Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1 Saatte Motorine Hem İndirim Hem Zam

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle çok zam yapılır oldu ki EPDK'nın da sanırız kafası karıştı. Saat 15.30'da motorine indirim haberi geldi. 1 saat sonra da zam haberi...

Saat 15.30'da motorin fiyatlarında 6-7 kuruş indirim yapıldığı haberi geldi. Gece saat 24.00'ten itibaren geçerli olacağı belirtildi.

Saat 16.00'da motorin fiyatlarında yüzde 1.83 oranında zam yapıldı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    indiiirrr, kaldııırr

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Söyle moderatör kardeş şimdi bu adamlar anneli kız kardeşli küfürleri hak etmiyorlarmı ?
    Hak etmiyorlar diyorsan tası tarağı toplayıp gidiyorum.
    Ediyorlar ama dimi ?

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    burda devlet babamızın suyun kaldırma kuvveti kanunu devreye giriyor azcık suyun altına insende su seni yukarı çıkarır burdada öyle ne olacak bu işlerin sonucu kimse gık etmiyor tayyipin koyunları olduk iiyice

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söyle moderatör kardeş şimdi bu adamlar anneli kız kardeşli küfürleri hak etmiyorlarmı ?
    Hak etmiyorlar diyorsan tası tarağı toplayıp gidiyorum.
    Ediyorlar ama dimi ?
    Abi serde forum kurallarına şey sürdürmemek var

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Kaldır indir, indir kaldır yalanlara daldır... oy oy şıkıdım şıkıdım göbeğimi kaşıdım oy oy yandan yandan şıkıdım debriyajı sıyırdım balatayı yaktım.

Arabanın deposu 85 litre mazot alıyor 350 TL ye doluyor.
    ozgurakman bunu beğendi.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim milletimize yakışan kimseye sövmemektir. Onurlu olan doğru olanı mertçe, dik bir şekilde söylemektir. Gayemiz ne kadar yüce olursa olsun vasıtalarımız da meşru olmalıdır. Bu demek değildir ki anlamsız saçmasapan zamları eleştirmeyelim. Şüphesiz milletimiz enayi değildir, kendisine yapılan yanlışları görecektir.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Allah ın kırık herfileri
    ulen bişi doğru yapamazlar zaten
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazmaya ne hacet...! ALLAH belalarını versin diyorum geleneksel olaraktan.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    acımadıki acımadıki acımadıkiiiii .............................................
    Ahmet N. bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    teğet geçti gene

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Eğer benzine zam gelirse,toplu taşımaya bineriz, Kadir Dopbaş kurtarmıyor diye zam yapar bizde motor alırız,motorda çok yakarsa ekonomik olsun diye commuter motora bineriz,Honda'da satışlar arttı diye ikide bir zam koyar. Ben böyle serbest piyasanın...
    piyanist_irf, m.şanveren ve brds bunu beğendiler.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Yahu bu adamlar kendileride ne BOP yediklerini hiç bilemedilerki zaten..

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    ANGARAJ

Güzel Şale
    İlhan Yılmaz

Motosikleti: Şimdilik yok...
    Bizim milletimize yakışan kimseye sövmemektir. Onurlu olan doğru olanı mertçe, dik bir şekilde söylemektir. Gayemiz ne kadar yüce olursa olsun vasıtalarımız da meşru olmalıdır. Bu demek değildir ki anlamsız saçmasapan zamları eleştirmeyelim. Şüphesiz milletimiz enayi değildir, kendisine yapılan yanlışları görecektir.
    Keşke bu topraklarda yaşayan vatandaşlarımız dediginiz kadar bilinçli,aklı selim kişiler olsa.Lakin vatandaş çeşitli yöntemlerle asimile edilmiş,karakteri dörpülenmiş,onuru ve gururu budanmış,algılama ve tepki verme yetisi unutturulmuş yani bildigin sığır olmuş.Verginin vergisini vermeyi kabul eden bir halkın benim neznimde ne şanlı geçmişi nede ileride onurlu bir yaşamı yoktur.Ha varsada böyle vasıflı bir geçmiş o bu halka ait değildir.Üzerine almaya çalışırsada yakışmaz o elbise ona bol ve agır gelir yakıştıramam yazık o canım geçmişe..........................Halk devlet için varoldukca bunun adı demokrasi değildir.Zulümdür.Dini gençlik yetiştirmeyi düşünenlere duyrulur:zulmün oldugu yerde dinden söz edilemez aksi ya şımarıklık ya ahmaklıkdır.
    ZIPPIRMAN

