Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

hakkınızı helal edin..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    öncelikle yorum yazan tüm arkadaşlar bir çok konu olarak haklılar , bunu belirteyim lakin kimse üzerine alınmasın yazacaklarımla alakalı ,

samet ağır,ı mt aracılığı ile tanıdım diğer arkadaşlarında anlatmaya çalıştığı gibi nazarımda kalbur üzeri dediğimiz insanlar kataogorisinde değerlendirilecek, maddiyattan ziyade maneviyata oldukça , önem ve ağırlık veren bir kişiliktir ,

durumu detaylı bilmediğim ve yeni öğrendiğim için yazma gereği duydum , aslında bu konunun mt ile yada buradaki sanal ,vaya dostluklarla alakalı bir durum değil,

dostluk dostluk ise bunun mt si , sanalı, reeli olmaz arkadaş ,

biz dostuz diyorsak dostuzdur ve dostun davranması gerektiği gibi davranmalıyız , davranmalıydık, burada sapı samanından ayırt etmek gerekir , mt dost dediklerimize bir platform ve vesile olmuştur bir şekilde dost edinilmiş ve gönül hanemizin en güzel yerine o dostları koymuşuzdur, dolayısı ile tüm mt olmasa bile hakikaten dost bildiklerimizi, bizim her türlü şartlarda , maddi manevi yanlarında bulunmaya çalıştığımız dostlarımızı , haliyle mutlu, yada kötü günümüzde yanımızda görmeyi hepimiz isteriz ,

buraya kadar bunu bilmeyen, yok zaten ama dostlukların fedakarlık istediğinide bilmeliyiz , dostun hatasını örtmeyi, zor yada mutlu gününde dostumuzun yanında olmayıda ,
    bence samet buna gücenmiştir ve soğumuştur ,

ben şahsım adına sırf gezelim yiyelim, içelim, muhabbet edelimden ziyade haberim olmasına karşın cemiyetine katılamadım , nedenlerini yazmayacağım ama , bunca süredir buraya üye olan bir arkadaşımızın bu şekilde gücenmiş veya bundan dolayı üzülmüş olmasına üzüldüm gerçekten.

haaaa bu durumu mt ye sabitlemek yanlış olur, dedikya burası bir platform lakin gerçek hayatta o kadar çok şey görüyoruz ki sanal dediğimiz ortam yeminle daha içten ve samimi buna inanın , bunlarıda gördük bu mutluluklarıda yaşadık burada ,

sametçim sen üzülmüşsün arkadaş haklı olabilirsin hatta üzerine çöreklenen soğukluğuda gayet iyi anlıyorum, sanalı hiç karıştırma gerçek hayatta olup bitenleri düşündüğünde buranın, o kadarda can sıkacak dostlardan oluşmadığını göreceğini umuyorum en azından ben öyle umuyorum

her şeyin ilacı zamandır , sen biraz kafanı dinle ama daha sonra yine gel taaammı kanka
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sen şimdi buradan çekip gidince, yüreğimden de çıkıp gidebileceğini mi düşündün????
    piyanist_irf bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım oğlunun sünnet mevzusunda alınganlık yaptı, önce resim çektirmek için goldwing aradı bulamadı sanırım.

Sonra düğüne davet etti ama galiba beklediği kadar ilgi görmedi, en sonda konvoy için başlık açmış şimdi gördüm. Sanırım onda da beklediği olmayınca siteye küstü.

Dostum bunu önceden hesap etmen lazımdı, burası nihayetinde sanal bir portal. Konu motosiklet olunca gezme tozma olunca herkes katılım gösterir, çünkü buradaki olma amacımız bu.

Sadece samimi olduğun, geleceğine inandığın kişileri çağırırdın özel olarak olur biterdi.

Zaten farklı birşey olması da beklenemez ki, burada sanal olarak iletişim kurduğumuz onlarca hatta bazılarımızın belkide yüze yakın arkadaşı var. Hangi birinin düğününe nişanına yetişebiliriz ki? Hem maddi hem zaman olarak.

Gerçek hayatta bile çağırdığımız arkadaşlarımızın akrabalarımızın hepsi gelmez, mutlaka fire verir

Bende geçen sene oğlumu sünnet ettirdim, sadece samimi olduğum 5-6 arkadaşıma haber verdim burdan.

Remzi abiyi dinle, çok doğru şeyler söylemiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:13 ----------

Senin derdin nedir?

Seni eğlendirme gibi bir görevimiz yok ki sıkıcı hale gelelim!

Teknik bir problem yaşadında çözülmedi mi?

