Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

bugün bi olay oldu ve korkuyorm bi bakarmsnz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    robien81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    16 yaşındayım 1 yıldır boksa gidiyorm bugün arkadaşlarlayken durduk yere bi mesele çıktı ve çocuğun çenesine aparkat attım ve çok sert , tamda oturdu . çocuk yere serildi ben yanına gittm gözleri yukarı doğru kalkmış ve ağzından kan geliyodu , çok korktum gerçekten ve hemen arkadaşlar tuttu beni kaçtık gittik , şimdi vicdan azabı çekiyrm , bişi olmuşmudur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    çocuk seni tanıyorsa. gidip darp raporu alıp dava açarsa geçmiş olsun.
    en fazla ufak miktarda tazminat ödeyebilirsin.
    çocuğu görürsen git bi özür dile derim aileler araya karışmadan
    eray_uluyazı ve MotoBolu14 bunu beğendiler.
    20

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bayıldı sanırım dişini filan da kırmış olabilirsin...

ILDiablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir daha dövüşmeden önce etrafta esnaf filan varsa yüksek sesle bağır :" Dövüş çare değil , dövüşmek istemiyorum" diye sonra yüze değil diyaframa sağlam bitane geçir. Hem polis geldiğinde şahitin olmuş olur hemde elemanın görünür yerlerine vurmadığından fazla tutmazlar seni. Bir şey olmaz çocuğa da , antremanlarda görmüşsündür illa 5 dakika gidip gelenleri
    MotoBolu14 bunu beğendi.
    Omnes Vulnerant Ultima Necat - Hepsi yaralar sonuncusu öldürür.

https://www.youtube.com/watch?v=6Xh0mGEN8C0

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    adaş sen bu işi spor olarak yapmıyor musun ? sokakta bu işe karışmaman gerektiği öğretilmiştir sanıyorum
    DusenAdam bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kesin beyin kanamasından ölmüştür. Yurt dışına neyin kaç
    BornToBeWild, MotoBolu14 ve knoyal bunu beğendiler.

tavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kavgayı tasvip etmiyorum ama gerektiği yerde de çekinmiceksin

ILDiablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayrıca boksör lisansın varsa bıçak kullanmış gibi sayılırsın dostum , sonuçta yasalar önünde sen dövüşmeyi biliyor olarak gözükürsün o ise bilmiyor olarak. Ama 18'i geçmediğinden pek bir şey yapmazlar takma.
    Omnes Vulnerant Ultima Necat - Hepsi yaralar sonuncusu öldürür.

https://www.youtube.com/watch?v=6Xh0mGEN8C0

K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    Çocuğun çenesi kırıldıysa veya beyin hasarı vb. hasar oluştuysa hapis cezası paraya çevrilemez 5 seneden başlar.Vijdan azabı en az ömür boyundan başlar.

Senin hocan kim?Hangi spor salonuna gidiyorsun sen.Sana hiç sporcu terbiyesi vermedilermi?Kendinden güçsüzlere vurmaman gerektiğini en kötü durumda etkisiz hale getirip uzaklaşman gerektiğini öğretmedimi sana hiç kimse ?Hocayı geçtim annen babandamı öğretmedi.

Ben 1 tondan fazla basınçla tekme atabiliyorum ama anamada küfretseler etkisiz hale getirip uzaklaşıyorum. Öyle yada böyle karşı taraf şikayetçi olduğu anda hapis cezası alacaksın sen.
    mterayes26, DusenAdam ve astorojna bunu beğendiler.
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    la bişi olmaz korktu cocuk yapmayın beyler
    2 dk gidip gelmiştir cocuk :D

Motosikleti
    151 RS
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen vursan 2 dk gidip gelir.Bir boksör 700 kilo basınçla vuruyor.700 kilo nedemek biliyormusun sen.Kafasına sopa yiyip beyin kanamasından ölenler var.

Bu mesajı okuyorsan git babana durumu anlat.O çocuk hastanede darp raporu alıp şikayetçi olursa oyun biter.Kesinlikle ceza evine girersin.
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende kickboksörüm deneyelim istersen , ben aparkat degıl sadece bır tane sağ direk vuracagım sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:00 ----------

Kardeşim öncelikle seni eğiten hocana burdan saygılarımı gönderiyorum ki sana ring bilincini aşılayamamış öğrendıgın teknıkleri dısarda uygulama dememıs , şikayetçi olursa ve senın de lısansın varsa silahla adam yaralamaya giriyor haberın olsun 5 yıla kadar hapis istemı var

madem cok sıkıstın , diyaframa vur dıyene arkadas dıyaframa sert bır darbe gelırse yırtılır ve ölümle sonuclanır wing tsun dan bılıyorum . Çok sıkısırsan mıdeye vuracaksın ennn fazla sıdık torbasına basınc olur ve bayılır

cene en tehlıkelı yerdir butun beyın sıstemı ordan gecer bılgın olsun

heee bız de kavga etmıyor degılız 1-2 kısı oldumu ben tmm kardesım sen doversın deyıp gonderıyorum baktın hala gelıyor uyar ben sporcuyum gıt de bırak kufur de etsın sana salla gec , hala gelıyor baldır ustune saglam bır tekme cak bacak komple uyussun orayı terk et

yılbası gecesı ıs cıkısı bana 8 kısı saldırdı orda kullandım yalan yok ama ölümcül darbeler olmadan
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    babama anlattım olayı baya kızdı bana , ve boksta etkisiz hale getirme yok %60 ı saldırıya dayalı bi spor , anca karşımdaki bana vurursa savunma eskiv vb. yapabiliyrm , çocuk darp raporu alıcak biri gibi değildi , piskopat tipli elinde tespih gezip duruyodu bizede laf attı sigara verin lan dedi , kullanmyrz dedik geldi üstümüzü aramya kalktı , sonra olan oldu , antrenmandada oldu , fakat eldivenle vurduğmz için mi neyse hç kan gelmemişti ağızdan :( of ya

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı K_R_A_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuğun çenesi kırıldıysa veya beyin hasarı vb. hasar oluştuysa hapis cezası paraya çevrilemez 5 seneden başlar.Vijdan azabı en az ömür boyundan başlar.

