Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hayvan gibi kapı açtılar ve sonuç...

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar. Dün motosikletimle kaza yaptım çok moralsizim, sizle bu durumu paylaşmak istedim.

Öncelikle iki foto;

Yarın bu elimden amelyat olacağım, 3. metakarp kırığı var.

Bu morarıklığı yaklaşık 1 saat önce banyoda farkettim, köprücük kemiğini ucuz kurtarmışım. Resimde pek belli olmuyor ama ciddi bir darbe var orada.

Olay İzmitte şehir içinde meydana geldi. Sürekli kullandığım o yolda ışıklardan dolayı sağlı sollu uzunca araç kuyrukları olur, ben de böyle durumlarda araçların arsaından dikkatlice geçerim. Kapı açmaya yeltenen olur, şerit değiştirtmeye çalışan olur vs kedi gibi dikkatliyimdir.

Yaşadığım olay o kadar ansızın oldu ki, suv tabir edilen büyük araçlardan. Aracı gördüm, tam yanından geçiyorum; içerideki şahıs o kadar süratli açıyor ki kapıyı... Ne olduğunun anlamadan kendimi yerde buldum. Dizlik ve bot da olduğundan başka bir zarar görmedim.

Ama elim, eldivene rağmen zarar gördü. Yazın bile eldinsiz sürmem ama 'ya eldiven takmayan biri olsaydım' diye bir an düşündüm de, korkunç olrdu.[

url=http://hizliresim.com/PnAZp6][/url]

Elime ve göğsüme çarpan yer muhtemelen kapının süvri tarafları. Açık kapıya çarpmış olsam en fazla düşerdim, ki zaten hızım en fazla 20-25km/h civarı bie şeydi, bir şey olmazdı bana.

Velhasıl, kötü söz söylemek istemezdim ama beni dolmuşa binmeye mecbur bıraktığı ve elimin 6 hafta alçıda kalmasına sebep olduğu için kapıyı sanki kasten yapmışçasına ışık hızında açan kekoya şunu söylemek istiyorum: İnsan kapıyı açarken camdan bir bakmaz mı ! Öyle hayvan gibi hızlı kapı mı açılır !.

Düşünün yahu en son arabanın sağ arka tarafında olduğumu gördüm, ve kapı kapalıydı, öyle de hızlı açıldı yani kapı.

Gelelim sosyal mesaj kısmına; duran araçlara karşı çok daha dikkatli olun arkadaşlar, ülkede çok bilinçsiz insanlar var.

Yarın sabah elimden ameliyat olacağım, platin takacaklar. Sevginizi esirgemeyin kardeşlerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Çok çok geçmiş olsun. Ucuz atlatmışınız. Bende 1 ay önce yaptım ufak bi kaza ayakta 2 vida var hala alçıda bilek kırığı. Çok berbat bi durum.
    rebirth bunu beğendi.

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun. Ucuz atlatmışınız. Bende 1 ay önce yaptım ufak bi kaza ayakta 2 vida var hala alçıda bilek kırığı. Çok berbat bi durum.
    Teşekkür ederim kardeşim, sana da çok geçmiş olsun.Umarım bir an önce iyileşir ayağın.

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun
    rebirth bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim. Hepimiz kendimizi öyle kandırıyoruz. Kapı her an açılabilecek gibi geçtiğimizi düşünerek. Ama işler öyle yürümüyor ne yazık ki. Piyango ne zaman bize vurur bilinmez. Kazasız belasız sürüşler herkese...
    rebirth bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Geçmiş olsun göğüs koruma felan olsa belkide köprücuk sağlam olacaktı.size tavsiyem imkanda varsa dainese nin 200 liraya güzel göğüs koruması var iyi günler
    rebirth bunu beğendi.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Memlekette sığır çok. Çok geçmiş olsun.
    rebirth bunu beğendi.

Bisnev99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Xboss 2020
    Geçmiş olsun.
    rebirth bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    çok geçmiş olsun. şehir trafiğinde başa gelecek durumlardan biri.
    ayrıca yolda ne apaçiden ne doblocudan ne minibüsçüden korkmam şu kazulet gibi "suv"lardan korktuğum kadar.

ben kapı açılma hadisesine karşı röleli korna ve demir destekli elcik koruması ile önlem alıyorum.

röleli korna kesik kesik yüksek ses çalıyor. fark ettiriyor, elcik koruma ise akpıya vuruştaki ilk şiddeti emer diye düşünüyorum .

Osma, rebirth ve SAZMAN bunu beğendiler.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Geçmiş olsun. Belki biliyorsundur ama ben yine yazayım. Platin takilmasi gereken bu gibi operasyon sonrasında. Karşı tarafın sigorta şirketinden 60bin liraya kadar tazminat alma hakkın var. Bir arkadasim 600rr ile yaptığı kaza sonrasında 2 yıl sonra bir avukat aracılığı ile 30bin lira almisligi var.
    oxus ve rebirth bunu beğendiler.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    geçmiş olsun ALLAH beterinden korusun
    rebirth bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Büyük geçmiş olsun.

En kısa sürede sağlığınıza ve motosikletinize kavuşmanız dileği ile.
    rebirth bunu beğendi.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Belki biliyorsundur ama ben yine yazayım. Platin takilmasi gereken bu gibi operasyon sonrasında. Karşı tarafın sigorta şirketinden 60bin liraya kadar tazminat alma hakkın var. Bir arkadasim 600rr ile yaptığı kaza sonrasında 2 yıl sonra bir avukat aracılığı ile 30bin lira almisligi var.
    Filtreleme yapılırken kusur motosiklet sürücüsünde olmuyor mu? Bu durumda karşı taraf bir ödeme yapar mı?

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    çok geçmiş olsun kalıcı hasar olduğu için tazminat hakkınız doğar platin takılması demek vücudunuzda kalıcı engel demek avukata başvurup bilgi alın sizin aracınızın ve karşı aracın kasko sigorta vb. şirketlerden de ödeme almanız mümkündür araştırmanızı tavsiye ederim ömür boyu o platin her kış ayında sızlayacak ağrıyacak aldığınız para bile bunu karşılamaz çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
    rebirth bunu beğendi.

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    Mesleğim gereği bilgili olduğum için söylüyorum Mutlaka dava açın hakkınızı arayın
    rebirth bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Cok gecmis olsun. Tutanak falan tutturdun mu?
    rebirth bunu beğendi.

Kbr_ilhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250 >MT25>CBR650F
    çok geçmiş olsun , umarım kaza tutanağı yapılmış, kaza fotoğrafları da mevcuttur.
    rebirth bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ-R6
    Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun.
    rebirth bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=4R38-vqpBB0

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

Daha önce çarpmadım fakat tehlikesini atlattım, hala korkusu içimdedir, şükür ki araç içindekiler dikkatliydi.
    rebirth bunu beğendi.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Şu an hastanedeyim ameliyatdan dolayı ağrı var biraz, telden yazmaya çalışıyorum. yarın eve çıkınca değerli tavsiye ve yorumlarınıza bilgisayardan girip cevap vereceğim. Telefondan "beğen" bile yapamıyorum. Ama inanın iyi dileklerinizle çok mutlu oldum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)