Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

izmir asker hastanesi ve dokuz eylül üniversitesi hastanesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar nasılsınız. Beni sorarsanız bir garip ameliyatlı garip hastayım. Arkadaşlar kontroller için devamlı olarak denizli izmir mekik dokuyorum. Burdaki dostlarla tanışmak istiyorum. Mesala şuan içi dokuz eylül hastanesindeyim ayın dokuzunda asker hastanesinde olacağıım. Benle tanışmak isteyen olursa haberleşelim. Telefondan yazdığımdan kusurlara bakmayın. 05432562354

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Ramazan durum nedir şuan...Tekrar mı ameliyat olacaksın ?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ramazan geçmiş olsun yav. Gene devammı ediyor rahatsızlığın? Baya bi düzelmiş gözüküyodun? Tekrar geçmiş olsun. Durumundan haberdar et dur.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    NE KADAR DUYARLI BİR MT YİZ YAHU? Yuh hasta bi arkadaşımız var arkadaşlar. Tekrar geçmiş olsun ramazan keşke yakında olsaydı hastaneler. Görüşürdük.

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nasılsınız. Beni sorarsanız bir garip ameliyatlı garip hastayım. Arkadaşlar kontroller için devamlı olarak denizli izmir mekik dokuyorum. Burdaki dostlarla tanışmak istiyorum. Mesala şuan içi dokuz eylül hastanesindeyim ayın dokuzunda asker hastanesinde olacağıım. Benle tanışmak isteyen olursa haberleşelim. Telefondan yazdığımdan kusurlara bakmayın. 05432562354
    Hocam ben 8-9-10 Ağustos tarihlerinde İzmir'de olucam . Eğer olur da elimizden gelebilecek birşey olursa muhakkak haberleşelim ben numaranı kaydediyorum İnşallah 9'unun akşamı seni rahatsız ederim . Menemen ve Foça taraflarında olacağım uzak mıdır değil midir bilmiyorum da görüşmek tanışmak ve elimizden gelebilecek birşey olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım Bu arada büyük geçmiş olsun
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

brssvs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olsaydı keşke
    geçmiş olsun ramazan abi
    en yakın zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Gecmis olsun abi motorum olaydı gelirdim..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan durum nedir şuan...Tekrar mı ameliyat olacaksın ?

Abi şuan durum biraz karışık.. ama net sonuçlar için bir kaç test daha yapılacak... şuan için 2 ay sonra yüzde doksan ameliyat diyorlar.. ayın sekizinde orda olacağım ve ayın dokuzunda tekrar tomoğrafiye gireceğim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NE KADAR DUYARLI BİR MT YİZ YAHU? Yuh hasta bi arkadaşımız var arkadaşlar. Tekrar geçmiş olsun ramazan keşke yakında olsaydı hastaneler. Görüşürdük.
    hayat kardeş her şey biz insanlar için... bir gün mutlak tanışırız korkma... 8-9 agustosta izmirdeyim....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben 8-9-10 Ağustos tarihlerinde İzmir'de olucam . Eğer olur da elimizden gelebilecek birşey olursa muhakkak haberleşelim ben numaranı kaydediyorum İnşallah 9'unun akşamı seni rahatsız ederim . Menemen ve Foça taraflarında olacağım uzak mıdır değil midir bilmiyorum da görüşmek tanışmak ve elimizden gelebilecek birşey olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım Bu arada büyük geçmiş olsun

ayın 8 i akşamı uygun olurum.. 9 unda büyük ihtimal geri dönüş yaparım öğleden sonra... yani uygun olursan 8 inde görüşelim.. memnun olurum.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    çok geçmiş olsun ramazan. Hastahane köşelerinde sürünmeyi çok iyi bilirim.allah düşürmesin. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşursun. Duacınım.

Motosikleti
    Alıntı brssvs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ramazan abi
    en yakın zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle

sağolasın...................

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun abi motorum olaydı gelirdim..

sağolsaın bir gün tanışırız düşünmen yeter...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

çok geçmiş olsun ramazan. Hastahane köşelerinde sürünmeyi çok iyi bilirim.allah düşürmesin. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşursun. Duacınım.

