Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bir Günde Iki Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.Dün bornova merkeze giderken bir kaza yasadim ardından motosiklet ustama gittim.Ordan ayrildim eve donerken bir kaza daha gerçekleşti.Öncelikle ilkini anlatayım.ana caddede yaklasik hizim 40 veya 50 idi normal hizlarda seyir ediyordum yani.Sag tarafta tek seriti kapatmis halde duran ve gorus acisini kapatan minibus vardi.Beyaz bir passat hic bakmadan tam karsi sokaga girmek icin cikti.beni gormemisti.Oyle olacak ki YAVAS YAVAS gecti karsiya.Bende frene bastim yaklastikca daha cok sıktım freni ve en son ön taraf ben gidiyorum hacı daha fazla dayanamayacagım dedi ve bıraktı kendini.Ve arabaya dokunmadan cok az suruklendi mootor.Iyi ki kacmadi kacsa kacardi.Yanima kalabalik toplandi kalabaligi acti ve yanima geldi iyimisin dedi kostu ayagim icin buz getirdi tesekkur ettim.Sonra ayagin kotuyse hastaneye gotureyim seni dedi yok iyiyim tesekkur ederim dedim.Sonrasinda yakinda bulunan taksiciler ben size kaza tutanagi tutarim dedi.Ben zararimi karsilarsa sevinirim dedi ama arabaya dokunmadigim icin tek tarafli gozukecekti.Sonrasinda kazaya sebebiyet veren abi dokundu olatak gosterelim atkadad magdur olamsin dedi.Benim sigortamdan alsin parasini dedi.Keske vatandaslarimiz boyle dusunceli olsa.Neyse helallestik ayrildik bi 2-3 dakika sonra yine geldi.Icim rahat etmedi hastaneye goturuyim seni diye.Iyi oldugumu gerek olmadigini soyledim tesekkur ettim.Helallestik yine ayrildik.Ustamin yanina gittim ne yapsak nereye gotursem diye.Sonra sigorta anlasmali bir yetkili serviste karar kildik.Ordanda ayrıldım.Bornova otobanı bilenler vardir.Bilmeyenler icinde anlatayim.Genelde aksam saatleri is cikisi yogun oldugu icin kaza olur.bunun icinde ozellikle yavas gidiyordum.hizim 60-70 dolaylarindaydi orta seritteydim.Onumde sag Karsiyaka ve sol tarafi Alsancaga ayrilan bir yol, arkasinda ise otobana baglanan bir yol vardi.Arka baglanti yolundan gelen birisi bizim geldigimiz yola girmek icin geldigim yone bakiyordu.Ondekilere dikkat bile etmedi derken onun bulundugu yol biranda sıkıstı.Onune donmesiyle ayni anda hem fren hemde sola kacma girisiminde(benim seridime) bulunmasi bir oldu.Ondeki araca carpti bende frene Bastım.Etkilide oldu ama o kadar kısa mesafede hem kacis manevrasi yapamadim hem arkami kontrol ederek sola kacamadim.Onun nedeni ise sabah sol aynamin kirilmis olmasi.Herneyse kayarak arabaya sol ön kapidan sürterek gectim.Sag ayagım arada kaldi.Neyseki korumalarim tamdi dizlik eldiven ceket sirt koruma kask.Fakat tek eksik olan bot.Onun Da acisini simdi cekiyorum.Ayagim arada kaldigi icin oraya ufak bi darbe geldi.Neyse vatandaslar arabalari cekti emniyet seridine ben cekemedim malum ayagim sizliyordu.Komsede yardim etmedi.Kimse yardim etmeyince zorlana zorlana cektim Emniyet seridine.Onlar pazarliga basladilar bana hic iyimisin var mi biseyin soran yok.Baktim motorda bisey yok dizlik oldugu icin temas olmamis fakat sadece aynam kirik.15 dakika gectikten sonra birisi geldide ssnde var mi bisey dedi.Ayagim agriyor dedim.Gecmis olsun dedi hasar var mı peki dedi.Aynam kirik dedim.Haa iyi bisey yok pahali degildir dedi.Ekspertiz geldigi zaman orjinal ayna taktiricak mecbur dedim oda 110 lira deyince irkildi.110 lira mi dedi.Sadece bir plastik parcasi mi? Bu gibi laflar devam etti biraz daha.inanmiyorsaniz hasar belli oldugunda faturayi gosteririm dedim.telefonlarini aldim,helallesip ayrildik onlarlada.Birazdan cikip motoru servise goturecegim.

