Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter için kask önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    dark07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,

Çocuk Scooter kullanımı için güvenli kask önerebilir misiniz.

2,5 yaş çocuk için, dışarıda düz zeminlerde mini scooter kullanırken yana düşmelerde ve çarpmalarda muhafaza etmesi için kask almayı düşünüyorum. Sanırım yarım bisikletçi kaskı gibi bir şey olabilir. epeydir konulardan uzağım. alan kullanan varsa tavsiye alabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı dark07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Çocuk Scooter kullanımı için güvenli kask önerebilir misiniz.

2,5 yaş çocuk için, dışarıda düz zeminlerde mini scooter kullanırken yana düşmelerde ve çarpmalarda muhafaza etmesi için kask almayı düşünüyorum. Sanırım yarım bisikletçi kaskı gibi bir şey olabilir. epeydir konulardan uzağım. alan kullanan varsa tavsiye alabilirim.
    Bizim çocuklara decathlon mağazalarından bisiklet kaskı almıştık.
    Elleri, dirsekleri, dizleri korumak için de korumalar var oralarda.
    internet sitesinden de satışı var sanırım.
    Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorlar. scooter'dan sonra paten de aldık aynı korumaları patenle de kullanıyorlar. Düşünce sorun etmeyip kalkıp devam ediyorlar.
    dark07 bunu beğendi.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim çocuklara decathlon mağazalarından bisiklet kaskı almıştık.
    Elleri, dirsekleri, dizleri korumak için de korumalar var oralarda.
    internet sitesinden de satışı var sanırım.
    Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorlar. scooter'dan sonra paten de aldık aynı korumaları patenle de kullanıyorlar. Düşünce sorun etmeyip kalkıp devam ediyorlar.
    4 yıl az bir süre değil, Markalarınıda (Marka Model) belirtebilrseniz seçerken bana yardımcı olacaktır. Teşkr.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı dark07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yıl az bir süre değil, Markalarınıda (Marka Model) belirtebilrseniz seçerken bana yardımcı olacaktır. Teşkr.
    bizim ikizlere scooter olarak bundan almıştık. 2 yaşından 6 yaşına kadar bindiler ama sonra küçük geldiği için kuzenlerine verdik:
    https://www.decathlon.com.tr/b1-scoo...d_8338477.html

Korumalar için de bunları almıştık, hala patenle de kullanıyorlar (dizlik, dirseklik ve bilek koruması 3ü bir arada):
    https://www.decathlon.com.tr/basic-d...d_8373900.html

scooter ile fazla düşmediler ama patenle düşüyorlar, korumalar sayesinde tekrar kalkıp devam ediyorlar.

Kaskın linkini bulamadım ama dekatlon mağazasındaki çocuk bisiklet kasklarından almıştık bisiklet bölümünden.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim ikizlere scooter olarak bundan almıştık. 2 yaşından 6 yaşına kadar bindiler ama sonra küçük geldiği için kuzenlerine verdik:
    https://www.decathlon.com.tr/b1-scoo...d_8338477.html

Korumalar için de bunları almıştık, hala patenle de kullanıyorlar (dizlik, dirseklik ve bilek koruması 3ü bir arada):
    https://www.decathlon.com.tr/basic-d...d_8373900.html

scooter ile fazla düşmediler ama patenle düşüyorlar, korumalar sayesinde tekrar kalkıp devam ediyorlar.

Kaskın linkini bulamadım ama dekatlon mağazasındaki çocuk bisiklet kasklarından almıştık bisiklet bölümünden.
    Teşekkür ederim.
    Yarışlar Tekrarlansaydı Kazanmayan Kalmazdı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)