Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sınıfta kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Bu sene baya zor gecirmistim pek bi bosladım dersleri su hoca gecirse sinavlara kalip gecicektim sozu vardı ama gecirmedi resmen sınıfta kaldım :( lütfen kötüleyici yorumlar yapmayın zaten cok uzgunum:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    sınıftamı kaldın...
    sınıfta kalma gibi birşey kaldımı artık yav..
    bunun bütünlemesi falan yokmu..
    keske biraz daha sarılsaydın derslerine..
    ama keşke demekle kalıyoruz sadece.

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Evet pismanım ama pismanlık ise yaramıyor geri donebilsem bile cok bi farklilik olmazdı sınıftaki yaramazlar yuzunden ders isleyemiyoruz sadece calissam yeterli olmazdı , derslerime calismadim ama 1 defa bile dersi engellemedim derse calismayip engelleyen en cok sımaran en cok haytalık yapan insanlar geciyorda nasıl oluyorsa bu cozemedim

3-4 dersin sinavina yazın girebiliyoruz 1 hoca vardi gecircem demisti o gecirseydi sinavlara kalip geceblrdm belki

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Motors123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene baya zor gecirmistim pek bi bosladım dersleri su hoca gecirse sinavlara kalip gecicektim sozu vardı ama gecirmedi resmen sınıfta kaldım :( lütfen kötüleyici yorumlar yapmayın zaten cok uzgunum:(

Anlamadım kardesim lise 2 de kaldınmı düz lisemi meslek lisesimi ??
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Meslek lisesi

Motosikleti
    Evet pismanım ama pismanlık ise yaramıyor geri donebilsem bile cok bi farklilik olmazdı sınıftaki yaramazlar yuzunden ders isleyemiyoruz sadece calissam yeterli olmazdı , derslerime calismadim ama 1 defa bile dersi engellemedim derse calismayip engelleyen en cok sımaran en cok haytalık yapan insanlar geciyorda nasıl oluyorsa bu cozemedim

3-4 dersin sinavina yazın girebiliyoruz 1 hoca vardi gecircem demisti o gecirseydi sinavlara kalip geceblrdm belki

Budur işte aynı ben 1.dönem bi ders'ten 40-40 aldım hocada 40 verdi gittim dedim herseyim tam konusmuom etmiom yalaka olmadıgımız içinmi gecirmedin dedim kavga ettik fln 20-20 adamları gecirmiş 2.dönem gene aynı ders 40-40 Bakalım ne olucak Dil anlatım suanda araya hoca fln soktum lise 3 de sorumlu kalmak istemiom gecerim ama sorumlu
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Budur işte aynı ben 1.dönem bi ders'ten 40-40 aldım hocada 40 verdi gittim dedim herseyim tam konusmuom etmiom yalaka olmadıgımız içinmi gecirmedin dedim kavga ettik fln 20-20 adamları gecirmiş 2.dönem gene aynı ders 40-40 Bakalım ne olucak Dil anlatım suanda araya hoca fln soktum lise 3 de sorumlu kalmak istemiom gecerim ama sorumlu
    İnsallah gecersin

Motosikleti
    İnsallah gecersin

Ben gectim kardesim zaten 22*5 olarak hesapla 110 yapıyor 120 ile sınıfı gecion zati Böyle olunca Gerideki ders bedende 5 Tmm gectim işte gerisi 0. gelsin takmaya gerek yok

Motosikleti
    Bakalım bi..
    Bende lise 1 de kalmıştım bişey olmaz o üzüntü pişmanlık falan geçiyor :D Şuan lise 3'deyim 3 tane zayıfım geliyor ama ortalamam sagolsun.
    Takma kafana herşey insanlar için
    Hem yazın sınavları var haziranda ve eylülde diye hatırlıyorum onlarda verirsin umarım 1 dersten bişey olmaz halledersin 2 gün çalışmana bakar

Motosikleti
    Ooo korkuyu bende bilirim her pazar günü 2-3 Saat düşünürdüm odamda napıcam ne edicem ya kalırsam Lise 1 den beri Lise 3 oldum ne korku ne bişi Gelcek sene Stajım var Aylık 300 Tl cebe atıcam Cok iyi olucak Allahın izniyle off off

Motosikleti
    Bakalım bi..
    Benim lise birde düz.. :D

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    dert etme bende zamanında lise 1de kalmıştım ama şimdi üniv. mezunu yazılım uzmanıyım ;)
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Lise 2 de 2 sene kalmıştım ,bu sınıfa kadar çok parlak bir öğrenci olan ben biraz da arkadaşların etkisiyle kahveydi,maçtı,okuldan kaytarmalardı,şuydu buydu derken 2 senem heba oldu gitti.32 sene öncesinden bahsediyorum genç arkadaşım.Bu iki sene gerek üniversite hayatında gerekse hayata atılmada hep beni yarışa bir adım geriden başlattı.
    Bu yaşlarda gençler herşeyi adamakıllı kavrayamıyorlar günü yaşamaya çalışıyorlar bizim bir zamanlar yaptığımız gibi.
    Umarım bundan sonra daha dikkatli olur kaybettiğin yılı telafi için biraz daha fazla tempoyu arttırırsın.Bu arada sınıfta kalmak hayatın sonu değil telafi edebileceğin pek çok fırsatlar karşına çıkacaktır .
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    olaylar ne sacma ya bende normal lisedeyken konusmazdım etmerzdım ben 2 sene sınıfta kaldım ama butun ipnelık yapanlar gectı suanda unıversıteye gıdıyor ben acık lıs e okuyorumm bızım adaletımız bu . bı arkadasımı lısenın kapanmasına 2 hafta kala dovduler cocuk hastanelık oldu normalde okulun sucu bu dayak olayı okulda kavga cıkmamalı ama cocuk sınıfta kaldı ve atıldı cocugu dovenler liseyi okuyolar hala . sistem kotu egitim berbat işsizlik hat safada buyukler yazıyor bız yasıyoruz sonumuz hayırlı olsun
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim lise 5 yıldı 4 sene lise 1 yıl hazırlık.

