Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üniversite adayı mt üyelerine yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba sevgili motorcu kardeşlerim/abilerim..

hemen herkesin geçtiği/geçeceği/geçmek istediği üniversite yollarına bende kısmetse 2012-2013 öğretim dönemi ile başlayacağım her ne kadar tercihlerimi daha belirlemesem de puan ve sıralama olarak istediğim bölümlere yeteceğini düşünüyorum. bu yola hazırlanırken de tıpkı bir motorcunun uzun yola çıkmadan yanına aldığı gibi çok çeşitli kaynak kitaplar ve soru bankaları aldım yanıma. bu kitapların büyük bir kısmını parçalayıp sonuna kadar çözüp kullanırken bazılarına ise hiç sıra gelmedi (hiç kullanmadım) yada sadece bir kitabın içindeki tüm konuların sadece bir kaçını çözebildim.

sınava hazırlanırken ulan çözsemde çözmesemde sınavdan sonra hepsini mangalda yakacam ulan diye hırslanmıştım ancak sonradan imkanı olmayan dersaneye gidemeyen arkadaşlarım ve onların bu yoldaki sıkıntıları aklıma geldi ve anında bu düşüncemden vazgeçtim.

şimdi ise bu boş duran kitapları 2.elde satmaya çalışmak yerine içinizden ihtiyacı olanların bana ulaşması durumunda maddi/manevi hiç bir beklenti içine girmeden hediye edeceğim. hatta illa mt li olması da şart değil. çevrenizde durumu iyi olmayan ve üniversiteye hazırlanan çocuğu olan birini tanıyorsanız onada yollayabilirim.

yalnız tek bir şartım var.

eğer olurda kitapları verdiğim kişi/kişiler iyi bir yer kazanır okur memlekette iyi yerlere gelirlerse dürüst namuslu ve her ne olursa doğrulukdan vazgeçmeyecek insanlar olmalarını isterim. yoksa hakkımı helal etmem baştan söyliyeyim. (kaldı ki bu konuda sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum genellikle içimizde bu özelliklere haiz olmayan pek kimse yok gibi)

kitapları ayrıca şehir dışına da yollayabilirim ancak taktir edersiniz ki bende en nihayetinde bir öğrenciyim ve maddi durumum çok iyi değil. bu nedenle şehir dışından talep eden arkadaşlar olursa onlarada kargo ücretini kendileri ödemek suretiyle yollayabilirim. yada şehir içi biri isterse kapısına kadar bizzat ben bırakabilirim.

maddi durumu olmayıp kitaba ihtiyacı olup da çekinen arkadaşlarımızda olabilir. onların ismini asla burada paylaşmayacağım hatta isterlerse sadece bana buradan gerçek isimlerini vermeden yada aşağıdaki telefon numarama sadece adresini yollayarakda kitapları teslim edebilirim.

tel:0506 457 34 40

umarım benim gibi diğer üniversite sınavına hazırlanan gençlerde bu uygulamaya katılır ve inşallah durumu yerinde olmayan arkadaşlarımızda gönlündeki yerlere gelir. herkese mutlu günler dilerim
    timoti, DALGIC_800, cakturkc ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Ne güzel, nasıl takdire şayan bir davranış. Varlığınıza teşekkür ederim.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Tebrik ve takdir ettim davranışı... Kitaplar dürüst, namuslu ve doğru bir kişi yetiştirmişler, darısı ikinci ve üçüncülerin başına...

Ben de yakmaya, yıkmaya kıyamamıştım zamanında, neyse ki benimkilerin büyük kısmı kapağı bile açılmamış haldeydi

Son bir nokta da, doğru kullanım "özellikleri haiz"dir.

Bir kez daha bu duyarlılık için teşekkür ettim, saygılarımı sundum... Hayatın boyunca bu duyarlılığın sana ve insanlara hep kazandırması dileklerimle...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel, nasıl takdire şayan bir davranış. Varlığınıza teşekkür ederim.
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ve takdir ettim davranışı... Kitaplar dürüst, namuslu ve doğru bir kişi yetiştirmişler, darısı ikinci ve üçüncülerin başına...

Ben de yakmaya, yıkmaya kıyamamıştım zamanında, neyse ki benimkilerin büyük kısmı kapağı bile açılmamış haldeydi

Son bir nokta da, doğru kullanım "özellikleri haiz"dir.