Motosikleti: cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Yahu bu adamlar kendileride ne BOP yediklerini hiç bilemedilerki zaten..
    Zaten amaçları da BOP dur.Bop için BOP un yeni düzenindeki yeni din için dini gençlik,enerjiden onu üreten pazarlayanların daha rahat sermayelerine sermaye katabilmek için vergiye vergi katılır.Bu sayede enerji, petrol fiyatları artar üretimdeki girdiler artar,rekabet gücü düşer ve her geçengün daha sefil ve esir bir millet BOP a vatandaş olmak için uygun adım yürür.............BOP bizi kutsayınca anlarsınız ne anlatmak istediğimi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke bu topraklarda yaşayan vatandaşlarımız dediginiz kadar bilinçli,aklı selim kişiler olsa.Lakin vatandaş çeşitli yöntemlerle asimile edilmiş,karakteri dörpülenmiş,onuru ve gururu budanmış,algılama ve tepki verme yetisi unutturulmuş yani bildigin sığır olmuş.Verginin vergisini vermeyi kabul eden bir halkın benim neznimde ne şanlı geçmişi nede ileride onurlu bir yaşamı yoktur.Ha varsada böyle vasıflı bir geçmiş o bu halka ait değildir.Üzerine almaya çalışırsada yakışmaz o elbise ona bol ve agır gelir yakıştıramam yazık o canım geçmişe..........................Halk devlet için varoldukca bunun adı demokrasi değildir.Zulümdür.Dini gençlik yetiştirmeyi düşünenlere duyrulur:zulmün oldugu yerde dinden söz edilemez aksi ya şımarıklık ya ahmaklıkdır. Zaten amaçları da BOP dur.Bop için BOP un yeni düzenindeki yeni din için dini gençlik,enerjiden onu üreten pazarlayanların daha rahat sermayelerine sermaye katabilmek için vergiye vergi katılır.Bu sayede enerji, petrol fiyatları artar üretimdeki girdiler artar,rekabet gücü düşer ve her geçengün daha sefil ve esir bir millet BOP a vatandaş olmak için uygun adım yürür.............BOP bizi kutsayınca anlarsınız ne anlatmak istediğimi.

öyleyse BOP tan adamlar yani bunlar. Yalaannnnnnnn söylüyorsuuuunnnnnnn
    Dindar adamlar bunlar yahu,yalanı dolanı heleki talanı hiç bilmezler yapma etme günahlarını alma
    Keriz fenerleri ile almanları bile aydınlatan kişilkler bunlar,tek aydınlanıp uyanamayan benim halkımmı yani? bak bu konu üzer bizi bu adamların bu forumda bile gayrı ciddi KILLIK kuvvetleri var
    bereket saat geçte meydanda yoklar

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    olur oyle ....
    Hani bitiyordu dunya petrolleri bitsede herkes kurtulsa.
    Gerci sirada pedal basti vergisi vardirya hadi hayirlisi.
    brds bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    konuyu okuyunca internetten baktım var mı böyle bir şey yoksa zaytung haberi midir ?
    evet bu olay olmuştur,
    tarihe 10 nisan motorin vaka'sı olarak not düşülsün,

sandalyeden düşüyordum gülmekten,

gerçi artık motorin kullanan var mı ki ?
    her taraf simsiyah 10 numara yağ ...
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorine yapılan zam neleri etkilicek hemen bakalım:

Gıda Maddeleri: Genellikle büyük illere Mersin, Antalya gidi yerlerden geliyor.
    Kargo Şirketlerine: Gönderdiğiniz malzemelerin çoğu tırlar ile taşınıyor, tabi bu araçlar su yakmıyor.
    Toplu Taşıma Ücretleri: Şehirler arası otobüsler, şehir içi dolmuşlar, taksiler...
    Sebze ve Meyve: Çiftçiler ürettikleri mallardan kâr elde edebilmek için fiyat yükseltecekler

benim aklıma gelen şimdilik bunlar...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Gökbörü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorine yapılan zam neleri etkilicek hemen bakalım:

Gıda Maddeleri: Genellikle büyük illere Mersin, Antalya gidi yerlerden geliyor.
    Kargo Şirketlerine: Gönderdiğiniz malzemelerin çoğu tırlar ile taşınıyor, tabi bu araçlar su yakmıyor.
    Toplu Taşıma Ücretleri: Şehirler arası otobüsler, şehir içi dolmuşlar, taksiler...
    Sebze ve Meyve: Çiftçiler ürettikleri mallardan kâr elde edebilmek için fiyat yükseltecekler

benim aklıma gelen şimdilik bunlar...
    İşte gel sen bunu "Ben zaten her zaman 50 TL'lik alıyorum" diyen ileri zekalara ya da hala bu zamları savunan çok çok ileri zekalara anlat.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)