Yoksa kural dışı birşeyler yazdın çizdinde, kuralları uyguladığımız için mi sitem ediyorsun?

bak şimdi bende sana kızdım olcaycım geçen sene oğlunu sünnet ettirmişsin haberimiz yok şimdi yok yok irfan mevlüt yaptım , eğlence çalgı çengi olmadı diye söylede sıyrıl bu işten

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen şimdi buradan çekip gidince, yüreğimden de çıkıp gidebileceğini mi düşündün????
    kaç zamandır bende pek yazamıyorum, ama sende sarı kartı yedin ağam , yakında kırmızıyı yiyecen böle giderse yoksun piyasada

forumda fazla yazmasam da yillardir uyeyim, son zamanlarda yeni motorumu aldiktan sonra aktif olarak takip etmeye basladim. ancak hic memnun degilim ortamdan. bunun icin bir baslik acacaktim ancak herkes buradayken dokeyim icimi. herkesden kastim, belirli gezilerde fuarlarda beliren, basliklarda goremedigimiz buyuklerimiz. evet tanismiyoruz, belki de yaslarimiz yakin ama buyuklugunuzu hissettiriyordunuz yorumlarinizla, tepkilerinizle...

koruma demirinin zararli oldugunu aciklayan basliklar acilan, 16 yasindaki cocuklara motor tavsiye edilen bir forumuz artik. belki bir hevesti sizler icin de, kimseyi zorla siteye sokamayiz ancak gidene de dur demeyin, ayni sorulara ayni yanitlar vermek vakit kaybi olmaya basladi bence. belki de forumun arama/akis sisteminin yetersizligindendir. yonetimin bile yeterince ilgi gostermedigi kanaatindeyim artik.

sizler olmasaniz, korumalarim olmazdi. belki motordan bile sogurdum hafif dusmelerimin, ufak arizalarin ardindan. fakat simdi o olgun yorumlariniz, yaklasimlariniz yok.
    djan ve rimbaud bunu beğendiler.

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Abi sen kararını vermişsin anladığım kadarıyla, sana geldiğimde helalleşmiştik zaten, inşallah en kısa zamanda yeniden görüşmek üzere
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Seninle tanışma fırsatımız olmadi,
    Ama tanıdıgım bir çok insandan daha çok sevdim seni.
    Hakkım varmı bilmiyorum.
    Varsa helal olsun.
    Sağlıcakla kal samet abi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Samet kardeş,
    Gidenle gitme
    Ölenle ölme sakın,
    asılolan hayattır
    gayretin onu iyi yaşamak olsun
    demiş şair

Bir karar vermişsin saygı duyarım
    katılırmıyım bu karara?
    bilemedim.

Ben bir konu açtım sezonun ilk adamını dövdüm diye 2 günde 12 sayfa yorum oldu,komik)
    bu konu ise daha hala emekliyor,buradanda birşeyler anlaşılabilir sanal dostluklar hakkında
    kimi nekadar değerde tutup taşıdığını bilemem ama sanırımki bu konuya bile birilerinin daha yazıp çizmesini şu satırlar itibarı ile bekliyordun
    ama hala olmadı,
    kimsenin gücüne gitmesin ama gidersen,yazıp çizenlerinde çoğu bir süre sonra akmayan musluk gibi tıs olacaktır.bunada hazırlıklı ol

Sonuç olarak naçizane fikrim ,kendi değerlerini tekrar düşün ve onlardan pay alanların paylarını tekrar hesap edip tart
    ve yola öyle devam et,forumda kalsanda-kalmasanda
    eğer olurda gidersen varsa hakkım helal olsun.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Samet'in ayrılmaya dair mesajını görünce çok üzüldüm.
    Bu kırgınlığında haklı olduğunu düşünüyorum.
    Öyle bir zamandayız ki artık, hayatta kendimiz dahil kimsenin, hiçbirşeyin değerini bilmiyoruz ancak kaybettiğimiz zaman anlıyoruz.

Eğer varsa tüm haklarım helal olsun.
    Bu ayrılığın kısa sürmesi temenniysiyle Allah'a emanat ol.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Samet abi.
    hatamız, kusurumuz ve bir yanlışımız var ise özür diler,
    En kısa sürede sizleri tekrar aramız da görmek dileğiyle, tüm haklarım helal olsun.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Samet abi ben o sıralar yıllık izinde olduğum için nete dahi cok az girmişimdir. İstanbul'a döneli daha 2 gun oldu. Konuyu görünce gerçekten üzüldüm. İnşallah en kısa zamanda aramıza dönersin. Saygılar... :(
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    üzdün beni samet...

