Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya - Mersin arasındaki yolun son durumu nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli arkadaşlar Allah kısmet ederse 9-16 Haziran arası hanımla birlikte bir akdeniz turu planladık..tanıdığımız bir firmadan araç kiralama işini de hallettik çok şükür..2 gece Adrasan-Kemer'de kaldıktan sonra inşallah Tarsus'a doğru hareket edeceğiz..geçen yıl da balayı için Adrasan'a gitmiştik çok güzeldi..oradan da yine Tarsus'a akrabalara geçmiştik...Antalya'da yaşayan arkadaşımın caydırmasıyla Tarsus'a Konya - Karaman üzerinden gitmiştim..Özellikle Gazipaşa - Anamur arasının berbat olduğunu, eğer karşıdan gelen araca yol vermezsem uçuruma kayma riskim olduğundan bahsetmişti..

Bu yıl ısrarla bu güzergahı kullanmayı istiyorum...netten baya bir araştırdım..hatta yandex'ten birebir yolun uydu görüntülerine baktım bazı bölgelerde duble yol tamamlanmış, bazı noktalarda halen devam ediyor..

Bu yolu yakın zamanda kullanan veya o taraflarda yaşayıp bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirlerse çok sevinirim..Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar.
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakın zamanda bu yoldan geçen kimse yok mu yahu
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    var arkadaşım

hızın 50-60 olur alanya - ile taşucu arasında manzarayı seyrede seyrede gidersin mis gibi

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    ben en son geçen yaz sonu geçtim oradan yolu bazı kısımlarında yol yapımı devam ediyordu hem genişletiyorlar hemde tepecikler arasındaki girdi çıktıları dolgu yaparak yolu hem kısaltıyor hemde düzleştiriyorlardı . çalışmanın bittiğini sanmıyorum ancak dediğim gibi sadece çalışma olan yerlerde bikaç km stablize gitmek zorunda kalıyorsun onu göze alrsan mesele olmaz
    PULSAR NS 200

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    29 nisanda motosikletle mersinden alanya ya benim yanıma ziyarete 2 arkadaşım geldi anamur gazipaşa arası çok kötü diyor 2 araba zor geçiyor dedi bir daha gelmem bu yol yapılana kadar bende gittim 1-1,5 ay önce mersine gerçekten de çok kötü arabayla gelecekseniz motosiklet kadar pek zorluk çekmezsiniz toz topraktan dolayı tın tın gelmeniz şartıyla sorun olmaz
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    gazipaşa-anamur arası çalışmalar devam ediyor.
    gündüz geçerseniz,toz-toprak dışında sorun yok.
    gece sıkıntılı olabilir,tavsiye etmem.
    uçuruma uçarsın falan gibi laflar abartılı yorumlardır.
    ben sıklıkla geçiyorum daha hiç sorun yaşamadım.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hanımınla birlikte gideceksen zaten yolun tadını çıkarmaya dikkat edersin.Çalışmalar devam,kış aylarının riski ortadan kalktı çok şükür.O yolları az çok biliyorsan kıvrıla kıvrıla devam edersin,hemşerimin yazdığı gibi en çok toz topraktan dolayı gündüz saatleri etkileyebilir.Biraz da çalışmaların devam ettiği bölgede dikkatli olursan yaz günü güzel bir yolculuk olur inşallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)