Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sınırsız İnternet Kotası AKK

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Konuyu açmadan önce forumu araştırdım fakat daha önce yada bu aralar benden başka kimse müzdarip değil sanırım bu saçmalıktan(!)

TTnet 8 mbt net limitsiz tarifesi kullanıyorum bir kaç gün önce internet hızım al aşağı oldu ne youtube de video izleyebiliyorum ne kimseyle görüntülü konuşabiliyorum nede doğru düzgün forumda gezinebiliyorum ki bunlar asli ihtiyaçlar sonradan öğrendim ki ttnet limitsiz kullanıcıları ki ayda 60 lira veriyorum bu paket için 50 gb download sınırı koymuş,bunun üstüne çıkan kişilerin internetini 1 mbtin de altına çekiyormuş adil kullanım saçmalığından dolayı.

50 gb büyük bir rakam gibi düşünenler için yaklaşık 2 tane bluray formatında filme eşdeğer günümüz şartlarında hiçbirşey bu rakam,sözün özü buna tepki amacıyla imza kampanyası başlatılmış durumda,sizde kampanyaya katılıp ttnet gibi yabancı menşeyli şirketler tarafından kendi ülkenizde kendi paranızla rezil olmayın tepkinizi gösterin ; http://dusukhizahayir.com/

Şu an ay sonuna 10 gün var ve internet bağlantım felç olmuş durumda bu hızlarla tek yapabildiğim google'a girmek o dahi kasıyor bazen,ne olursa olsun ne 50 gb gibi komik bir rakam kota belirleyici olabilir sınırsız tarife için ne de 1 mbtin altına düşürmek insanların bağlantısını mazur görülebilir.

Şeytan diyor tası tarağı topla çek git,birşey de düzgün olmaz mı yahu şu ülkede.
    Eko bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gidecegin ülkeyi banada söyle. Nasil gidilir, nasil oturma izni alinir, nerelerde ne is yapilir. Motorla gidilebilir mi vs.vs. Beraber gideriz.

Motosikleti
    CBF 600
    Trakyadan öte her yol paris kıvamındayım

Yıl olmuş 2012 rezilliğe bakın,şu anda yarım saattir skype ile görüntülü konuşma yapmak için uğraşıyorum kız arkadaşımla ama nafile.

Psychedelic Gececi

Sinirli İnternet Kotasini Tartisip İnceleme Raporlama Endeksleme Tasarlama, git baska ulkeye yerles diosun yani. ?

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o hızla internet hakikaten işkence benimki bu hızla bile bazen yavaş geliyor

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maxi97 ve kemboo bunu beğendiler.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinirli İnternet Kotasini Tartisip İnceleme Raporlama Endeksleme Tasarlama, git baska ulkeye yerles diosun yani. ?
    Hocam ben zaten başka ülkeden geldim o yüzden mukayese ederken daha objektif bakabiliyorum,üniversite eğitimimi budapestede gördüm fakat ailem arkadaşlarım Türkiyede sonuçta bi anda kopmak imkansız ama er geç gideceğim bu aşikar sadece erken henüz.
    Ben sosyal medyada gerekli her yere motosiklet.net dahil bu saçmalığı anlatmaya tartışmaya çalışıyorum fakat ülkemizde 20 milyon kullancı varsa bunların 16-17 milyonu interneti msn,facebook ve haber siteleri olarak kullandığı için çoğu insanın bu hız düşüklüğünden haberi bile olmuyor kalan azınlık yani bizler ise yarımız durumu kabüllenip yarımız da ben dahil veryansın modundayım eminim tepkiler ciddi boyutta olsa 1 saat dahi bu uygulamayı yürürlüğe koyamazla fakat çayda çıra olunca böyle at koşturuyor riyakar herifler
    eray_uluyazı ve ozgurakman bunu beğendiler.

Psychedelic Gececi

Bir 50 sene daha sabredersen, hersey cok guzel olacak. Dunya mars da yasarken, biz Türkler tek basimiza hic bir yasam kaynagi kalmamis dünyanin sahibi olacagiz :p

Motosikleti
    CBF 600
    @Inzell sanırım sen Türkiyedesin koyduğu caps iyi olmuş aradaki farkı görsünler arkadaşlar Dünyanın hiçbir yerinde afrika dahi bu kadar yerde sürünen internet hizmeti yok varın siz düşünün gerisini

Psychedelic Gececi

Bu benim Hollanda'dan kiraladığım sunucum. Her şey sınırsız, ayda 19.85$ ödüyorum.
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu benim Hollanda'dan kiraladığım sunucum. Her şey sınırsız, ayda 19.85$ ödüyorum.
    Biraz detaylı anlatabilirmisin dostum ttneti kapattıracağım çünkü tam olarak nasıl oluyor bu işlem ? İlk defa senden duydum çünkü.

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    bende tt net limitsiz net 2 kullanıyyorum yani seninkinin bi üstü 16 mgp hız olması gerekirsek mersinin en iyi merkez mahellesinde 1.49 mgp hız çekiyor sen düşün
    Sado

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Sınırsız internet kullanmak istiyosan şu an ttnetin tarifeleri arasında sadece 8 mbit sınırsız tarife var.Onun fiyatı ayda 115 TL.VDSL diye bişey çıkardılar.Süper hızlı ama onda da kota var.Tek sınırsız tarife 115 liralık 8 mbit sınırsız adsl.

Motosikleti
    CBF 600
    Yıl 2045 ttnet 600 mbt süper internet 100 gb kotalı,yersen

Psychedelic Gececi

Hocam her türlü Türkiye'den internet bağlantımızın olması gerekiyor. Bu sunucularda ne indirirsen ne yaparsan Hollanda'da kalıyor. Kendi bilgisayarına arşivleme gibi bir durum yok. Ayda 10-15 TB'lik işlem yapıyorum bu sunucu üzerinden, Türkiye'den de kıytırık bir bağlantım var. Kısacası uploader dışında birinin pek işine yaramaz bana kalırsa.
    eray_uluyazı ve psyche bunu beğendiler.
    www.motorumla.net

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bence'de şu fiyatları ucuzlatmaları lazım...bide şu hız olayı fasa fiso,ben hiç 8 mbt hızı hiç görmedim...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    yeah alp bu ne yahu!!!
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Uploaderın interneti işte hacı.
    www.motorumla.net

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Bağlantında bir sorun olduğunu düşünüyorum bendede o paketten var ve her ay 150-200 gb'ye kadar çıkıyor ama youtubedeki videoları 480-720-1080'de izleyebiliyorum.Kablolarda kırılma falan olabilir
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantında bir sorun olduğunu düşünüyorum bendede o paketten var ve her ay 150-200 gb'ye kadar çıkıyor ama youtubedeki videoları 480-720-1080'de izleyebiliyorum.Kablolarda kırılma falan olabilir
    Türkiye'nin en büyük teknoloji bilişim formu ve bu da bu sorundan müzdarip binlerce insan,yani sıkıntı kabloda değil kotayı doldurmadan önce 8 mbt ile çekiyordum şu an düşürdüler 1 mbtin altına..

Bu linki inceleyin ; http://forum.donanimhaber.com/m_5870..._1/key_/tm.htm

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)