okula ilk başladığım dönemler oks nin de etkisiyle dersleri inanılmaz salmıştım. 1. dönem karnenin yanında bana hiç bir eşantiyon belge verilmediğini ve karnemde türkçeyi 1 ve gerisini silme 2 olduğunu görünce inanılmaz utanmıştım. karnemi kimseye göstermemiş karne hakkında kimseyle konuşmadan eve gittim bizimkiler karnemi sorduğunda 2 dönem 2sini bir görürsünüz bu dönem önemli bi not alamamışım deyip yarı yıl tatilini odama kapanıp ders çalışarak geçirmiştim (özellikle de türkçe). 2. dönemse 2 tane 3 haricinde geri kalanı 4 5 di. liseyi bitirdiğimde ise dil anlatım dersim ilk defa 4 gelmişti o zamana kadar kademe kademe 2 3 3 diye gidiyordu son sene de bi dönem ödevi çakıp halletmiştim işi.

sana önerim moral bozup burada konu açıp ağlamak. kendini motosikletlere bakıp avutmaya çalışmak yerine bilgisayarı forumu motoru bi kenara bırak derslerine bak. çünki şimdi çalıştın çalıştın ilerde işin daha da zor olacak. temelini iyi atarsan her zaman için karlı çıkarsın. unutma ki eğer şimdi oturup şu ders işini halletmezsen bugün hayalini kurduğun motosikletlere hayatın boyunca ulaşman daha da imkansızlaşacak. neden hayallerini erteliyesin yada neden hayallerini gerçekleştiremeyesin ki??

ayrıca şu hoca taktı muhabbetini de öğrencilik hayatım boyunca anlamadım. arkadaş siz nabza göre şerbet vermek deyimini hiç duymadınız mı? şu kadarını söyliyim öğrencilik hayatımda yemediğim halt kalmadı (övünmek için söylemiyorum) okulun kurallarının hergün %80-90nını çiğnerdim ama hocalar bana hiç bişi demezdi. hatta bi gün coğrafyacı beni tuvalette sigara içerken yakalmıştı kapıyı tıkladı. açtım bir açtım birde ne göreyim hoca karşımda sigara elimde hala dumanı çıkıyor dondum kaldım. bu sefer bana demez mi hadi şafakcığım bitir onuda çık artık bi daha da benim katımda sigara içme demez mi??? (ben hala şoklardayım) e hadi bak müdür gelcek çabuk bitir şunu deyip kapıyı kapatıp çıkmıştı yani diyeceğim o ki tüm mesele hocalarla diyalogunuzu iyi tutmak. zaten onların derdi derslerden 100 100 100 almanızdan ziyade iyi insan olmanızı istemeleri. iyi insan profili de öğretmenden öğretmene değiştiğinden hocanın karakterine göre davranmak gerekiyor.

kısaca dersler zor değil hele lise 1 2 de falan çok daha kolay. birde meslek de okuyormuşsun çoook çoook daha kolay sadece biraz özverili çalışma ve kendini hocalara iyi tanıtma gerkiyor. gerisini hocalar halleder
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bende lise 1 de kalmıştım ama hiç bahane bulmadım. bende usluydum, dersi bölmezdim ama kaldım, zıpır arkadaşlar ise geçti. Sınıfı geçip kalmanın uslu olmayla bir alakası yok yani ama niyeyse öğrenci milletinde böyle bir algı var. Notlarım kötüydü 5 tane 1, 1 tane 0, hakkımla çatır çatır kaldım
    Ki 0 olan dersim matematikti ve sınav notlarım ilk dönem 02-09-03, ikinci dönem 05-06-08. bbg evi gibi yani Ama sonra noldu yola geldim, üniversite okudum, hemde en sayısalından, fen bilgisi öğrt oldum, yan dal da matematik
    Yani yani yani, bahane bulmayalım, azimle zıçan mermeri bile delermiş
    Yinede "yok suç bende değil" diyorsan sebebi için freud'un savunma mekanizmalarına bakınız
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    ilkokulda çok beceriksiz bir çocuktum,
    orta okulda çok çalışan ama vasat
    ,lisede hiç çalışmadan sınıf geçerdim ama haftada en az 3 tane kitap bitirirdim (roman,tarih,felsefe vs) çok okuyan biriydim yani onun etkisi vardı sınıf gecmemde,
    üniversitede tam bir araştırma delisi ona avam dilinde inek denir bölüm birincisi olarak mezun oldum zaten...Bu biraz azim,istekle alakalı birşey.
    Arkadaslarını iyi seç,biraz ders çalış,haricende kitap okumalısın...sonra hersey kendiliğinden oluveriyor zaten.

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    zaten ben bu devirde sınıfta kalanlara şaşıyorum. eğer şimdiki aklım olsa varya süper lise bile okurdum...

bende hayatımda en büyük hatayı meslek lisesi okumakla yaptım.. 2 yıllık bittirdik sap gibi ortada kaldık düzliseye felen gitseydim şimdi kesin Tıp felan yada ucak mühendisliği okuyordum... yada bilgisayar programcılığı..

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Lise 1 de sınıfta kalmıştım, herkez bundan adam olmaz modunda falandı inşallah bi kaç hafta sonra ingilize - gıda mühendisliğinden mezun olacam
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)