi feleğimi şaşırdım 80 km ile yolda giderken cinler bastı motoru sandım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Görünmez kaza diye buna derler işte.Olayı yaşamış gibi oldum nerdeyse.Geçmiş olsun.Ben gülemedim.Neredeyse ağlıyacaktım haline.Allah düşmanımın başına vermesin.İyi ki bilincini yitirip o hızla birde düşmemişsin.Daha kötüsü olurdu.Allah korumuş.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun diyeyim ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:06 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:03 PM ----------

çok canım yandi feleğimi şaşırdım 80 km ile yolda giderken cinler bastı motoru sandım
    Cin değil ÜÇ HARF .
    Hala işin dalgasındasın diyim
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150

Hayati tehlike geçti galiba.. Kasksız yeni felaketlere yok açmak üzere diyosun yani.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun diyeyim ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:06 PM ----------

Cin değil ÜÇ AYAK .
    evet bende şaşırdım normalde insanlar bundan daha az darbelerde bile bayılıyo darbeyi yiyinceki durumumu anlatmaya kelimelrr yetmio herkes saolsun ayrıca

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Büyük geçmiş olsun, üzücü olduğu kadar gerçekten komik bir kaza aynı zamanda. Kusura bakma ama üzülmekle birlikte epey de güldüm. Olacak şey değil. Hani kask, hani kask... demiş o kopan zımbırtı. Kask olsa sadece neye uğradığını şaşırıp şok olacaktın falan ama hastanelik olmayacaktın en azından.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun diyeyim ...

Cin değil ÜÇ HARF .
    valla dalgasında değilim şöle anlatayın üç harflilermi çarpıyo sandım derken demek istediğim şu sokakta yürüyon biri 3. kattan iki ekmek kadar büyük bir kaya düşürüyor sana bağırıyor kaç diye sen kafayı kaldırıyon bakıyon kaya kaçamıyon kafana yiyon bi bu durum var bide şöle düşün hiç haberin yok kafana gelen kayadan uyramıyor kimse haberin yokkan yiyosun kayayı ne düşünürdün salağa dönüyo insan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:11 PM ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayati tehlike geçti galiba.. Kasksız yeni felaketlere yok açmak üzere diyosun yani.
    yok yaf öle demiyom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 PM ----------

bu benim 2. kazam bidefada kışın buzda kaydım bumbur bumbur yuvarlandım kask vardı sanırım ozaman kaskısız yola çıkmıyacam inşallah bidaha

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    yok yok kask senı bozar kask takma tekrar bu olayda kafan kırılmadıysa hıc kırılmaz
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun, üzücü olduğu kadar gerçekten komik bir kaza aynı zamanda. Kusura bakma ama üzülmekle birlikte epey de güldüm. Olacak şey değil. Hani kask, hani kask... demiş o kopan zımbırtı. Kask olsa sadece neye uğradığını şaşırıp şok olacaktın falan ama hastanelik olmayacaktın en azından.
    abi kopardın beni (hani kask hani kask demiş o kopan parça sana) motoru bi kenra yanaştırıp stop edene kadr kafasından kaskı çıkarayan biriyim arkadaşlarım alay ediyor ama hiç umrumda değil 20 tl lik kask ta olsa çok uzatıyor insan ömrünü ben bunu bili bunu söylerim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok geçmiş olsun , adına üzüldüm :(
    kaskını da ihmal etme :(

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler