Merhaba arkadaşlar. 2011'in ilk ayında foruma üye olmuştum. Ondan önce bir kaç ay takip etmiştim. Fakat üye olduktan
sonra bir başlık altında birkaç arkadaşla tartışmıştık. Ertesi gün yorumlarımın silindiğini gördüm ve üyeliğimin iptalini istedim. Ama forumu takip etmeye devam ettim. Okumayı sevdiğim için internette geçirdiğim zamanın yarısından fazlası bu sitede geçiyordu. Ve bugün tekrar üye oldum. Sanırım eski üyelik tekrardan aktif olmuyor. O yüzden yeni üyelik açtım. Eski kullanıcı adım "mondiko".

Kartalda oturuyorum. Motosiklet serüvenim malesef apaçi tarzında başladı Yaklaşık 4 sene ehliyetsiz motor kullandım. Son olarak 5,6 ay öncesinde 125'lik vitesli bir motorum vardı. Onu da sattım. Ehliyetimi alıp adamakıllı bir motorla devam etmeye karar verdim. Cebimde biraz para vardı ama bikaç ay boşta gezdiğim için büyük bölümü çar çur oldu Abimin ufak bi skutır'ı vardı onu kullandım bir süre. Sonra da maddi imkansızlıktan dolayı ara vermek mecburiyetinde kaldım. Güvenlik ekipmanı olarak sadece motorumu alırken yanında verdikleri kask vardı. Mondial marka Onu ara sıra kullanıyodum. Bilinçsizdik nihayetinde. Sonra Taşındık kartala. Baktım burası çok farklı Apaçi kardeş bulamadım kendime İşte yavaş yavaş yaşımız oturdu. Öğrendik. Bazı şeylerin bilincine varabildik. Ufak tefek kazalarımız oldu ama ciddi hasarlar almadık. Sonuçta okuyarak görerek motorcu nedir bişeyler şekillendi kafamda. Motorcu nedir kavramını öğrenmeye başladıktan sonra apaçilikten emekli olduk tabi. Basık cub'lara cg'lere açık hava filtrelerine elveda dedik Sonrası da motorculara özenmekle gelişti zaten. Ömrümde ilk defa cbr 125'i burda gördüm ben. Sonra ehliyete yazılmaya karar verdim. Ancak üniversite sınavları vs. derken askıya aldım. Bu sene içerisinde ehliyetimi ve koruma ekipmanlarımı alıp ufak bir motorla tekrardan başlamaya niyet ettim.

Kısaca kendimi tanıtmaya çalıştım. Okuyan ve okumayan arkadaşlara teşekkürler iyi forumlar.

Bu da facebook adresim

http://www.facebook.com/faruk.dere