şunu belirteyim bende gelicem diye mesaj yazmıştım konuna hatta motorla gelmeyi çok istiyordum..evrak işi çözülmeyince yazdım yayan gelirim die..ama gelemedim çünkü ist misafirlerimiz geldi..hatta sana özelden mesaj yazacaktım özür babında ayıp olur die yazmadım arada kaynar giderim die düşündüm şunu belirteyim..senin düğün için sıfır ayakkabı bile aldım yani oderece..gelmek istiyodum.. ama nasip olmadı..senide anlıyorum onca yıl burada yaz çiz emek ver..hayal kırıklığı yakında bende bi konu açıcam ist bul turu yapıcam inşallah belki Kimse gelmez bilemiyorum..burda herkes tarafından seviliyosun..bende yerin ayrı bu gerçek bana da..kırılımışsın anladım. senden tekrtardan özür diliyorum...burda kal helalik melallik yok sana... SEVİYORUZ SENİ SAMET BAŞGAN..

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    samet kardeşim seninle telden de konuştuk ve seni sencerden dolayı tanıyorum bana da kahraman maraşa stıkır yollayarak gönlü zengin biri olduğunu gösterdin sanalda olsa seni takip ediyorum seviyelisin ama kardeşim emin ol buralarda bile pek çok konu oluyopr arkadaşlar arsında arkadaşım diyosun elden önce o sana madık atıyor yaniii sanmakı sadece oralarda olıuyor buralarda aynı kardeşim ama bu ortamda kımse kımseye alınmammalı bence kimseye kızma kişleri olduğu gibi kabul edemiyorsan sadece sıkıntı olandan uzaklaş bak sana güzel bi söz yazayım dostlarımı azalttım bide baktımki düşmanlarımda azalmış secme zamanı kardeşim çok kişi olması şart değil doğru kişlerle uzun dostluklar olması şart bana göre ama yinede sen bilirsin sencerle konuşursan analarsın her yer aynı
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Samet abi sen bisey diyorsan dogrudur hic bir yorum yapmiyorum ama sunu unutma abi onemli olan burasi degil icindekiler ,, gitmemeni ister ellerinden operim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kararına üzüldüm.

Bu foruma girdiğimden beri 6.5 sene olmuş, belki 650 kişiyle yüz yüze tanıştım, "abi yolda kaldım gel" desem gelecek 6 kişi ancak tanıyorum. Beklentilerimi düşük tutuyorum bu yüzden.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bu foruma özel bi durum değil ki o adamları forum yaratmadı ki, bu insanlığın bir gerçeği, benim öyle arkadaşlarım oldu ki öz babasının yapmadığı iyilikleri yaptım onlara ve kimi 5 tl den sebep sattı beni kimi bir kız için.. çok kazık yedim çok affettim ve anladım ki insan oğlu çiğ süt emmiş, az arkadaş öz arkadaş, en güzeli merhaba-merhaba.
    öz dayımın oğlu beraber büyüdük o istanbulda ben izmitte, adam beni askere uğurlamaya gelmedi, bırak istanbul GATA da 40 gün yattım askerken ölümden döndüm ama adam kıçının dibindeki hastaneye ziyarete gelmedi.. ve ben onu gölcükten antalyadaki acemi birliğine arabayla götürüp teslim eden adamım, bu yüzdende işimden olmuş adamım...merhaba insanlık..
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Arkadaşlar..
    Bu kararı almamdaki sebep, Remzi abinin sorduğu soruyada cevap olabilir,eşime ve çocuğuma karşı yalancı durumuna düşüp inanılmaz derecede mahçup olmaktı...

Günler öncesinde açtığım konuların hakettiği değeri görmemesini geçtim...

Ancak ama mesajla, ama buradan ,ama telefonla geleceğini belirten arkadaşlarıma güvenerek (bi daha hayatta yapmayacağım hatayı yaparak) eşime ve en önemlisi oğluma bir söz verdim...

Oğlum dedim..Mevlütünde motosikletli abilerin gelecek,hepberaber konvoy yapıp gezeceğiz...

Benim oğlumun hergün motosiklete bindiğini söylememe sanırım gerek yok...

Bu duruma ailecek çok sevindiler...kimsede görmedikleri ,ilk kez kendilerinde yaşayacakları bişeydi motosikletli sünnet konvoyu...

Çevremdeki arkadaşlarda biz toplanınca konvoya katılır 15-20 dakika turlarız demiştim...demez olaydım,söz vermez, güvenmez olaydım...

