Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

aman dikkat arkadaşımızı bıçakladılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykutteksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    amacımız kişileri bıçaklamak veya zarar vermek değil derin bir göz korkusu yaratmak. tahminimizce araba babalarından birnin ailelerini devreye sokarak olayı adli boya taşımadan halletmek diyelimki sonuçlanmıyor işte o dakika bıçak olmayacaktır ama iyi bir dayak verilecektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

en fazla bir iki vurabildik karşılık olarak ancak direksiyondaki çocuk sayıları üstün olmasına rağmen hızlıca olay yerinden gitmek istedi zorlada olsa diğer arkadaşlarını araca bindirdi. bizden bıçaklananlarda nasıl olduysa bilemiyorum motorlarına binerken hissettiler bıçaklandıklarını

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

plaka ''34 gk 9118''
    2014 model
    marka : citroen
    modelini bilmiyorum onu karğaşada bakmayı unuttuk hatchback bir araçtı ancak arkadaşlardan biri bağajına vurmuştu orada derin bir göçük var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

dostum polis tanıdığımız çevik kuvvet ve dava açmadıkça birşey yapamayacağını söyledi herhangi bir bilğim yok işlemleri ile ilğili

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

hayır sadece göz korkutmaca direk kişilerede gidilmeyecek aile ile görüşülüp zarar tazmini yapılacak eğer ailede karşı geliyorsa kişiler biraz hırpalanabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim depo ustu cantamda hem motora acil teknik mudahale hem de bu gibi durumlar icin su bulunmakta:

http://www.n11.com/rico-12-72-dis-ci...OsMaAteV8P8HAQ

kolu uzayip kisalabiliyor o yuzden oldukca pratik, ve bir levyeden az daha agir dolayisiyla hasar gucu inanilmaz

Ozellikle motosiklet suruculerine adaletin islemedigi bir ulkedeyiz. Ben 12 senedir istanbulda motosiklet suruyorum ve edindigim tecrubeler sonunda isteyen bana terorist, eskiya diyebilir ama plaka takmam, yanimda da hasar verici seyler bulundururum. Ilk firsatta bela ararim anlaminda soylemiyorum. Karsima eskiya cikarsa polisi beklemem, beklemek istemem.
    Maşallah. Bu düşünce Orman yakar.
    Savunma amaçlı bireysel silahlanmaya bende karşı değilim ama plaka takmamak desteklediğim bir şey değil.
    Plakasız başka araçla bir sıkıştırma yada bir taciz söz konusu olursa yavru kedi gibi kalakalırsın yaşanmışın arkasından şu anda da plakasız geziyorsan potansiyel şüpheli konumundasın.
    Hani otobanda hız sınırlarını zorlarsın radara takılmamak istersin kendi kararındır saygım vardır takma ama trafikte de plakasız gezmek hoş bir durum değil
    aykutteksen bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Bu düşünce Orman yakar.
    Savunma amaçlı bireysel silahlanmaya bende karşı değilim ama plaka takmamak desteklediğim bir şey değil.
    Plakasız başka araçla bir sıkıştırma yada bir taciz söz konusu olursa yavru kedi gibi kalakalırsın yaşanmışın arkasından şu anda da plakasız geziyorsan potansiyel şüpheli konumundasın.
    Hani otobanda hız sınırlarını zorlarsın radara takılmamak istersin kendi kararındır saygım vardır takma ama trafikte de plakasız gezmek hoş bir durum değil
    Dostum plaka depo ustu cantada, plaka sadece arkaya takili degil.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Yardımcı olmak isterdim ancak araç vukaatlı çıkıyor bu yüzden sorguya devam ettirebilme şansım yok. (Aracın sorgulanabilir halde yani çevurmede tutulmuş olması gerekiyor bunun için)
    ancak bu demek değildir ki bilgilere ulaşma şansınız yok. Tanıdık sigortacıları dolaşın bilgileri paylaşabilirler samimiyetinize göre

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    MEVZU MU VAR??

dostum eyvallah tüm çıkar yolları deniyoruz. ilğin yardımın için teşekkür ederim yinede.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Evet sadece plakadan araç sahibinin yedi ceddine ulaşabilirsin
    Ama haklı iken haksız konuma geçmekte var.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