Bir kez daha bu duyarlılık için teşekkür ettim, saygılarımı sundum... Hayatın boyunca bu duyarlılığın sana ve insanlara hep kazandırması dileklerimle...
    ilginizleriniz için ben teşekkür ederim

ayrıca ilk mesajımda eklemeyi unutmuşum soru bankaları genelde körfez final fem ve uğur dersanelerinin kaynaklarıdır. ağırlıklı olarak sayısal öğrencilere hitap edecek kitaplardır ancak aralarda tek tük edebiyat ve türk dili kaynakları da vardır. bunların yanı sıra okumaya meraklı arkaşlar çıkarsa elimde güncel sayılabilecek bitirdiğim bir kaç romanımda var istek dahilinde onlarıda verebilirim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu güzel davranışınızdan ötürü sizi tebrik ederim
    Konuyu güncel tutalım ki,faydalanmak isteyen arkadaşlarımız konuyu görsünler..

Motosikleti
    ninja 250
    bende yakacaktım da aynı düşünce aklıma geldi kitaplarımı saklıyorum 2011 2012 dönem kitapları,dergileri ilk sayıdan son sayıya kadar dergiler var kapağı açılmamış konu anlatımlı, soru bankaları,deneme sınavlar, cep kitapçıkları olduğu gibi duruyor,ihtiyacı olan birilerini aradım ama bulamadım,buraya yazmak aklıma gelmedi şu başlığı görene kadar,ihtiyacı olan varsa bana mesaj atabilir oldukça fazla kaynak var elimde,şehir dışına veya içine yollayabilirim maddi manevi hiçbirşey istemiyorum, mesaj bekliyorum

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Beyler karekök yayınlarının sıfır matematik kitabını arıyorum hayırsever arkadaşlara duyurulur
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzel davranışınızdan ötürü sizi tebrik ederim
    Konuyu güncel tutalım ki,faydalanmak isteyen arkadaşlarımız konuyu görsünler..
    ilginiz için ben teşekkür ederim. evet konunun güncel kalması önemli zira hala ihtiyaç sahibi bulamadık. inşallah kısa sürede ulaştırırz.

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yakacaktım da aynı düşünce aklıma geldi kitaplarımı saklıyorum 2011 2012 dönem kitapları,dergileri ilk sayıdan son sayıya kadar dergiler var kapağı açılmamış konu anlatımlı, soru bankaları,deneme sınavlar, cep kitapçıkları olduğu gibi duruyor,ihtiyacı olan birilerini aradım ama bulamadım,buraya yazmak aklıma gelmedi şu başlığı görene kadar,ihtiyacı olan varsa bana mesaj atabilir oldukça fazla kaynak var elimde,şehir dışına veya içine yollayabilirim maddi manevi hiçbirşey istemiyorum, mesaj bekliyorum
    duyarlılığınız için teşekkür ediyorum. umarım sizin gibi yardım etmeye gönüllü arkaşlar ile ihtiyaç sahibi diğer arkaşlara yardımcı olarak hepimiz iyi yerlere ulaşırız.

Alıntı tosbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler karekök yayınlarının sıfır matematik kitabını arıyorum hayırsever arkadaşlara duyurulur
    elimde karakök yayını matamatik kitabı var mı diye baktım ancak maalesef bulamadım. ama işinize yararsa fem mat1 mat2 kitapları temiz vaziyette bulunmakda isterseniz yollayabilirim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Güncel....

hala ihtiyaç sahibi aranıyor. konu güncel.

güncel....

Motosikleti
    Honda CBR 125 İnş
    Öncelikle bu düşüncenden dolayı tebrik ederim kardeşim örnek davranış. Benim çevremde böyle ihtiyaç sahibi bilmediğimden dolayı aklıma van'da ki kardeşlerimiz geldi aklıma ve ordaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Van Valiliğine mail attım. Eğer kitaplarına oraya gönderirsen

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer olurda kitapları verdiğim kişi/kişiler iyi bir yer kazanır okur memlekette iyi yerlere gelirlerse dürüst namuslu ve her ne olursa doğrulukdan vazgeçmeyecek insanlar olmalarını isterim. yoksa hakkımı helal etmem baştan söyliyeyim. (kaldı ki bu konuda sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum genellikle içimizde bu özelliklere haiz olmayan pek kimse yok gibi)
    eğer kitapların Van'a giderse hakkını baştan helal edersin umarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Van Valiliğine attığım mail cevabı geldi. Onu da kopyalıyorum aşağıya

