Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dandik bir alışveriş sitesi&firması

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    PUSULA YAYINCILIK adı altında tv'den kapıda ödemeli ürünler satan bu firmadan uzak durun arkadaşlar...ben yandım bari siz yanmayın...

1 ay önce kayınpederim hediye olarak oğluma bir kışlık bot sipariş etmiş allah razı olsun 59 tl para vermiş...fakat ürünü açtığımızda hem numarasının küçük hemde bir tekinin fermuarının bozuk olduğunu fark ettik.Firmanın müşteri hizmetlerini aradım bana ürünü ücretsiz kargo ile geri yollamamı ve değişeceklerini söylediler.gayet güzel değilmi

20 gün önce yolladık bekle allah bekle....ürün değişim numarasını arıyorsunuz telesekreter numaranızı kaydettik 2 iş günü içinde size döneceğiz diyorlar(bu 10 gündür bu şekilde )

müşteri hizmetlerinden arıyorsunuz numaranızı alıyorlar 5.dakika içinde aratıyoruz efendim diyorlar (4. gün bugün arayan yok)

bu kısır döngü böylece devam ediyor...

şimdi diyeceksiniz canı yanmış biri abartıyor olabilir

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/pusula-yayincilik

şikayetleri inceleyince benim daha yolun başında olduğumu fark ettim,yahu sıfır aldığınız telefonun içiden rehber numaraları ve şahsi resimler çıkarmı?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke "şikayetim var .com dan , alış-veriş öncesi !! , bu siteyi tarattırsaymışsınız !. Üzücü !.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Comet
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke "şikayetim var .com dan , alış-veriş öncesi !! , bu siteyi tarattırsaymışsınız !. Üzücü !.
    kayınbabam bizden habersiz almış ,pek teknolojiyle alakası yoktur,ben şikayetlerin çoğunu okudum da bu firma hala nasıl iş yapabiliyor onu çözemedim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Buna da şükür etmek lazım neler oluyo bi bilseniz cep telefonu siparişi veripte paketten oyuncak telefon çıkanları biliyorum üzü bir durum ....
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilseler yaparlar mı ? bilmeden oluyor bunlar !! fakat bu dediğiniz site çok faydalı , kimin ne olduğunu , kirli çarşaflarını bir , bir yazıp açıklıyorlar ! , aslında siteye "Şikayet var .com diye konu açsak çok faydalı olur , bilmeyenler de öğrenir !. Bu siteyi dile getirdiğiniz için size teşekkür ederim.
    babaçi bunu beğendi.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende bimeks i tavsiye etmem tv aldım parasını peşin verdim tv 1 hafta da zor geldi satış yapan eleman satış yaptığını sisteme girmemiş tekrar fatura ibraz ettik bi dün ya iş çok küfür ettim telefonda
    hepsiburada yı da tavsiye etmem sipariş veriyorsun kargo ya 15 gün sonra teslim ediyorlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Comet
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bimeks i tavsiye etmem tv aldım parasını peşin verdim tv 1 hafta da zor geldi satış yapan eleman satış yaptığını sisteme girmemiş tekrar fatura ibraz ettik bi dün ya iş çok küfür ettim telefonda
    hepsiburada yı da tavsiye etmem sipariş veriyorsun kargo ya 15 gün sonra teslim ediyorlar
    20 gündür bizim kargo nerde cevabını verecek birine de ulaşamadık...sitedeki şikayetleri okuyorumda tam komedi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna da şükür etmek lazım neler oluyo bi bilseniz cep telefonu siparişi veripte paketten oyuncak telefon çıkanları biliyorum üzü bir durum ....
    Ben de biliyorum ama 100-200tl'ye iphone satıyolar anca oyuncağı olur o fiyata düşünmeleri lazım bunu

Motosikleti
    Kuba Str 250
    Nedense Tv'de satilan hicbir urune karsi guvenim yok.Hep dalga dumen kokan pazarlama taktikleri uyguluyorlar...Yok asil fiyati 989 Tl imis kampanya yapmislar 589 degil 389 degil 289 degil sadece 189 Tl imis...Yok 1 tane fiyatina 4 tane veriyorlarmis.Yok bu urun sadece Tv de satiliyormus Magazalarda yokmus!!!Mis mis mis... Sahtekarlik diz boyu!!!