abaf11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 SFC
    Şiddet her zaman şiddeti doğurur.Kanun belli kişilere uygulanır,belli kişilere uygulanmazsa,terörü doğurur.Gücün paranın ve makamın itibar kazandığı bir dünya oluşur.İyiler toplumun sigortasıdır,onlar kenarı çekilirse,pislikler kendi ... yemeğe başlar. Bugün Orta doğunun düştüğü,önümüzdeki yıllar dada Türkiye'nin içine düşeceği hal budur.Toplum birbirini yemenin peşinde,incir çekirdeği meselesinden adamlar ölüyor,15-18 yaşında fidanlar en güzel yıllarını içeride tüketiyor.Vurup kırmak,dökmek öldürmek kolay geliyor.Ne yazık ki pişmanlık bir daha fayda vermiyor.Ömrün en güzel yılları heba olmuş oluyor.Çalıştığım kısıma sürekli şartlı tahliyeden mahkumlar geliyor,20 yıl 30 yıl içeride kalmış pişmanlık içinde kişiler.Ufak bir hiddet uğruna değmiyor,bazen hayatı bayır aşağı tekerlemesini bilmek gerekiyor.Bas gaza rüzgar yüzüne tebessüm ettirsin,kır direksiyonu tabiatın derinliklerine,tertemiz havayı çek ciğerlerine.Varsın pislikler birbirini yesin.Kazasız belasız sürüşler....

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    selam arkadaşlar yine ben geldim

ve sonrasında unutmuyoruz;

yunusus bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Hocam bende sefaköyde oturuyorum.
    Bizim buranın itlerindendir onlar.
    Arabanın modelini ve plakasını bana mesaj atın illa ki görürüm sefaköyde paketçiyim bütün gün girmediğim sokak kalmıyor.

merhaba hocam aracı bulduk sahibinide bulduk çok komiktir ama istanbulda çok ünlü bir otelin sahibine ait araç aracın içindekilerde otelin sahibinin oğlu ve arakdaşları çocuk ehliyetsiz 17 18 yaşlarında. hukuk yoluna gidiyoruz şu aşamada
    hayat2teker bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı aykutteksen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba hocam aracı bulduk sahibinide bulduk çok komiktir ama istanbulda çok ünlü bir otelin sahibine ait araç aracın içindekilerde otelin sahibinin oğlu ve arakdaşları çocuk ehliyetsiz 17 18 yaşlarında. hukuk yoluna gidiyoruz şu aşamada
    Hukuki yollara giderek en iyisini yaparsınız ama ne kadar tatmin olursunuz orası meçhul Bu arada olayın mobesa falan görüntüleri var mı ? aslında herkesin bir kask kamerası alması gerekiyor ben de dahil.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Gecmis olsun umarım cezasız kalmaz ama turkiyede çok zor bu isler..

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Şuana kadar İstanbul da sadece 2 gün yaşadım, bitsin de gideyim diye baktım.

Nasıl çekilmez bir şehirdir. Ailen ve işin oradaysa yapacak bir şey yok.

Boğazı, surları, tarihi v.s. gibi nedenlerle orada yaşayanın aklına şaşarım.
    hyanax100 bunu beğendi.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Mötorhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllüstrasyonlar güldürücü baya Başka var mı ?
    telike bunu beğendi.

hukuka güvendiğimden değil doğru olanın bu olduğu ısrarlarından böyle bir yola giriyoruz malesef mobese kamerası rampada yok ancak yol üzerinde aracın geldiğini gittiğini gören mobeseler bulunmakta

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Mötorhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllüstrasyonlar güldürücü baya Başka var mı ?
    yavuz öztürk ün instagram hesabında onlarcası var :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Honda CBF 150
    hasetin çekememezliğin bu kadarı...

muhtemelen devlet onlara ücretsiz avukat verecek, o avukatlar ölesiye savunacak size karşı onları, hatta içinden şu avukatlara saldırayim diyeceksin, muhtemelen ilk suçları olacakdır. alacakları ceza 2yıldan az olduğu için denetimli serbestlik alacaklaklar, en kötü ihtimal para cezası alacaklar ama içeri girmeycekler, hatta kimin kimi bıçakladığıda belli olmadığı için ceza almama durumlarıda var..

geçmiş olsun diyorum iyi atlatmışsınız. bu cocuklar yanlarında bıçak bulundurum sizi bıçaklıyorsa...
    tabi canım, zaten artık bedelli var askerlikmi kaldı adam olsunlar, okullarda öğretmenmi var disipline getirsin.
    hukuk var nasıl olsa milattan kalma yasalar disiplin eder bu cocukları tabi tabi..

mahkeme celp kağıtlarında veya mahkemeden sonra kalemden mahkeme dosyasının kopyasını alabilirsiniz, orada herkezin adresleri mevcuttur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:49 ----------

sevgili aykut mahkeme konusunda yaşadıklarını bizimle paylaşırsan sevinirim, bir çok kişi hiç birşey yaşamadan genelde uzak durup hukuk yolunu seçiyor. insanların vasat adelet sistemine güvenmemesi ve olan biten konusunda bilinçlenmesi gerekir..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)