Sağolun Onur Bey Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adresine Gönderebilirsiniz.
    Gönderildi: 01 Ağustos 2012 Çarşamba 13:41
    Kime: TC İçişleri Bakanlığı VAN Valiliği
    Konu: Kitap temini

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü iletişim bilgileri

VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
    Telefon : 432 222 41 62 - 67
    Adres : Abdurrahman Gazi Mahallesi İskele Cad. Çalı Durağı No 226 65040/VAN

Alıntı CBonuR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bu düşüncenden dolayı tebrik ederim kardeşim örnek davranış. Benim çevremde böyle ihtiyaç sahibi bilmediğimden dolayı aklıma van'da ki kardeşlerimiz geldi aklıma ve ordaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Van Valiliğine mail attım. Eğer kitaplarına oraya gönderirsen

eğer kitapların Van'a giderse hakkını baştan helal edersin umarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Van Valiliğine attığım mail cevabı geldi. Onu da kopyalıyorum aşağıya

Sağolun Onur Bey Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Adresine Gönderebilirsiniz.
    Gönderildi: 01 Ağustos 2012 Çarşamba 13:41
    Kime: TC İçişleri Bakanlığı VAN Valiliği
    Konu: Kitap temini

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü iletişim bilgileri

VAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
    Telefon : 432 222 41 62 - 67
    Adres : Abdurrahman Gazi Mahallesi İskele Cad. Çalı Durağı No 226 65040/VAN
    ilginiz için ben teşekkür ederim epey zamandır bende sitede pek aktif olamıyorum bu nedenle geç cevap yazdığım için kusuruma bakmayın. vana göndermek açıkçası hiç aklıma gelmemişti iyi fikir. en son kendi okuluma bağışlıyayım dicektim ki mesajınızı gördüm. fikirleriniz için ayrıca teşekkür ederim. ayrıca hakkımı helal etmeme gerek kalacağını sanmıyorum zira okuyan aklı çalışan insanın o taraflarda bezi olacağını düşünmüyorum.

ayrıca mt de daha çok yardım sever insan bulacağımı sanıyordum ancak çok yanıldığımı fark ettim. zira bi kadın motorcu başlığı yada bir fener galatasaray başlığı okadar hit alıp boş muhabbet dönerken bu başlığın üvey evlatmışcasına kimsenin elini sürmemesi de düşündürücü.milletçe zaten yardım severliğimizin mazide kaldığını ve artık sadece laftan ibaret olduğunu internet ortamında da gösterdik. sevgili CBonuR125 ve diğer bu konuyu okuyan, vaktini ayırıp yorum yapan, uğraşan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. yarın vana yada başka herhangi bir doğu iline bu kitapları yollayacağım. tabii yarına kadar izmir içinden yada buradan başka bir ihtiyaç sahibi ile karşılaşmazsam.

hepimizin tekeri düz bassın.

Motosikleti
    Honda CBR 125 İnş
    Ne demek kardeş. Senin gibi insanlığa iyilik ve yardım etmek boynumuzun borcu. Gönderirsen aramadan önce bir aramanı tavsiye ederim yada yarın ben ararım kargo masraflarını karşılarlar mı acaba? Öğrenmek lazım sanada yük olmasın. Öğrenciliğin ne olduğunu bilirim sanırım sen işte arıyordun. Çok çekmedik üniversitede parasızlıktan. En azından 2 3 insana yardımın dokunurda dualarını alırsın.

Kardeşim kimseye suç bulma ben şahsen bu fikir aklıma gelmeseydi pekte yazmayabilirdim ama biliyor olacaktımki seni canı gönülden kutlardım. ki herkes kendi bacagından asılır. Takma böyle şöyler kafana. Eminim onlarda yardımcı olurdu öyle bir imkanları olsa

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimde karakök yayını matamatik kitabı var mı diye baktım ancak maalesef bulamadım. ama işinize yararsa fem mat1 mat2 kitapları temiz vaziyette bulunmakda isterseniz yollayabilirim.
    Bendede onlardan var ama benim matematik rezalet olduğu için bunu önerdiler
    İlginiz için teşekkür ederim
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)