çok zor adamım bu gün git yarin gel..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ramazan abi hoşgeldin izmire. öncelikle geçmiş olsun abi keşke izmire daha iyi bir sebeple gelmiş olsaydın. ben şu sıralar izmirdeyim ağustos sonuna kadar da izmirde olacağım gibi duruyor. eğer herhangi bir ihtiyacınız olursa yardımcı olmak isterim. birde dokuz eylül üniverste hastanesinde mi kalıyorsunur? ne zamanlar müsait olursunuz yarın yada en geç ertesi günü yanınıza uğramak isterim.
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ramazan arkadasım moralini bozma sakın. Bu işlerde moral çok önemli. Atlatırsın inşallah. Daha senin tvs yle kapışcaz. Yok öyle moral bozmak falan. Bodruma yolun düşerse haberim olsun. Kapışmak kelimesini mecazi anlamda kullandım yanlış anlaşılmasın. Gezeriz yani.

Motosikleti
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan abi hoşgeldin izmire. öncelikle geçmiş olsun abi keşke izmire daha iyi bir sebeple gelmiş olsaydın. ben şu sıralar izmirdeyim ağustos sonuna kadar da izmirde olacağım gibi duruyor. eğer herhangi bir ihtiyacınız olursa yardımcı olmak isterim. birde dokuz eylül üniverste hastanesinde mi kalıyorsunur? ne zamanlar müsait olursunuz yarın yada en geç ertesi günü yanınıza uğramak isterim.

sağolasın öncelikle.. dokuz eylüle e kan vermek için gittim.. sanırım 15-20 gün sonra tahlil almaya gideceğim... ayın 8 de izmir asker hastanesine gideceğim.. sekizi akşamı kalacak bir yer bulduktab sonra 9 u sabahı 7,30 a kadar boştayım.. tomoğrafi çekilecek.. 9 u öğleden sonra tekrar denizli yapacağım.. yani 8 i akşamı izmirde yatacağım.. sonra ayın 13 ü gibi tomoğrafi sonuçlarını almaya geleceğim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

ramazan arkadasım moralini bozma sakın. Bu işlerde moral çok önemli. Atlatırsın inşallah. Daha senin tvs yle kapışcaz. Yok öyle moral bozmak falan. Bodruma yolun düşerse haberim olsun. Kapışmak kelimesini mecazi anlamda kullandım yanlış anlaşılmasın. Gezeriz yani.
    tvs yi sattım... forumdan bir arkadaşta şuan... ben yeni bir makine bakınıyorum.. xj6 alacağım kredi ile...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

bu arada konuyu bilmeyenler için 4 ay önce karaciğerimden 18cm lik kist alındı.. karaciğerin bir kısmı alındı.. safra kesesi alındı.. şuan ağrılar devam ettiğinden ve şidetti giderek artığından ultrasyon kontrolünde 65mm 55 mm yeni bir kist kütlesi görüldü ve kistin nüks etiğinden şüpheleniyor....

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam ramazan. Hayırlısı olsun. Motorun ne İdüğü farketmez. Gelirsen gezeriz.

Motosikleti
    tamam ramazan. Hayırlısı olsun. Motorun ne İdüğü farketmez. Gelirsen gezeriz.

ama ben ybr ile gezmeyi seviyorum..

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rica ederim abi. uygun bir vakit ayarlarsak mutlaka görüşelim. tekrar geçmiş olsun inşallah ciddi bir şeyiniz yoktur.
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ama ben ybr ile gezmeyi seviyorum..
    tamam ramazanım ybr ile gel o zaman.

Motosikleti
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim abi. uygun bir vakit ayarlarsak mutlaka görüşelim. tekrar geçmiş olsun inşallah ciddi bir şeyiniz yoktur.

bu arada konuyu bilmeyenler için 4 ay önce karaciğerimden 18cm lik kist alındı.. karaciğerin bir kısmı alındı.. safra kesesi alındı.. şuan ağrılar devam ettiğinden ve şidetti giderek artığından ultrasyon kontrolünde 65mm 55 mm yeni bir kist kütlesi görüldü ve kistin nüks etiğinden şüpheleniyor

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Ramço eylül ayında seni ziyaret edeceğiz artık nerde bulursak yakışıklı...
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    bu arada konuyu bilmeyenler için 4 ay önce karaciğerimden 18cm lik kist alındı.. karaciğerin bir kısmı alındı.. safra kesesi alındı.. şuan ağrılar devam ettiğinden ve şidetti giderek artığından ultrasyon kontrolünde 65mm 55 mm yeni bir kist kütlesi görüldü ve kistin nüks etiğinden şüpheleniyor
    ramço dualarım seninle biliyosun unutma pes etmek yok mücadele etmeye devam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)