Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dayak

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaslar bu ucube tipler heryerde var. Sabah minibuste arkamdaki koltukta elinde tesbih daha 16 yaslarinda liseli yanindaki kiz arkadasiyla bir konusmasi var inanamazsiniz. Iku kere donup ters ters baktim birsey soylemesini bekledim hic ses etmedi. Oyle bir kan beynime sicramistiki o anda agzini burnunu birbirine katmak icin en ufak bir isaret bekledim ama yok gormemezlikten geldi.
    Yazik bu genclige sistematik olarak karaktersizlestiriliyorlar....
    Garip sekilde potansiyel suclular yaratiliyor, medya ve onun iplerini ellerinde tutan gizli gucler tarafindan...
    otopsici ve vatan_1817 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun.

malesef bu ülkenin gerçegi.

aslında yazılacak çok şey var ama yazmıyorum. bu tip insan kılıklı yaratıklardan heryerde var. egitim yok kültür yok içinde hainlik tohumları yeşermiş aşagılık yaratıklar ülkenin hemen hemen heryerinde mevcut. umumi helalara yazı yazarlar. pkk ve apo köpeginin propagandasını sıçtıkları yerde yapan zavallılar.

sıkma canını kardeşim olan olmuş. o köpekler muhtemelen kendilerini haplamış ve sizi kurban seçmişler. yoksa kimse kimseye durduk yere saldırmaz.
    olayı apoya pkkya nasıl bağladın çözemedim?

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu ucube tipler heryerde var. Sabah minibuste arkamdaki koltukta elinde tesbih daha 16 yaslarinda liseli yanindaki kiz arkadasiyla bir konusmasi var inanamazsiniz. Iku kere donup ters ters baktim birsey soylemesini bekledim hic ses etmedi. Oyle bir kan beynime sicramistiki o anda agzini burnunu birbirine katmak icin en ufak bir isaret bekledim ama yok gormemezlikten geldi.
    Yazik bu genclige sistematik olarak karaktersizlestiriliyorlar....
    Garip sekilde potansiyel suclular yaratiliyor, medya ve onun iplerini ellerinde tutan gizli gucler tarafindan...
    abi bunu özellikle yapıyıyolar türk insanını (Türk derken sadece Türklerden bahsetmiyorum Türkiye'de yaşayanlardan bahsediyorum)
    karaktersiz ve elinden hiçbir iş gelmeyen zavallılara çevirmeye çalışıyorlar
    bakın amerikada zencileri bu hale getirdiler
    adamlar 24 saat etraflarına zarar verip boş boş gezen tipler
    başbakanı günahım kadar sevmem ama
    tinerci mi olsunlar konusunda katılıyorum
    ilkokullarda öncelikle insanlık dersi verilmeli
    her dolmuşçuyu o.ç görmemeli insanlar her motosikletli serseri itin teki değildir veya her ülkücü faşist her solcuda kominist dinsiz değildir bu ülkede
    ne zaman bunun arasındaki ayrımı anlasalar işte o zaman bu ulke düzelmeye başlıyacak
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bunu özellikle yapıyıyolar türk insanını (Türk derken sadece Türklerden bahsetmiyorum Türkiye'de yaşayanlardan bahsediyorum)
    karaktersiz ve elinden hiçbir iş gelmeyen zavallılara çevirmeye çalışıyorlar
    bakın amerikada zencileri bu hale getirdiler
    adamlar 24 saat etraflarına zarar verip boş boş gezen tipler
    başbakanı günahım kadar sevmem ama
    tinerci mi olsunlar konusunda katılıyorum
    ilkokullarda öncelikle insanlık dersi verilmeli

her dolmuşçuyu o.ç görmemeli insanlar her motosikletli serseri itin teki değildir veya her ülkücü faşist her solcuda kominist dinsiz değildir bu ülkede
    ne zaman bunun arasındaki ayrımı anlasalar işte o zaman bu ulke düzelmeye başlıyacak
    Yapma gözünü seveyim, tinerci mi olsun dedi diye gerçekten neslin geleceğini mi düşünüyor sanıyorsun. Hangi lider "gençler tinerci olsun" dedi ki, bir tanesi aksini iddia edince iyi bişey söylemiş sayılıyor. Okullarda ne dersi verilecek, insanlık dersi verecek hoca mı var sanki. Ben kardeşimin derslerine, müfredata bakıyorum da... tam bir idiyot yetiştirme merkezi okullarımız. Amaç belli... ya neyse konu sapacak iyice.

Biz dizi izleyelim en iyisi dizi... dizi iyidir dizi...
    otopsici, biglebowski ve eby78 bunu beğendiler.
    #sürenadam

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    geçmiş olsun, bu tipler yüzünden ülke yaşanmaz bir hale geliyor.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    syanür kardeşim bende aynısını diyorum
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha once o bolgeden surekli hizli bir bicimde gecen motosikletliler olduysa ve hatta bunlardan biri bir cocuga vurduysa veya kapkac olaylari yasandiysa biraz da alkolun filan etkisi varsa hele bir de issiz gicsuz - kaybedecek birseyi olmayan bir kanki grubuna denk gelindiyse yasanmasi muhtemel bir olay. Cok gecmis olsun. Hicbiri bir insanin hayati sozkonusu oldugunda bir gerekce olarak kabul edilemez ama malesef oluyor iste ve bence bunun yasanilan ulkeyle ilgisi yok. akliniza gelebilecek her ulkede, kenar mahallelerde yasanabilecek turden bir olay.

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Her zaman yanında 25-30 cm lik kurbacık yada açık ağız anahtar bulundur bıçakdan daha etkili vurduğu yerden gül bitiyor mübarek

Geçmiş olsun..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    insan merak edip sorar neden dayak atıyorsunuz

NostaljiASYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 125t nostalji
    Geçmiş olsun bir ara benimde başıma böyle bi olay geliyordu az daha arkadaşla saat 9 gibi mahalle arasında gayet yavaş şekilde konuşa konuşa ilerlerken önümüzde yolun kenarında duran 8 10 kişilik genç grup bizi görünce gel buraya gibi kelimelerle yolun ortasına doğru çıktılar baktık niyetleri kötü tam gaz üstlerine sürdük tabi bizim hızlandığımızı görünce kenara çıktılar yanlarından geçtikten sonra yavaşlamaya fırsat bulamadan bir tümsek çıktı önümüze ama ne tümsekk yaklaşık 1 metre genişliginde 40 50 cm yüksekliğinde bir tümsek üstünden bir geçmişiz ne geçmesi 2 tekerde havalandı 1 metre civarı havalandık yerden allahtan denge bozulmadıda yere inişte arka amortisör patladı sadece orda düşseydik nolurdu bilemiyorum sonuç dayaktan veya motoru çalmalarından kurtulduk ama arka amortisörü değiştirmeme neden oldu.

Motosikleti
    Naked :)
    Kabus gibi... Bıçaklanmışsınız üstelik... Heralde Ankara'nın çin çin mahallesi dedikleri yer gibi bir yer orası da... Acaba motorla alakası varmıydı. Yani düşünüyorum gerçekten eşkıya dedikleri bu olsa gerek. Geçmiş olsun. O saatlerde heleki tehlikeli denilen bir bölgede dışarda olmak bile hata bence. Şu anda çin çin mahallesinde olmak cesaret ister mesela. Bela istiyorsan tam yeri...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)