Arkadaslar sizden ricam lutfen cok dikkatli olun.Bugun cok daha iyi anladim ki motosikletin kaportası ilk olarak bacak ve ayaklar.Bunun icin hemen gidip bir bat alacagim. Herkese iyi forumlar dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Geçmiş olsun.

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Teşekkürler sağolun

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    geçmiş olsun paşam...

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Çok teşekkür ediyorum umarım sizin başınıza gelmez.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Geçmiş olsun... En kötü kazan bu olsun..Takma kafana....
    Ek1 : Acilen kurşun döktür
    Ek2 : Hamama git...

Not: Bir günde 2 kere olması pek şans işine benzemiyor....

Kazasız belasız... .
    yusufozugenc bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun... En kötü kazan bu olsun..Takma kafana....
    Ek1 : Acilen kurşun döktür
    Ek2 : Hamama git...

Not: Bir günde 2 kere olması pek şans işine benzemiyor....

Kazasız belasız... .
    Banada öyle geldi nazar var üstümde belli.Bir gunde iki kere hamama gitmeyide unutmiyicam cok sagolun gecmis olsun dilekleriniz icin

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Allah korumuş kardeşim. Büüyk geçmiş olsun, en son kazan bu olsun inşallah

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı mgokhan57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumuş kardeşim. Büüyk geçmiş olsun, en son kazan bu olsun inşallah
    Cok tesekkur ederim.Tek temennim sizin basiniza gelmemesi

kene35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 - Suzuki İnazuma 250
    Tekrardan geçmiş olsun Pamir... En büyük kazan böle olsun

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı kene35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan geçmiş olsun Pamir... En büyük kazan böle olsun
    Çok teşekkür ederim.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    İmkanın varsa bir kurban kes fakir fukaraya dağıt kan aksın.Allah korusun 1 günde 2 kaza.Çok geçmiş olsun kardeşim,koruma eksikliklerini bir an önce tamamla.Kazasız belasız sürüşler dilerim..

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmkanın varsa bir kurban kes fakir fukaraya dağıt kan aksın.Allah korusun 1 günde 2 kaza.Çok geçmiş olsun kardeşim,koruma eksikliklerini bir an önce tamamla.Kazasız belasız sürüşler dilerim..
    Cok teşekkür ederim dediklerinizi yapmaya çalısacagım.koruma ekipmani olarak sadece çizmem yoktu onuda bugün alicagim.tekrardan cok sagolun.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    geçmiş olsun Pamiri Allah daha büyüklerini göstermez inşallah en büyük kazancın bundan çıkaracağın dersler olur motoru falan bi şekilde halledersin nasılsa

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun Pamiri Allah daha büyüklerini göstermez inşallah en büyük kazancın bundan çıkaracağın dersler olur motoru falan bi şekilde halledersin nasılsa
    Cok tesekkur ederim Allah sizi daha buyuklerinden korusun.Karsi taraf hatali oldugu icin onun sigortasi karsiliyicak masrafi
    kemboo bunu beğendi.

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Geçmiş olsun. Umarın daha kötüleri ile karşılaşmazsın.

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Büyük geçmiş olsun allah beterinden saklasın hocam !!

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Çok geçmiş olsun.

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Herkese gecmis olsun dilekleri icin tesekkur ederim.umarim sizin basiniza gelmez

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Çok geçmiş olsun ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)