Senin hocan kim?Hangi spor salonuna gidiyorsun sen.Sana hiç sporcu terbiyesi vermedilermi?Kendinden güçsüzlere vurmaman gerektiğini en kötü durumda etkisiz hale getirip uzaklaşman gerektiğini öğretmedimi sana hiç kimse ?Hocayı geçtim annen babandamı öğretmedi.

Ben 1 tondan fazla basınçla tekme atabiliyorum ama anamada küfretseler etkisiz hale getirip uzaklaşıyorum. Öyle yada böyle karşı taraf şikayetçi olduğu anda hapis cezası alacaksın sen.

tebrık ederım faydalı bılgılerın ıcın

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:08 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesin beyin kanamasından ölmüştür. Yurt dışına neyin kaç

abi hiç boksör dayağı yedın mı hadı bu adam daha YENI ben ağır sıkletteyım benı bır yumrukla takla attıranlar var
    K_R_A_L bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hocamız bize hep dışarıdaki insanları size göre bir kolu bir ayağı eksik olarak görün derdi...bizde o düsturda ilerledik hep..

eskiden böyleydi şuan durum nasıl merak ettim.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı robien81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babama anlattım olayı baya kızdı bana , ve boksta etkisiz hale getirme yok %60 ı saldırıya dayalı bi spor , anca karşımdaki bana vurursa savunma eskiv vb. yapabiliyrm , çocuk darp raporu alıcak biri gibi değildi , piskopat tipli elinde tespih gezip duruyodu bizede laf attı sigara verin lan dedi , kullanmyrz dedik geldi üstümüzü aramya kalktı , sonra olan oldu , antrenmandada oldu , fakat eldivenle vurduğmz için mi neyse hç kan gelmemişti ağızdan :( of ya

anaaam tam benlıkmıs , harbıden ayar olurum o tıplere , bnden de para ıstedılerdi askerden geldıgımde , oglum bak gıt dedım bıcak cektı , sag lowkıck ve hıghkıck uyguladım oturdu kaldı amac vur ama öldürme ama iyi ağladıydı hissetmıyooooom felçççç olduuuuum dıye

haklısın boks tamamen saldırı sporu ama sokakta degıl paşam ringlerde

Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anaaam tam benlıkmıs , harbıden ayar olurum o tıplere , bnden de para ıstedılerdi askerden geldıgımde , oglum bak gıt dedım bıcak cektı , sag lowkıck ve hıghkıck uyguladım oturdu kaldı amac vur ama öldürme ama iyi ağladıydı hissetmıyooooom felçççç olduuuuum dıye

haklısın boks tamamen saldırı sporu ama sokakta degıl paşam ringlerde

:D:D:D hissetmiym felç oldum :DD bu durumda güldüm hocam eyw , abi ringlerde diyosnda çaren kalmayınca mecbur uyguluycaksın , ama bana ders oldu bida kimseye son gücümle vurmam , heleki aparkatla çeneye , o atmosfer off hala şoktaym çocuk öldü sandım çok korktm , tanımıyrmda noldu acaba

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    aparkat krose cok sakat seyler bunlar , gidip baksaydın bı dılı gırtlagına gıtmısmı

Motosikleti
    151 RS
    Alıntı robien81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedemek etkisiz hale getirmek yok.Yer yüzündeki gelmiş geçmiş bütün dövüş sporları savunma üzerine kurulmuştur. Sen bir insanı bir tek yumruk atmadan rezil edebilecek 1 senelik sporcusun.

Sıradan bir insanın sana yumruk atabilmesi çooook zor bir ihtimal hatta şans.Sen sadece savunmaya geçeceksin o sana attığı boş yumruklarla yerde debelenip duracak.Olmadı polis okul müdürü vb. kişileri çağıracaksın.

Ha kesici,delici,ateşli aletmi kullanmaya kalkıştı? Şakağına patlatıp etkisiz hale getireceksin..
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    Alıntı K_R_A_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedemek etkisiz hale getirmek yok.Yer yüzündeki gelmiş geçmiş bütün dövüş sporları savunma üzerine kurulmuştur. Sen bir insanı bir tek yumruk atmadan rezil edebilecek 1 senelik sporcusun.

Sıradan bir insanın sana yumruk atabilmesi çooook zor bir ihtimal hatta şans.Sen sadece savunmaya geçeceksin o sana attığı boş yumruklarla yerde debelenip duracak.Olmadı polis okul müdürü vb. kişileri çağıracaksın.

Ha kesici,delici,ateşli aletmi kullanmaya kalkıştı? Şakağına patlatıp etkisiz hale getireceksin..

haklısın , iyi bi tecrübe oldu . şu olayı bi atlatıym başka bişi istemiyrm

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)