Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kartal Sahil Köpeğe Çarpıp Öldüren Motosikletli Şahısa Sesleniyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Selam arkadaşlar,

Kartal sahilde çok sevdiğim bir arkadaşımın annesine çarparak kaçan, plakası belirsiz şahıs. Arkadaşımızın kaç senedir koşulsuz arkadaşı olan köpeği Turtayı öldürdüğünü belirtmek istiyorum.

Öldürdüğün şey arkadaşımın anneside olabilirdi. Umuyorum seninle tek ortak noktamız iki adet tekerlektir çünkü ikimizinde "insan" olabileceğine inanmıyorum. İnsan olsan durup kadıncağıza ve köpeğe bi bakardın.

Kameradan, mobeseden, etraftaki motorculardan falan bi şekilde seni bulacağımı belirtmek isterim. Umuyorum polis daha önce bulur çünkü polisten önce seni bulacak çoğu şahıs motosiklete binerken kullandığın uzantılarını kıracak.

Arkadaşım hikayenin tamamını anlatabilecek durumda olmadığı için sorarak iyice üzmek istemedim. Daha detaylı bilgi sahibi olunca yazacağım.

mehmetenis, mhmtesk, Shrieker ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yazık olmuş. Ne insanlar var arkadaş. Acaba nasıl bu şekilde hiç bir şey olmamış gibi basıp gidebiliyorlar. İnşallah bulursunuz

Bende kartalda oturuyorum, ve aynı cins bir köpeği sık sık görüyordum. Umarım o değildir ama olmasa bile insan olamaz bunları yapanlar. İnsanda biraz acıma duygusu olur. Allah belasini versin yapanin

Motosikleti
    Hornet 650
    Ya bu çarpıp kaçmak, Kansızlıktan başka bir şey değil.

Sütü bozuk mahluklar iyice türedi.
    sdirer bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Marka, model, plaka, eşgal vs. var mı?

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    önce teyze'ye büyük geçmiş olsun.

son yıllarda namus değil namussuzluk para - prim eder olduğu; benim namussuzum iyidir anlayışı sürdükçe, kanun nizamların bize değil başkası için olduğunu düşündükçe, eğitim - öğretimin, ahlakın yerini, hamdolsunun aldıkça normaldir...
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu çarpıp kaçmak, Kansızlıktan başka bir şey değil.

Sütü bozuk mahluklar iyice türedi.
    Shrieker, mgora, mhmtesk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gecmis olsun,teyzeye insan olarak durup bakmasi lazimdi yanlis yapmis, kopek onemli degil bir hayvan icin olayi abartmanin alemi yok, benimde carptigim oldu,sahibi olayi abartacagi icin kacmak icab etmis olabilir. Parasi neyse verilir kopegin gidilip baskasi alinir. Ama insan oyle degil telafisi yok.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun,teyzeye insan olarak durup bakmasi lazimdi yanlis yapmis, kopek onemli degil bir hayvan icin olayi abartmanin alemi yok, benimde carptigim oldu,sahibi olayi abartacagi icin kacmak icab etmis olabilir. Parasi neyse verilir kopegin gidilip baskasi alinir. Ama insan oyle degil telafisi yok.
    Sana gore onemli olmayan bir hayvan cogu insandan daha degerlidir sahibine gore !
    Ornegin benim hayvanlara olan duskunlugum insanlara olan guvenimden dostlugundan vs. daha fazla .
    hayvanlar savunmasiz konusamaz insan bir sekilde yolunu bulur. Sonucta o hayvanda can tasiyor .hersey para deyil ne sacma bir yorum yapmissin !
    [Turan], ergün1968, 40yapar ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yok artık.

texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    Sizin gibi bu düşüncelere sahip insanları gördükçe hayvanları insanlardan daha çok sevmeye başladım.
    [Turan], ergün1968, Tech_N9ne ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    FAZER 600 S 2
    KARA PANTER.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya birakin bu isleri kopek ne olucak carparsan verirsin parasini, insanla hayvan nasil kiyaslanabilir? Benim mantigim almiyor, en degerli varlik insandir, hayvanlar zaten insanlara hizmet icin yaratilmislardir bir eksik bir fazla farketmez. Adam cezasini en agir sekilde cekmeli ama kopek icin degil, carpip biraktigi teyzemiz icin.

Ya birakin bu isleri kopek ne olucak carparsan verirsin parasini, insanla hayvan nasil kiyaslanabilir? Benim mantigim almiyor, en degerli varlik insandir, hayvanlar zaten insanlara hizmet icin yaratilmislardir bir eksik bir fazla farketmez. Adam cezasini en agir sekilde cekmeli ama kopek icin degil, carpip biraktigi teyzemiz icin.
    Sen şimdi köpeğin ezilmesinin önemi olmadığını vurguluyorsun? Parası neyse versin yenisini alır diyorsun? Dikiz aynasımı lan bu??
    bikerboi, oyunageldim ve Sadık1453 bunu beğendiler.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Verelim neyse parası sen sus bence

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ya birakin bu isleri kopek ne olucak carparsan verirsin parasini,
    Peki paran yoksa ne yaparsin?
    Ya ne olacak köpek iste verirsin parasini olur biter de.
    Veremiyorsan?
    Yoksa o kadar paran!
    Ne yaparsin?
    Madem parasiyla oluyor bu isler.

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    O vicdan azabı, çarpıp kaçan arkadaşa bir ömür boyu eşlik edecektir.Kimsenin kuşkusu olmasın.

Colnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hak eden hak ettiğini alır hocam benimde hakkım acı biberse sıkıntı yok.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok üzücü bir durum malesef, motosiklet sürücüsü her zaman doğa ve tabiyatla barışık olmalı ve centilmen olmalı düşüncesindeyim. Bizler için insan dahil her canlı önem taşımalı. Barışık ve dostça olmalıyız. Burada arkadaşımız bir konu açmış üzüntüsünü ve öfkesini dile getirmiş, lütfen talihsizce yazılar yazmayalım. Öfkesine hakim olamayan arkadaşıda anlıyorum fakat lütfen haklı iken haksız duruma düşmesin.

leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shamy sen hiç konuşma bence dünyada var olan her canlının yaşama hakkı vardır. Buna sen karar veremezsin. Hiçbir canlı meta değildir değerleri insanlar için kıymeti parayla olculemez. Çarpan arkadaş insan gibi durup köpeği veterinere yetiştirmeye çalışsa teyzeyle ilgilense zaten hiç bir sorun olmayacaktı insana yakışan budur.
    Bir canlı için Parasını vereyim yenisi al dersen, kimsede sana insan muamelesi yapmaz!!
    İnsan gibi davran insanca tepki al

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu forumda cahil, amele olarak tabir ettiğiniz veya fakir olan insanlar olabilir, para ve ekonomik gücü olmasada bu kadar gaddarca, haince, düşmanca insanlar yoktur ve barınmasıda mümkün değildir. ''Köpek ölsün parasını veririz, yenisini alırız'' zihniyetini hiçbir zümreye veya sınıfa koyamadım. Bu yüzden bu forum size göre değil, size layık değil.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Teyzemiz marka modelden hiç anlamadığı için elimde detaylı bi bilgi yok, dahada soramıyorum üzülüyolar aklına gelince diye.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)