Arkadaş Bir (1) tek kişi gelmezmi yahu??? Evet gelmez..gayet doğalmış anlamış oldum...

Kırılan,inkar eden yada abartıyorsun diyen olabilir ama ,büyük çoğunlüğun kabul edeceği üzere şunu deseydim....
    Arkadaşlar eğlenceyi hanımlar yapsın tüm MT ye gözdağında mangal partisi veriyorum..herşey benden deseydim gezi uğruna,buluşma uğruna,yada bir tabirde siz yazabilirsiniz onun uğruna yinede tek başıma mı parti verirdim???

kısacası kırıldığım noktayı anlatmaya çalıştım..umarım başarabilmişimdir...

Beni bugün arayan çok değerli Savaş abimle konuştuktan sonra bu konudaki yorumları da okudum...Sitede bana değer verdiğini düşündüğüm ve benimde değer verdiğim bazı arkadaşların yazılarını görünce sakin kafayla düşünüp ikinci bir hatayı yapmamam gerektiğine karar verdim...

Aranızdan ayrılmaktan vazgeçtim..Ama şunu söylemeden de edemeyeceğim büyük bir tecrübe edindim...

Ancak eskisi gibi olmadan ,daha dikkatli ve aklıllı olmaya çaba göstererek,gezi , buluşma,v.s partileri katılımlarımı 5 kere düşünerek ve herşeye her konuya atlamayarak,tecrübe ve bilgilerimden gereken yardımı esirgemeyerek devam etmek istiyorum...

bu arada Sitemim MT ye değildir ,sanırm anlaşılmıştır,,kişileredir.....ikinci hatayı yapmamam gerektiğine ikna eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim...

Beni anlayanlar olacağı gibi, hade len diyenlerde olabilecektir,o da gayet doğaldır...

hepinize selamlar,hayırlı geceler....
    Reşit, piyanist_irf, _oXXo_ ve 8 diğerleri bunu beğendiler..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yaa bak ben hakkımı helal etmedim geri döndün hoşgeldin geri arkadaşım. Boşver yav. Ben oğlanı hanımla arama alıp hergün gezdiriyom. İlla birinin gelmesi şart değil. Geri gelmene sevindim
    cbr1100 xx bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa bak ben hakkımı helal etmedim geri döndün hoşgeldin geri arkadaşım. Boşver yav. Ben oğlanı hanımla arama alıp hergün gezdiriyom. İlla birinin gelmesi şart değil. Geri gelmene sevindim
    biri şu çocuğun kafasına süpürge sapıyla fursun olm bak gitttt

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:19 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzdün beni samet...

şunu belirteyim bende gelicem diye mesaj yazmıştım konuna hatta motorla gelmeyi çok istiyordum..evrak işi çözülmeyince yazdım yayan gelirim die..ama gelemedim çünkü ist misafirlerimiz geldi..hatta sana özelden mesaj yazacaktım özür babında ayıp olur die yazmadım arada kaynar giderim die düşündüm şunu belirteyim..senin düğün için sıfır ayakkabı bile aldım yani oderece..gelmek istiyodum.. ama nasip olmadı..senide anlıyorum onca yıl burada yaz çiz emek ver..hayal kırıklığı yakında bende bi konu açıcam ist bul turu yapıcam inşallah belki Kimse gelmez bilemiyorum..burda herkes tarafından seviliyosun..bende yerin ayrı bu gerçek bana da..kırılımışsın anladım. senden tekrtardan özür diliyorum...burda kal helalik melallik yok sana... SEVİYORUZ SENİ SAMET BAŞGAN..

istanbula gezmeye gideceksin heeeee vay yarmagül vayyyy kız beni almadanmı gitcen uygun zamana ortaklaşa karar verirsek sana eşlik ederim panpişim ama onun dışında bir şey diyemem,

haberleşelim daha önce konuşmuştuk ya hani

bir istanbul MT çıkarması yapalım anasını sattımın önce sametten başlayalım avcılardan çıkarız , heeee nasııııı ????

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    hoşçakal, yolun açık olsun, tekerin düz bassın.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Gün gelecek insanlardan çok birşey beklememeyi öğreneceksin.. Her zaman en güzel olanı kendi kayığının küreklerini, kendin çekmen olacak.. İnsanlara güvenme demiyorum, çünkü bu seni mutsuz bir insan yapar ama bir kardelen gibi de narin olma.. Hayat acımasız, soğuk ve zalim.. bknz.. 1.2. dünya savaşlarına..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)