Bir de isin enterasan tarafi bildigim kadariya reklamlarin saniyesi bile bir dunya para iken bu tur dandik pazarlama yapan firmalarin rekLamlari Tv de saatlerce oynuyor!Bu kadar parayi nerden buluyor bunlar !!!Yada bunlara ozel bir durum mu var!!
    babaçi bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ulen coşkun başkanı da punduna getirmişler ya
    melmeketin çivisi çıkmış arkadaş
    geçmiş olsun abey
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Comet
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen coşkun başkanı da punduna getirmişler ya
    melmeketin çivisi çıkmış arkadaş
    geçmiş olsun abey
    Fatih ben yaş tahtalara basmam da,,,kayınpederin namusunu temizlemeye çalışıyorum

şunu gördüm ki internet ortamındaki satış olayında elin gavurları biz müslümanlardan daha dürüstler...e-bay veya başka sitelerde satılan ürünün en ufak çiziği olsa belirtiyorlar....bizdekilerin hepsi sıfır ayarında
    Soykan67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Str 250
    İşin daha da garip tarafı öncesinde bu tarz pazarlama yapan firmalar uyduruk kanallarda reklam verirken şimdi Show tv, ATV gibi büyük kanallarda bile reklam verebiliyorlar.Demek ki bu işten çok ama çok kazanıyorlar.kazandırıyorlar!!!
    Geçenlerde bir tane kıl tüy kremi reklamına denk geldim , kremi satan Mal ilk arayan 100 kişiye kremi bedavaya göndereceklerini söylüyordu;) Sadece kargo ücreti ödeyerek ilk arayan 100 kişi kreme sahip olacakmış;))
    Kargo ücreti ise sadece 19, 90 TL . İmiş!!!!!
    Görünen o ki adamlar kargo şirketiyle de ortaklık kurmuş;))) Bu kadarına da pes diyeceğim ama ayakkabı, Bot, tablet,devremülk,krem,çatal bıçak takımı, uydu cihazı, bal, araba teybi, ... Vs vs bi dolu var.

Son olarak şunu söylemeden geçemeyeceğim bi ara şeker hastalarına devlet tarafından ücretsiz olarak verilen cihazları bile paralıymış gibi göstererek - yok efendim normalde bu cihaz eczanelerde ve medikal firmalarda 80 Tl ye satılıyormuş. Biz kampanya yaptık size 40 liraya satıyoruz diyerek insanların gözünün içine baka baka yalan söylüyorlardı!!!!O cihaz zaten bedava!!!!( şeker hastası olduğunuzu bildiren raporu doktorunuzdan alıp eczaneye gittiğinizde ücretsiz olarak eczanelerden alabiliyorsunuz)

Yuh diyorum artık!

o değilde ben şu bal satanlara çok gülüyorum...alanlarada acıyorum tabii....müstehak diyecem olmucak...bas bas bağırıyorlar sahte vs diye hala alan var...

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Açlıktan ölecek olsam son ekmeği televizyondan satış yapıyor olsalar dahi almam.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı devilhere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedense Tv'de satilan hicbir urune karsi guvenim yok.Hep dalga dumen kokan pazarlama taktikleri uyguluyorlar...Yok asil fiyati 989 Tl imis kampanya yapmislar 589 degil 389 degil 289 degil sadece 189 Tl imis...Yok 1 tane fiyatina 4 tane veriyorlarmis.Yok bu urun sadece Tv de satiliyormus Magazalarda yokmus!!!Mis mis mis... Sahtekarlik diz boyu!!!

Bir de isin enterasan tarafi bildigim kadariya reklamlarin saniyesi bile bir dunya para iken bu tur dandik pazarlama yapan firmalarin rekLamlari Tv de saatlerce oynuyor!Bu kadar parayi nerden buluyor bunlar !!!Yada bunlara ozel bir durum mu var!!
    evet özel bir durum var çünkü ortaklar

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:34 ----------

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde ben şu bal satanlara çok gülüyorum...alanlarada acıyorum tabii....müstehak diyecem olmucak...bas bas bağırıyorlar sahte vs diye hala alan var...
    100 tl ye 10 kavanoz bal vereni bile gördük. sonra hepsinin şeker şurubu olduğu ortaya çıktı fakat hala alan var.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hepsiburada.com dan da sakin alisveris yapmayin. Aldigim urun defolu cikti urunun gelmesi zatrn 15 gun,surmustu gonderdim urunun degistirilmesi 2 ay surdu ve sonra ayni defolu urun geri gonderildi sakin bisey almayin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler