Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kameralı İnterkom

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Değerli arkadaşlar, Kameralı interkom cihazı arıyorum. Halihazırda Fredconn TCOM-SC Modeli interkom kullanıyorum. Ayrı bir aksiyon kamera almaktansa;
    Kameralı inetkom alıp, kullandığım interkom' u eşime vermeyi düşünüyorum.
    Sorularım şunlar;

Kaan elektronikte Climder GXV Modelini sordum maalesef benim kullandığım Fredconn ile bluetooth bağlantısı yapılamaz dediler. Sadece kendi markası ile yapabiliyormuş. Sena markası yanına yaklaşamayacağım kadar pahalı. Öncelikle kameralı interkom tavsiye eder misiniz? İkinci olarak da evrensel bluetooth bağlantısı olan bir marka tavsiyeniz oalbilir mi? (Bütçem 700TL civarı)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    kamerayı ne amaçla kullanıcağın önemli motovlog mu yapacaksın yoksa sadece güvenlik amaçlı kaza vs olursa delil amaçlımı birde açı olayı var interkomla sabit kalırsa kamera açısı anca göstergeni ve yari görürsün bence en mantıklısı ayrı ayrı kullanmak büyük olmasın dersen gopro hero session al derim
    Mallaca ve ErdalBakkal bunu beğendiler.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    Vlog olaylarından pek anlamam, yaşım 45. Fakat kendim için özellikle gezi videoları çekmek istiyorum. Ayrı kullanmak istedim, bu defa da mikrofon bağlantısı için kameraya mikrofon takılıyor. Kaskımda zaten interkom var, bunları tek bir mikrofon ve kulaklıkla bağlamak gerekiyor. Teferruatlı anlayacağınız. Anlayacağınız salt güvenlik değil amacım. Olmuşken tam olsun.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    intercomlu kameralarda mikrofona bağımlı çalışmıyor öylede de alsanız aynı sorunu yaşayacaksınız
    ErdalBakkal bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)